Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Yararlı ve zevkli bir başlık haydi bütün süslüler yazsın buraya :D

Yakın zamanda kuaförde radikal bir değişimle daha önce saçlarımı hiç kestirmediğim bir model kestirdim ve çok beğenildi. Ben de bu başlığı görünce saat ve tarihi alıp bir transit haritaya bakayım dedim. İzlenimlerimi yazayım fikir verebilir:

Özellikle Venüs'ün doğal evi 7. evde Güneş de dahil gezegen birikimi var. Bunu manidar buldum.

Güneş: Aslan 7. evde
ASC: Kova (Modern kesimli saç modeli)
Ay: Akrep (9. evde)
Neptün: Balık ( 1. evde )
Venüs: Başak ( 7. evde)
Merkür: Başak ( 7. evde)
Kuzey Ay Düğümü: Başak ( 7. evde)
Merkür- Kuzey Ay düğümü arasında: 0 orbitalle kavuşum.
Venüs-Merkür 7. evde kavuşum.
Değişken nitelikli burçlarda ( Yay- Başak-Balık) 2 adet T-Kare açı kalıbı var. Evet köklü bir değişim oldu.

Natal Venüs Aslan'da, Transit haritada Venüs Başak'ta. Kuaföre saçımı keserken mümkün olduğunca kabarmasını engelleyen, düz bıraktığımda kolay şekil alan bir model kesmesini rica ettim. O da özellikle kabaran kısımları ara makasla inceltti. Bir kalıba soktu. Şu an saçlarım kabarmıyor ve düzleşti, parlak ve canlı. Venüs Başak etkisinin hayrını gördüm.
(08-15-2016 09:00 PM)cancimini Yazılan: [ -> ]Yararlı ve zevkli bir başlık haydi bütün süslüler yazsın buraya :D

Yakın zamanda kuaförde radikal bir değişimle daha önce saçlarımı hiç kestirmediğim bir model kestirdim ve çok beğenildi. Ben de bu başlığı görünce saat ve tarihi alıp bir transit haritaya bakayım dedim. İzlenimlerimi yazayım fikir verebilir:

Özellikle Venüs'ün doğal evi 7. evde Güneş de dahil gezegen birikimi var. Bunu manidar buldum.

Güneş: Aslan 7. evde
ASC: Kova (Modern kesimli saç modeli)
Ay: Akrep (9. evde)
Neptün: Balık ( 1. evde )
Venüs: Başak ( 7. evde)
Merkür: Başak ( 7. evde)
Kuzey Ay Düğümü: Başak ( 7. evde)
Merkür- Kuzey Ay düğümü arasında: 0 orbitalle kavuşum.
Venüs-Merkür 7. evde kavuşum.
Değişken nitelikli burçlarda ( Yay- Başak-Balık) 2 adet T-Kare açı kalıbı var. Evet köklü bir değişim oldu.

Natal Venüs Aslan'da, Transit haritada Venüs Başak'ta. Kuaföre saçımı keserken mümkün olduğunca kabarmasını engelleyen, düz bıraktığımda kolay şekil alan bir model kesmesini rica ettim. O da özellikle kabaran kısımları ara makasla inceltti. Bir kalıba soktu. Şu an saçlarım kabarmıyor ve düzleşti, parlak ve canlı. Venüs Başak etkisinin hayrını gördüm.

Sevgili yükselen ikizler burcdaşımm

Çok güzel bir tespit yapmışsın. Şuanda saçlarımı sarıya boyadım ve yepyeni bir kesim için ay aslan transitini bekliyorum ama merkür retrosu başlangıcından 1 gün önceye geliyor ayrıca bildiğim üzere merkür 30 unda geriliyorsa 1 hafta önceden başlıyor gerilmeye etkileri.

Evet saçlarımı sarıya daha doğrusu kendime röfle yaptığım anın haritasına bakıcağım

Güneş aslanda , trine alıyorum güneşten sarı saç istememdeki bir sebep
Ay 7. Evime yeni girmiş 27 derece yay burcunda. Bu benim hislerimin deli deli bisiler yap alihan dedirttiyor. ve belkide kuaför olduğum için icimden sarı yapiyim saçlarlmı dedim
Venüs başakta , inanın en çok bu etliledi eskiden saçımı açarken ne kadar profosyonel bir kuaför olduğum halde hep ucuzuna kaçar aman açıcı işte der kötü kalite ürün alıp her defasına (merküre denk geldi hep saçımı boyamam) bu sefer dedimki en kalitelisini alıcam. Her şeyi aşama aşama usulüne uygun yaptım. Ve gerçekten tertemiz bir gram hata olmayan röfleler elde ettim istediğim gibi

Fotoğraf ekliyorum [Resim: qEmZyZ.jpg]
Ayrıca sinsi oğlak bakısımı atmışım I HATE YOU SİNSİRELLA hahha üzgünüm kimseye kızgın olmasamda bakışlar böyle.
Bakışlar sinsi gelmedi :D Ama içine haliyle biraz Koç sertliği kaçmış :D Neyse,güzel olmuş,güle güle kullan gülücük Kaş almak için de mi transitlere baksam?Geçen sefer kendi kendimi Adile Naşit'e çevirmiştim,bu sefer daha iyiyim :D
O kaş olayından oldum olası korkarım alamam yani dokunama ki kaşlarım cok güzel (HAHAHA ASC İKİZLERDEN DOLAYI YALAN SÖYLEDİ SUAN ORTALARINI ALIYOR)

Bu gece bende bir cosku var bilemedim astro sohbet ?

Evet ben artık her değisimi transite bırakıcam
(08-17-2016 12:36 AM)Alejandro Yazılan: [ -> ]O kaş olayından oldum olası korkarım alamam yani dokunama ki kaşlarım cok güzel (HAHAHA ASC İKİZLERDEN DOLAYI YALAN SÖYLEDİ SUAN ORTALARINI ALIYOR)

Bu gece bende bir cosku var bilemedim astro sohbet ?

Evet ben artık her değisimi transite bırakıcam

Ahahahahaha :D açıkçası cımbıza alerjim var başka yöntemlerle hallediyorum :D Ama neyseki normalde çok kaşım yok,bazen 3 ayda bir dokunuyorum :D
(08-17-2016 12:24 AM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Sevgili yükselen ikizler burcdaşımm

Çok güzel bir tespit yapmışsın. Şuanda saçlarımı sarıya boyadım ve yepyeni bir kesim için ay aslan transitini bekliyorum ama merkür retrosu başlangıcından 1 gün önceye geliyor ayrıca bildiğim üzere merkür 30 unda geriliyorsa 1 hafta önceden başlıyor gerilmeye etkileri.

Evet saçlarımı sarıya daha doğrusu kendime röfle yaptığım anın haritasına bakıcağım

Güneş aslanda , trine alıyorum güneşten sarı saç istememdeki bir sebep
Ay 7. Evime yeni girmiş 27 derece yay burcunda. Bu benim hislerimin deli deli bisiler yap alihan dedirttiyor. ve belkide kuaför olduğum için icimden sarı yapiyim saçlarlmı dedim
Venüs başakta , inanın en çok bu etliledi eskiden saçımı açarken ne kadar profosyonel bir kuaför olduğum halde hep ucuzuna kaçar aman açıcı işte der kötü kalite ürün alıp her defasına (merküre denk geldi hep saçımı boyamam) bu sefer dedimki en kalitelisini alıcam. Her şeyi aşama aşama usulüne uygun yaptım. Ve gerçekten tertemiz bir gram hata olmayan röfleler elde ettim istediğim gibi

Fotoğraf ekliyorum [Resim: qEmZyZ.jpg]

Evet Alejandrocum, güle güle kullan bu rengi, güzel olmuş yakışmış... Tonu, açıcıyı dozunda kullanmışsın. İşte burda Başak etkisi görülüyor ölçü, maharet, uygulama, pratiklik deyince.. Venüs Başak'ta işlem yapmak iyi geliyor demek ki.
Venüs başak rüküşlük verird derler de inamam daha aksine çok pratiklik ve aşama aşama kaliteli iş demek bir an önce gidip saçlarımı kestiriyim ama ay kovada şuan marjinal birşeyler istemiyorum. Gür kabarık istediğim için aslanı beklicem
Kesinlikle her ay saç boyayan biri olarak ay koç veya aslana denk getirmeye çalışıyorum. Hem renk daha iyi tutuyor hemde daha geç akıyor.gülücük
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler