Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jupiter Terazi dönemi başlasın !
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bu konuyu açalı baya olmuş neredeyse 1 yılı geçti ,

Hey gidi. İşe girdim çok para kazandım. Kaybettim param bitti. Demek jupiter 5. Evde bana sevgili getirdi ama ayrıldım aşka küsmeye bir sebep daha eklendi. Bedava bilet buldum evet millerim birikti bol uçtum ama bunların hepsi solar yükselen terazi senem bitene kadardı sonradan bu kadar şanslı olmadım

Jupiter akrep konusunu yakında açağım bu konu gibi. Cünkü jupi akrep hakkında mesajlar görmeye başladım. Hadi bakalım. Jupi başaktaykem boğa burcu (annem aslan olunca coğu dostu boğa oluyor malum) bir sürü tanıdığım hamileydi jupi terazide çok fazla hayirli olsuna gittik. Bakalım jupiter akrepte neler olcak
jüpiter akrep genel olarak iyidir, tabii sabit burçlarda gezegenleri bulunanlar için zorlayıcı bir dönem olacak
(07-08-2017 01:27 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]jüpiter akrep genel olarak iyidir, tabii sabit burçlarda gezegenleri bulunanlar için zorlayıcı bir dönem olacak

Ben venüsü uranüs neptün kovada ... hadi neptün ve uranüs neyse de jupiter venüs karesi bana kilo aldırabilcek...
Sana iş buldun instaya gel :D
Jüpiter terazi bana neye yaradı hiç bilmiyorum 11. evimdeydi.
Eşim boğa çocuğumuz oldu tabi de ben ekstra bi etki görmedim ya da hissetmedim mi

Bu arada akrep e geçince 12. evimi ziyaret etmiş olacak. Ayrıca mars kavuşum satrünümle, aslanda ki ay ıma ve boğadaki merkürüme neler yapar bilmem
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler