Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Bülent Ersoyun Doğum Haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Evettt kendisi şuanda Varmısın Yokmusun'da yarışıyor ...Hatta "Zahtalinize ben zaten İkizler burcuyum 9 Haziran Benim doğum günüm o yüzden 9 numarayı açalım " deyince hemen doğum haritası forumda var mı diye baktım . Bulamadım. Anında hemen harita çıkarayım dedim ayrıca kesin ay burcu oğlak olduğunu eskiden beri hissediyordum bi bakayım dedim ne göreyim... Burcu İkizler olduğu gibi Yükseleni de ikizler hatta ay burcu da oğlak ..

Dinçer güner paylaşmış doğum saatini https://www.instagram.com/p/UD50MsClW3/ şurda doğum saati sabah 04:15

[Resim: gXmEL0.gif]

Mars retroda ve akrepte ...

Aylarımız tam kavuşumda yükselenlerimiz aynı ikizler bu yüzden onun taklidini çok iyi yapabiliyorum demekki :D

Venüs ve Merkür ikizlerde hala o nameleri merkür boğa olmadan söyleyebiliyor bilmiyorum ..

DİKKATİNİZİ ÇEKERİM !! MERKÜR GÜNEŞİN KALBİNDE .. resmen kadın mükemmel bir anda doğmuş harikaaa !!

Sizde eklemek istedikleriniz olursa paylaşabilirsiniz benden bukadar ama daha da ekleyeceğim kendisini çok seviyorum sevgiler ..
10 DK ile benim de merkürüm güneşin kalbinde bunun etkisini hala anlayamadım

Sesi cinsiyet değiştirmesi hapishaneye girmesi aşk hayatı
Çalkantılı bir hayatı olmuş biri
7. evi yay yönetici jüpiter 12. evde marsla karşıt
aşk hayatında mutlu olmamasını buna bağlayabilir miyiz?
5. ev aşk romantizm yuva eviydi
satürn var terazide yücelimde

anlamına baktım evlilikte aşkta sorun getirir diyor Sanırım bundan dolayı sıkıntılar yaşıyor Dengeyi kuracağım derken tutturamıyor
(11-05-2016 11:26 PM)Libra Yazılan: [ -> ]10 DK ile benim de merkürüm güneşin kalbinde bunun etkisini hala anlayamadım
şu olayı oldum olası anlayamadım bende :D aşırı zeka veriyor diye biliyorum ve seçilmiş insanlar olduğunu da biliyorum ..

(11-05-2016 11:26 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Sesi cinsiyet değiştirmesi hapishaneye girmesi aşk hayatı
Çalkantılı bir hayatı olmuş biri
7. evi yay yönetici jüpiter 12. evde marsla karşıt
aşk hayatında mutlu olmamasını buna bağlayabilir miyiz?

Cinsiyet değiştirmesini mars ve açılarına bağlamak gerek diye düşünüyorum , yasaklı dönemi gibi şeyler için yine retro mars diyorum..

aşk hayatının çalkantılı olması konusunda evet değiişken Dsc yerleşimi etkili olabilir . katılıyorum ..

5.evi ciddeen zor aşk hayatı bozuk , şans oyunlarında tahlihsiz olduğuna alışmışştır artık herhalde
aşırı zeki değilim seçilmiş insan da değilim Doğum saatim mi yanlış yoksa seçilmişliğimin vakti mi gelmedi acaba?
annem 23.50 diyor duvar saatinde görmüş
doğumumdan 1 hafta öncesinde kış saatine geçilmişti acaba duvar saatini ayarlamamış olabilirler mi diye düşündüm Sonra o zamanlar teknoloji gelişmemişti Saatler çok önemliydi değiştirmişlerdir diyorum Ayy bilemedim

Mars cinsellik temalı olduğu için mars diyorsun sanırım Mars akrepte Ay oğlakta güzel açı var Plütonun da açıları iyimiş
ben cinsiyetini değiştimeden önce de hormonlarında östrojen fazlalığı var diye duymuştum Sağlık problemi diyebiliriz marsın ve plütonun ascye açıları var Sanırım bunlar etkilemiş
Aşk hayatı kişisel seçiminin sonucu gibi. Yaşadıklarından bağımsız haritası değerlendirilemez zaten. Yine de genel manada saturnun bulunduğu ev sınandığımız yeri gösterir. Şöyle bi geçmişine bakıyorum da saturn onu 5.ev alanında epey gerçekçi yapmış olmalı. Jupiterinin 12. eve gelmesi bi noktada iyi bana kalırsa. Zengin bi alem verir ona. Plütonun ic kavuşumu ailesiyle sıkıntılı olmasını ya da bazı çocukluk anıları yüzünden sıkıntı duyacağını gösterebilir.
Doğum saatinin doğru olduğundan emin misiniz ?Doğum saati bilinmediğinde güneşin doğduğu saate göre harita çizer bazıları.

Terazi-Venüs etkisi olduğunu düşünüyorum ama yüzünde ben de var Mars etkisi de olmalı biraz.

Yükselen Terazi olsa Mars 1 . eve gelebilir.
(11-05-2016 11:55 PM)capri Yazılan: [ -> ]Aşk hayatı kişisel seçiminin sonucu gibi. Yaşadıklarından bağımsız haritası değerlendirilemez zaten. Yine de genel manada saturnun bulunduğu ev sınandığımız yeri gösterir. Şöyle bi geçmişine bakıyorum da saturn onu 5.ev alanında epey gerçekçi yapmış olmalı. Jupiterinin 12. eve gelmesi bi noktada iyi bana kalırsa. Zengin bi alem verir ona. Plütonun ic kavuşumu ailesiyle sıkıntılı olmasını ya da bazı çocukluk anıları yüzünden sıkıntı duyacağını gösterebilir.

Farklı ve zengin bir alemi olduğunu düşünüyorum kendi içinde hatta bazen sözleri çok garibime gitti tv programında 1 kaç saat önce eski rahmetli ünlüleri saydı hepsi bir koro kurmuş bir yerde zeki bey (zeki müren) bana telefon açtı bir sandalye boş gel sen otur dedi. Bende onu bekliyorum tarzı bir şey söyledi. Açıkcası sağlam plüto transiti geçirdiğini tahmin ediyorum da...

Yaşadıkları çok zor şeylerdi , ben çift cinsiyetli doğduğunu sonradan kadın olmaya karar verdiğini biliyorum. Bunu en çok Doğum haritasında bakmak istedim
(11-06-2016 12:28 AM)Ninsianna Yazılan: [ -> ]Doğum saatinin doğru olduğundan emin misiniz ?Doğum saati bilinmediğinde güneşin doğduğu saate göre harita çizer bazıları.

Terazi-Venüs etkisi olduğunu düşünüyorum ama yüzünde ben de var Mars etkisi de olmalı biraz.

Yükselen Terazi olsa Mars 1 . eve gelebilir.

Marsı çok kuvvetli akrep burcunda bence gayet marsiyen olabilir. Doğum saati konusunda bir kaç sitedeki sonuç 4 ila 4:25 di. Dinçer günerin direk bilgi aldığını düşünüyorum yada bülent hanım sabaha karşı Doğdum demiştir bir programda onu tahmin ederek yazmıştır. Ama yükseleninin yinede ikizler olduğunu düşünüyorum.
(11-05-2016 11:54 PM)Libra Yazılan: [ -> ]aşırı zeki değilim seçilmiş insan da değilim Doğum saatim mi yanlış yoksa seçilmişliğimin vakti mi gelmedi acaba?
annem 23.50 diyor duvar saatinde görmüş
doğumumdan 1 hafta öncesinde kış saatine geçilmişti acaba duvar saatini ayarlamamış olabilirler mi diye düşündüm Sonra o zamanlar teknoloji gelişmemişti Saatler çok önemliydi değiştirmişlerdir diyorum Ayy bilemedim

Mars cinsellik temalı olduğu için mars diyorsun sanırım Mars akrepte Ay oğlakta güzel açı var Plütonun da açıları iyimiş
ben cinsiyetini değiştimeden önce de hormonlarında östrojen fazlalığı var diye duymuştum Sağlık problemi diyebiliriz marsın ve plütonun ascye açıları var Sanırım bunlar etkilemiş

Ay ve plüto açısı çok iyi , aslında hayat acılarından ders almış güçlü biri var bence bülent ersoyda
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler