Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Balık burcu burnu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Balık burcunun nasıl bir burun verdiğiyle ilgili bir fikrim yoktu daha önce.Şu aralar dikkatimi çekmeye başlan bir burun şekli var ve bunun Balık burcuyla özdeşleştirmeye başladım.

[Resim: 4_hd1.jpg?13901]
Nurgül Yeşilçay Yükslen Balık, Venüs 1. ev.

Basık, geniş, ucu toparlak ve/veya hafif aşağıya sarkık, köşe yapmayan bir burun.

Bu kızcağız yeni yetme top modellerden Taylor Hill:
[Resim: 96546befa6ec4d1ec162557a59154cff.jpg]

İlk gördüğümde acaba Balık burcu mu diye baktım hakikaten öyleymiş.

Tam olarak neden bahsettiğim anlaşılsın diye bir de Sevinç Erbulak resmi koyayım:

[img] https://encrypted-tbn3.gstatic.com/image...kVh9BSVo18[/img]
Tespit güzel olabilir ama tek bir burç bilgisiyle bunu tam çıkaramayız. Harita bir bütündür.
Harika bir tespitt , tebrik ederim. Bends şuan çevremdeki balıklara bir bakıcam muhtemelen aynı çıkar
Bugün aklıma gelen bir isim Audrey Hepburn, onun Ay burcu Balık

[Resim: 25d24c5.jpg]

Kemerli ve sarkık burun Yengeç/Ay etkisi olabiliyor.Yüze göre uzun burun da Aslan veya Yay etkisi olabilir.

(02-18-2017 07:27 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Harika bir tespitt , tebrik ederim. Bends şuan çevremdeki balıklara bir bakıcam muhtemelen aynı çıkar

teþekkür ederim gülücük

Aynı çıkmayabilir.Başka burç etkileri genetik vesaire önemli tabii.Ama her burçla ilgili genel bir kanaate varabiliriz.
Yükselen Kova Balıktaki Ay 1. evde,Bazen Yükselenim Balık da diyor:

[Resim: gulben-ergen-etek-boyuyla-medyayi-salladi-117985.jpg]
Düşündükçe ve tanıdığım balıkları gözümün önüne getirdikçe daha da mantıklı gelmeye başladı. Nokta tespit kutluyorumverygood
Benimde ay burcum balık audrey hepburn burnuna benziyo daha küçüğü gibi daha önce hiç dikkat etmemiştim
Yengeç yay balık: bunlar mükemmel burunlu jüpiter tayfası :D
Gerçekten benim de gözümün önüne geldi,güzel tespit gülücük
Balık burcu Recep Tayyip Erdoğan da var ,onun da burnu böyle.

Bir de Zehra Çilingiroğlu var Yükselen Balık Saturn 1. ev.Ama onun haritasını bir daha kontrol edeceğim

[Resim: fft31_mf7116452.Jpeg]
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler