Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Hosbuldukgülücük)
(07-12-2017 05:07 PM)Leo Yazılan: [ -> ]tmm ben anladım seni kanka önemli değil kaderim zaten :D
ama harbi senin için yazmıştım

Ahahahaha,eyvallah kankam :D Bir tık daha anladım sanki,özetle sen zaten 11.evin kendisisin demek istedin sanırım :D

(07-12-2017 05:50 PM)Venüsx Yazılan: [ -> ]Astrolojiyle yakından ilgiliyim.Epeydir giremiyordum siteye.Kendine harita yorumlama konusunda güvenen var ise karşılıklı bakabiliriz haritalara.Natala transitlere sinastri haritalarına solar return leregülücük)

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a...r=1;nho2=1

Hoş geldiniz gülücük Az buçuk güveniyorum,denerim :D
11. Evim Oğlak uranüs ve neptün bu evde

Arkadaşlar açısından çabuk arkadaş olan biri değilim, oğlaktan kaynaklansa gerek ama ama arkadaş ilişkilerim uranüsün de etkisiyle anidrn bitiveriyor bir şekilde kopuyor bağlarımız.

İdealler açısından bakacak olursam da oğlağın zirveye göz dikmiş olması bile neptünün sislerini engelleyemiyor. İlerde ne yapmak istediğim konusunda kafamda asla bir plan olmuyor evet hayaller kuruyorum belki ama gerçek planlar asla. Biraz kadercilik söz konusu neptünü iyi kavramış olsam gerek ki suyun akışına bırakıyorum bu konuda kendimi istemesem de hýmmm
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler