Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Genetik, Astroloji ve Fiziksel Görünüm
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Bu başlık altında anne ve babasının resimlerini elde edebildiğimiz kesine yakın doğum saatine sahip Türk ,yabancı, ünlü, ünsüz insanları ve fiziksel görünümlerini tartışalım istiyorum .Böylece astrolojinin insanların görünümü üzerindeki etkisini daha objektif bir şekilde tartışabileceğimizi umuyorum.

Burada ilk olarak anne ve babasını, Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ı herkesin tanıdığı Zehra Çilingiroğlu'nun haritasıyla başlayalım:

[Resim: 2gvmvio.gif]

Bu da Zehra hanım'ın son hali:

[Resim: 5698bb9d67b0a96938225c31.jpg]

[Resim: 34snu3p.jpg]
Amerikalı aktris Grace Kelly Monaco prensi Rainer ile evlenip 3 çocuk doğurmuştu.Çiftin ikisi de Kova burcu olan iki kızı var.

Grace Kelly ve Prens Rainer:

[Resim: princess-grace-exhibit-jpeg-051cc_webnew...ed_jpg.jpg]

Kızları Prenses Caroline:
[Resim: 39967ff6acee07f65f43dbdce2ee45e7.jpg]

[Resim: 34hjmdj.jpg]

Haritası burada: https://www.astro.com/astro-databank/Car..._of_Monaco

Kardeşi Prenses Stephanie:

[Resim: stepsolothinksblue91.jpg]
[Resim: stephanie_lvlyblk.jpg]

Haritası burada: https://www.astro.com/astro-databank/St%..._of_Monaco

İki kızkardeş de Kova burcu.Caroline'in Yükseleni Balık, Ayı Akrep, Stephani'nin Yükseleni Aslan, Ay'ı da Kova.
(07-24-2017 12:10 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]güzel bir konu acmissin. Zehra nin burnu balık burcu burnu konusundaki örneklere uyuyor.
Prensin 2.kızının saçları aslan vurgusunu belli ediyor

Zehra'yı anne ve babasına bakarak değerlendirmek lazım.Benim de Zehra gibi Oğlak burcu 1. evinde Satürn olan erkek kardeşim var benzerlik görebiliyorum aralarında

Prensesler aynı burçtan iki kardeş neden ve nasıl farklı görünüre çok güzel iki örnek.Mesela yükseleni Balık Ayı Akrep olanın yüz hatları daha kadınsı.Yükseleni Aslan olan daha cool ama daha erkeksi,hatta Travestiye benziyor.
Referans Adresler