Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrolog Tavsiyesi Acil❌
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
İşini iyi yapan derken gerçekten aatrolojiyi bilim olarak algılamış ve kendini o şekilde geliştirmiş bi astrolog arıyorum.
Gönül ister ki öner döser den istiyelim ama çok pahalı.Ve bu dönem benim için çok önemli ay tutulması güneş tutulması ve en onelişi
GAD ve KAD transitlerinin benim ters aksanımda ve 1. 7. evlerinde olması......
Yani acil danışmanlık almalıyım hem uygun fiyatlı hem gerçekten işini iyi yapan kendini geliştirmiş bi astrolog ariyorum.
Tavsiyelerinizi merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum a dostlar
Merhaba,
Seryal Dincer'i cok özgün ve başarılı buluyorum. Sitesinde danismanlik ucreti yaziyor.
Erhan Kahraman da son donemde digerlerinden bir tık farkli buldugum bir astrolog.
Ve Uranyen prensiple de calisan Olgu Ilgın hanimin yorumlarini da genel olarak
cok seviyorum.

Aslinda daha pek cok isim var ama bu uc isim suan benim yakin takipte oldugum astrologlardan. Hepsinin kisisel web sayfasi mevcut, bir bakin derimgülücük
Çok çok teşekkür ederim ☺
Merhaba, Demet Hoşman ve Serdar Özaslan'ı da çok beğeniyorum ben ama ücretler hakkında bir bilgim yok.
Demet Hoşman en son 400 tl ye bakıyordu Değişmediyse hala 400tl dir gülücük

*Ben önerimi mesaj ile attım bakarsın gülücük
yeşim arpat.
TABŞKŞ REZZAN KİRAZ SHAHHAHAHSHAHAHAHAH İĞRENC Bİ ŞAKAYDI
Oğuzhan Ceyhan
En iyi astrolog, harita üzerinde en iyi çalışan astrologtur *_*
(08-19-2017 12:25 PM)hanzade Yazılan: [ -> ]İşini iyi yapan derken gerçekten aatrolojiyi bilim olarak algılamış ve kendini o şekilde geliştirmiş bi astrolog arıyorum.
Gönül ister ki öner döser den istiyelim ama çok pahalı.Ve bu dönem benim için çok önemli ay tutulması güneş tutulması ve en onelişi
GAD ve KAD transitlerinin benim ters aksanımda ve 1. 7. evlerinde olması......
Yani acil danışmanlık almalıyım hem uygun fiyatlı hem gerçekten işini iyi yapan kendini geliştirmiş bi astrolog ariyorum.
Tavsiyelerinizi merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum a dostlar

astrolojinin bir çok kültürde yeri olduğu gibi yani vedik batı ve çin gibi ayrıca dallarıda var hepimizinde bildiği gibi medikal finansal kişilik analizi yada ülkeler astrolojisi gibi anladığım kadarıyla sizin ihtiyacınız olan ruhsal ve karma astroloji kad ve gada değindiğiniz için, bu yüzden aradığınız astrolog bu alanda uzmanlaşmış biri olmalı finansal astroloji deseydiniz örneğin size dinçer yılmaz derdim. takip ettiğim kadarıyla bu alanda en iyisi ve ihtiyacınız olan isim oğuzhan ceyhan
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler