Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Gülben Ergen
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Son günlerde imajını olumsuz etkileyecek haberlerle gündemde.Haritasını transitlerle beraber değerlendirmek lazım diye düşünüyorum o nedenle

[Resim: izthdx.gif]

Ev çizgileri doğu olmayabilir.Yıllar önce bir astroloji dergisinden aklımda kaldığı kadarıyla Yükselen Kova, Ay 1. ev olacak şekilde çizildi harita
1-7. ev aksındaki Transit Ay Düğümleri herşeyi açıklıyor zaten gülücük

Kadersel hesaplaşmalar başlıyor onun için.
Transit neptün natal mars ile karşıt.Whole sings’a göre mars 8. evde.
Mars bilindiği üzere kaos gezegeni ve hayatında şu an kaosa sebep olan konular 8. ev temalı.
Neptün’ü ikinci evde. Bu olay maddi olarak da çok kayba neden olacak onun için. Ayrıca toplumda da değer kaybı söz konusu.
Transit plüto 12. Evde ve venüsle karşıt. 12. evdeki transit plüto oğlak “gizli saklı” yaşadığı şeyleri ortaya döktü ve oğlaklığıyla toplumsal baskı oluşturdu. Baya ilginç. Venüs de yengeçte. Tam plüto oğlak venüs yengeç teması değil mi ya :D venüs yengeçte aile sadakat temaları ön plana çıkar, plütoyla olan olumsuz açının yansıması olmuş bu :D
Ayrıca natalında venüs uranüs ve mars neptün açıları baya dikkat çekici.
(10-09-2017 10:58 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Son günlerde imajını olumsuz etkileyecek haberlerle gündemde.Haritasını transitlerle beraber değerlendirmek lazım diye düşünüyorum o nedenle

Ev çizgileri doğu olmayabilir.Yıllar önce bir astroloji dergisinden aklımda kaldığı kadarıyla Yükselen Kova, Ay 1. ev olacak şekilde çizildi harita

Magazini pek takip etmem, twitter'da gördüğüm kadarıyla
günümüzde değil de geçmişte yaptıkları üzerine sıkıntı yaşıyor sanırsam
Transit Neptün Ay burcunun tam üzerinde ve Ay geçmişle alakalı
peki daha öncesinde hangi transitleri yaşamış; Neptün-Mars // Neptün-Güneş
peki kadın haritasında Güneş ve Mars neyi ifade eder; erkekleri
kaç yıl öncesinden bahsedildiğini bilmiyorum, daha da geçmişteyse
Neptün Kova transitine denk geliyor ki bu da Asc - Dsc aksını etkilemiş zaten
bende yükselen aslan sanırdım onu.
Ben de balığa benzetirdim 1. evde ay balık varmış meğer.
Yeşim Salkım'ın haritasını da koysa biri sevabına. Yanılmıyorsam venüsü retroydu diye hatırlıyorum. Her halükarda tekamülü ilişkiler üzerinden ilerliyor zannımca.
Bir de bazen koç olduğunu çok belli ediyor. Ben kelimesini çok kullanıyor, ben psikoloji okumuş kadınım, bana baksana kızım ya da kızım sen bittin tadında ifadelerine denk geldim. Kendini savunma tarzı fazlasıyla koç. İnsan kendi yansımasını başkasında görünce nasıl hayret ediyor.
Gülben Ergen başlığında lafı Yeşim Salkım'a getirdim kusura bakmayın.
Referans Adresler