Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Üniversite mezunu bir harita
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
(04-20-2019 05:49 PM)Ahmetp Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar merhaba hazır işsizken askerliği aradan çıkarmaya karar verdim.Dün yerler açıklandı üniversite mezunu olmamdan dolayı sanırım yedek subaylık çıktı ama anladığım kadarıyla askerliği meslekçi değil de takım komutanı olarak yapacağım.Haritamda böyle bir potansiyel var mı ya da yoksa eksiklerimi tolere edebilecek önerilerinize açığım orada başımın ağrımasını istemem şimdiden teşekkürler...)

mars-asc kavuşumun var mars ile iligili mesleklerde askerlik komutanlık gibi meslekleri ifade eder mars mc noktandaki güneşine açı yapmış sert bir açı seni zorlasa da iyi yerlere getirebilir, güneş kişinin kendi kimliği anlamına gelir ve marsın 8. evindeki venüsünle güzel açı yapmış olması da bu konulardan para bile kazandırabilir, çünkü mc noktan boğa burcunda ve yöneticisi venüs. çok bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla yorumladım.
Ahmet merhaba,
Bunu önemsiyorsan ve istiyorsan astrolojide potansiyel aramana gerek yok. Ama açıklamam gerekirse 10.evin yöneticisi venüs koç burcunda ve düşük durumdadır. Ancak venüs burdayken işte hep ön planda olmaya özen gösterir. Ayrıca venüs jüpiterden destek alıyor. Jüpiter ekip oyunlarının olduğu 5.evde ve güçlü durumda. Özetlemem gerekirse işinizde böyle bir insan olursunuz, iş için düşünceleriniz böyledir. Ayrıca 10.evinizin yöbeticisi venüs 9.evde ve 9.evin yöneticisi mars da 12.evde. Sizin için uzak yerlere gitmek olası.
(04-20-2019 09:50 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Ahmet merhaba,
Bunu önemsiyorsan ve istiyorsan astrolojide potansiyel aramana gerek yok. Ama açıklamam gerekirse 10.evin yöneticisi venüs koç burcunda ve düşük durumdadır. Ancak venüs burdayken işte hep ön planda olmaya özen gösterir. Ayrıca venüs jüpiterden destek alıyor. Jüpiter ekip oyunlarının olduğu 5.evde ve güçlü durumda. Özetlemem gerekirse işinizde böyle bir insan olursunuz, iş için düşünceleriniz böyledir. Ayrıca 10.evinizin yöbeticisi venüs 9.evde ve 9.evin yöneticisi mars da 12.evde. Sizin için uzak yerlere gitmek olası.

Böyle kelimesi ne demek anlamadım mars asc kavuşumu 1.ev sayılmıyor mu?
önder kelimesini yazmayı unutmuşum, mars 12’den 1e kavuşum yapıyor. bu benim görüşüm başkası yanlış bulabilir.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler