Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Taze Harita Analizi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim. Doğum haritamda hem büyük kare hem de büyük üçgen var. Özellikle büyük kare, karmamı çok etkiliyor mu? Sanki saflığımdan dolayı başıma talihsiz olaylar geliyor. Son 1 yıl içinde ameliyat oldum, yurtdışında okuyacaktım vizem çıkmadı, en yakın arkadaşımın ihanetine uğradım, büyük miktarda para çaldırdım vs. Satürn ve Plüto transitleriyle beraber hayatın tadı kaçmış gibi. Özellikle yurtdışı konularında da her ne kadar dil yeteneğim olsa da ve yabancılarla çok iyi anlaşsam da hep talihsizlikler yaşıyorum. Uranüs 9.evimde olmasına rağmen bana şans getirmedi. Tek dayanağım yazdığım tez gibi.
Buna göre haritamı yorumlayabilecek olan var mı özellikle mesleki konular, yurtdışı ve aşk konularında? Sanki yeteneklerimi kullanamıyormuşum gibi geliyor bununla ilgili haritada herhangi bir belirti var mı? Mimarım şuan yüksek lisans yapıyorum akademi hoşuma da gidiyor fakat birçok şeye ilgim olduğundan dolayı ne yönde ilerleyebileceğimi bilemiyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum!! ask
Haritanız açılmıyor.
(06-11-2019 09:50 PM)Feslegen Yazılan: [ -> ]Haritanız açılmıyor.

merhaba imzamı düzelttim şimdi gözüküyor olması lazım. acemilik?
Güney düğüm 9. Evde
9. Ev konularında zorlanman normal Hayat seni 3. Eve yönelmeye zorluyor
7. Evde yer alan Satürn dost kazığını anlatır
Transit Satürn 5. Evinde hayattan zevk almani biraz engellemiş olabilir
Tezden yana şanslı olacağını düşünüyorum. Çünkü tez biraz da 3. Evin konusu sayılır
Pek sevilmeyen evler olan 6 ve 8de gezegenlerin var Kendini işe, insanların dediklerine, hiyerarşik olarak üstünde olan kişilere karşı kendini farkında olmadan ezdiriyor olabilirsin.
Aşk evlilik olayına gelince Satürn Venüs kavuşumu yaş farkı ilişkisi olabilir der.
Referans Adresler