Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yardımm
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar bu sıralar karşımdaki kişiyle konuşurken hem kendim sıkılıyorum hemde karşıdakini sıkıyorum.
Konuşayım derken ansızın rahatsız ederim düşüncesiyle pek konuşmamaya çalışıyorum sizce nedeni ne olabilir - _-
Transit satürn Ayına kare yapıyor. Ay’ın da asc ile kavuşum halinde ister istemez satürnün transitini kendini dış dünayaya göstermekten çekinmek, kendini kısıtlamak olarak yaşıyor olabilirsin
Ben illa bunun bi transitten dolayı kaynaklandığını düşünmyüroum, kişi böyle hissediyorsa böyledir, zamanında hepimiz böyle düşünmüşüzdür. Ay’ı asc ile kavuşan, ve satürn’den kare yiyen birsürü insan var gülücük, her şeyi transite bağlamak yanlış olur. Belki değişiyorsun, ya da böyleydin ve farkında değildin bla bla.. gülücük
(06-24-2019 10:33 PM)Ahmeedd Yazılan: [ -> ]Ben illa bunun bi transitten dolayı kaynaklandığını düşünmyüroum, kişi böyle hissediyorsa böyledir, zamanında hepimiz böyle düşünmüşüzdür. Ay’ı asc ile kavuşan, ve satürn’den kare yiyen birsürü insan var gülücük, her şeyi transite bağlamak yanlış olur. Belki değişiyorsun, ya da böyleydin ve farkında değildin bla bla.. gülücük
Dediklerinize tabiki katılıyorum ama ikiz kız kardeşimde aynı şeyleri hissediyormuş (Gerçi doğdu doğalı birazda olsa hissediyormuş o ama buzamanlar baya bi hissetmiş)
Referans Adresler