Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Evlerde
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Arkadaş

(12-17-2011 11:27 AM)lacrimosa Yazılan: [ -> ]mars ım 5. evde ve terazide .Terazide olması aşkta şanssızlık ve başarısızlık mı oluyor
düşük veya zararlı konumda oldugunu nasıl anlıyoruz , arkadaşlar ...
ben hayatımın aşkını bulamıcak mıyım :S

5. ev konumu normal fakat ,

,Terazideki mars zararlıdır. Terazi gibi başkalarını düşünüen , ince nazik davranan bir burçta mars rahat değildir.
Mars aklına eseni yapmak ister , terazi acaba incitirmiyim diye korkar :D

aeon

5.evdeki mars tek gecelik ilişkilerin sayısını arttırabilir.
marsın olduğu ev hareketliğinden , tek gecelik ilişkiler artabilir.

destrudo

5. evdeki mars terazi popüler ve sanatçı partnere de işaret edebilir mi ?
benm 5. ev terazı ve mars var .. genelde soğuk az konuşan kibar erkekler ilgimi ceker
Marsım 2.evde olduğu için böyle büyük para kaybım oldu sanıyorum....2.evim transit yol gibi para geliyor ben görmeden gidiyor
(12-17-2011 12:12 PM)aeon Yazılan: [ -> ]5.evdeki mars tek gecelik ilişkilerin sayısını arttırabilir.
marsın olduğu ev hareketliğinden , tek gecelik ilişkiler artabilir.

Peki benim marsim 4. evde ne olacak akrepte... ben 4. ev yengecin evi oldugu icin duygularla da alakali diye düsünüyorum ve buradaki mars duygusal acilar mi verir ki... ayrica aileyi de katarsak ...
(02-23-2012 09:01 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Marsım 2.evde olduğu için böyle büyük para kaybım oldu sanıyorum....2.evim transit yol gibi para geliyor ben görmeden gidiyor

2evdekı mars hırsla kazanılan parayı gosterır
(02-23-2012 09:59 PM)nuray esen Yazılan: [ -> ]
(02-23-2012 09:01 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Marsım 2.evde olduğu için böyle büyük para kaybım oldu sanıyorum....2.evim transit yol gibi para geliyor ben görmeden gidiyor

Evet hırslıydım ama artık hiç değilim...Ne kadar çalbalarsan çabala gidince tutamıyorsun
(04-03-2012 01:11 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]
(02-23-2012 09:59 PM)nuray esen Yazılan: [ -> ]

Evet hırslıydım ama artık hiç değilim...Ne kadar çalbalarsan çabala gidince tutamıyorsun

Benim hem Mars hem da Satürn'üm 2.evde ve Aslan burcunda. Yükselenim de Aslan. Çok hırslı ve başarılı olmama rağmen, hep iş hayatında kısmetsizliklerle uğraştım. Para kazansam da hep borcum oldu, hep parasız kaldım. Hayattaki amacım kariyerdi ama çabalamama rağmen kariyerimi oturtamadım.
Ümidim 2012 Haziran'da Jüpiter'in güneş burcum İkizler'e girecek olması. Belki birşeyler düzelir gülücük
(06-10-2008 02:00 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
gizem kara Yazılan:benim mars da 1.evde yay da evet hepsi var yazılanların ama sabırsızlık konusunda bişey yapılacaksa yapılsın bitsin isterim de zorluklar güçlükler karşısında çok sabırlıyımdır. yani iş konusunda sabırsız olaylar karşısında sabırlıyım

selam gizem ; bence sen marsını irdelerken olaya neptünüde katabilirsin. çünkü neptün , mars gibi kişisel gezegenlerimize dokunduğunda onları kendine benzetir.
mesela olaylar karşısında sabırlı oluşun , belkide kaderci bir yaklaşım veren neptünden dolayıdır. ben neptünyen biri olarak ki yay sabırsızlığımda vardır gülücük senin tarifine uyuyorum diyebilirim.

Benim mars boğada 1. evde (2. eve yakın) insanlara karşı sabırlı, zorluklar ve iş güç konusunda çok sabırsızım. Hemen olsun bitsin isterim. Boğanın sabır ve dayanıklılık vermesi gerekir; ama 1. ev marsı koç gibi de çalışıyor galiba. Ben de neptünyenim: yükselenim de balık. Bu durumda insanlara sabredişim neptünyen etki yüzünden de olabilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler