Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jüpiter ve Ay Kovada 9. Evde İse
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Jüpiter ve ay kovada 9. evde:burada kuvvetli bir jüpiter aynı zamanda 9. evin ve kovanın özelliklerini iyi bilen bir ay var..jüpiterin bu konumu kişinin din ile yüksek öğretim ile yurtdışı ile ilgilendiği anlamına gelecektir..kovada olunca, jüpiter kovanın özelliklerini hayli genişletecek bu platformu da 9. evde yani yüksek öğrenim yurtdışı alanına aktaracaktır..ay dan dolayı da kişi çok gezeger yurtdışına gitmek için içsel bir duygusu vardır . kişi teknoloji öğrenir sever ticari bağlantılar oluşturur ay da 9. evde çünkü.. hemen her konuda kültürü vardır...şehir planlaması gibi meslekler de uygundur bu konuma insancıl derneklere üye olma isteği herkese yardım etme isteği verecektir..
1- aynı konumda jupiter geri hareketteyse de yorum aynı mı olur vivi?
2- Jüpiter doğum haritasında geri hareketinde ise , ilerletilmiş haritada düzgün hareketine geçer mi? / aynı halde kalır mı? Bu değişkenliğin zamanı da 12 yıl olarak mı hesaplanıyor yoksa nasıl? başka sorum yokgülücük
mavicim şu linki okumanı tavsiye ederim. .natalda jüpiter geri ise eğer normal hayatta jüpiterin gerilediği zamanlarda jüpiterin bulunduğu yere göre tekrarlamalar değişiklik istekleri oluyor ta ki düzelene kadar...gezegenler gerilerken
üniversite değiştirdiğim yıllar bakın mesela ben gelişi güzel üniversite değiştirdiğim yılların haritasından örnek vereyim..bu haritada jüpiter geriliyor..benim üniversite ve bölüm değişikliği yaptığım yıllara denk gelmesi bir tesadüf mü?çok zaman kaybı enerji kaybı ve birsürü daha kayıp yaşadım bu yüzden...)benim de natalda jüpiterim geridir....
jüpiter kovada 9. evde için yazdıklarım senin içi geçerlidir ama sen de sanırım üniversite değişikliğini yaptığın yıllarda mutlaka jüpiter geri idi diye düşünürüm..mesela 6. evinde jüpiter olsaydı natalda , zaman sana yine jüpiterin gerilediği tarihlerde iş değişikline zorlayan istekler veya seçenekler önüne gelebilirdi..senin jüiterin 9. evinde gerilemiş olduğundan yurtdışı,ticaret ,yüksek öğrenim gibi konularda kayıplar en önemlisi zaman kaybı yaşattı sanıyorum gerileme tarihlerinde....
wigo Yazılan:Jüpiter'im 9. evde Yengeç'te ve sadece merkür ve mars ile 120 derece etkileşim içinde.Şans için en lazım olan gezegenin iki etkisi var yani:)yorumlayabilirseniz sevinirim.Araştırmayı ve öğrenmeyi seven biriyim ama profesör olmaya niyetim yokgülücükÜniversiteyi bitirdim sadece. Jüpiter'in bu evde kariyere katkısı olur mu sizce?

Jüpiter9. evde yüksek düzeyde öğrenimi ifade eder. Sanat,kültür, felesefe gibi alanlarda derin bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili yurtdışı seyahati yapma isteğiniz olabilir. 9. evin yöneticiside Jüpiterdir ve burcuda Yay burcudur, kariyerinizle ilgili yolculuklar yapmak sizi mutlu edecektir.Aynı zamanda insanların duygusal ihtiyaçlarına karşı duyarlıbiri olabilirsiniz. Merkür_Jüpiter trini size iyi bir eğitim imkanı sağlar. Mars_Jüpiter tirinide; Felsefi ve dini konularda güçlü inançları olan birisiniz diyebiliriz zaten Jüpiter 9. evde dinsel değerleri olan kişiyide ifade eder.
Referans Adresler