Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Paralel açısı nasıl hesaplanıyor?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar, paralel açıların kavuşum gibi değerlendirildiğini okudum fakat astrodienstte bulamadım. Nasıl hesaplandığını da anlayamadım. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim ve doğum haritanızda etkilerini görüyor musunuz paralellerin? canımsın
Merhaba, astro-seek.com isimli sitede normal doğum haritanızı çıkartıp aşağılara indiğinizde Declination aspects başlığının altında paralel ve contra paralel açılarınızı gözlemleyebilirsiniz.
(03-29-2020 06:48 PM)simone de Yazılan: [ -> ]Merhaba, astro-seek.com isimli sitede normal doğum haritanızı çıkartıp aşağılara indiğinizde Declination aspects başlığının altında paralel ve contra paralel açılarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Baya bilgili birisiniz açıkcası sizden doğum haritamın yorumunu duymak çok isterim vaktiniz olursa. Diğer konulara yazdıklarınıza da şöyle bir baktım da beğendim. :D
(03-29-2020 06:48 PM)simone de Yazılan: [ -> ]Merhaba, astro-seek.com isimli sitede normal doğum haritanızı çıkartıp aşağılara indiğinizde Declination aspects başlığının altında paralel ve contra paralel açılarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Çoook teşekkür ederim. Aslında astroseekte bakmıştım fakat sabit yıldızlarla olan paralellikler orada maalefes görünmüyor. aðla...

Teşekkürler.
Haritamdaki ay-satürn kavuşumum burada da varmış, bir de yükselenle paralelmiş ikisi de, öğrenmiş oldum...
Merhabalar, çok merak ettiğim bir konuydu fakat pek bilgi bulamadım paralelliklerde gezegenlerin ev konumlarını tam olarak nasıl yorumluyoruz öğrenmek amaçlı soruyorum misal benim ay ile jupiterimin paralellik açısı var 10 orb da kare açısı var natalda ay whole signa göre 7.evde jupiterse 10.evde bu 7.ev ve 10.ev ortak konularında ay jupiter etkisi göreceğim anlamına mi geliyor tam olarak nasıl bir yorum yapabiliriz?
Referans Adresler