Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yokmu yorum atan bi hayırsever :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba Arkadaşlar kabul ederseniz eğer bende yeni katıldım aranıza gözkýrpma
İpek Ben İstanbuldan gülücük
Astrolojiyle ilgilenmeye başladım ama nerden nasıl başlayacağımı bilmiyorum.
Doğum haritamı çıkardığımda sadece gördüğüm çokca retroda doğudummmm acaba bunnlar normalmiidir herhangi bir fikre henüz sahip olamadım. acaba
belki sizler bana nasıl yol izleyeceğim yada haritama azıcık yorum atarsanız inanın şu zor süreçten geçtiğim dönem :( ilaç gibi gelme olasılığı çok yüksek ask teþekkür ederim
hýmmm

https://www.astro.com/tmpd/chjqfile51wh9....55723.pngHarita
haritayı neden yükleyemediğimi anlayamadım :S aşağıda bilgilerim vardır arkadaşlar haritama bakıp bş kaç yorum yaparsanız inanın çok mutlu olurum.... gerçekten zor bir dönemden geçiyorum... :(aðla...aðla...aðla...aðla...aðla...aðla...

İpek ÜNAL
11.07.1985
14:30
İSTANBUL/KADIKÖY
BEKAR
Merhaba, retroların olması anormal bir durum değil. Astroloji öğrenmeye de gezegen ve evlerin anlamlarını öğrenmekle, sonra da açıları öğrenmekle başlayabilirsiniz.
link geçersiz.
Arkadaşlar çok zor zamanlardan geçiyorum, Covid oldum ağır geçiyorum hasar büyük... Sağlığımda başka problemlerde var.. Maddi olarak bitiş durumdayım.. yokmu bi hayırsever haritama bakıp iki üç güzel birşey söyleyen. Allah rızası için...

İpek ÜNAL
11.07.1985
14:30
İSTANBUL/KADIKÖY
BEKAR
haritaya bakıp hayrına güzel bir şeyler söylemek ne kadar doğru olur bilmiyorum. sonuçta bazı şeyleri yaşamamız gerekiyorsa yaşarız. istesek de istemesek de. bu fal bakmak olur aksi taktirde. birkaç tane şey sallarım sen de anlık mutlu olursun ama hiçbir şey değişmez. yani aslında çözüm yine sendedir. düşüncelerindir. ben sana sadece gitmen gereken yeri söyleyeceğim kendimce.

yengeç burcusun. gündüz haritası. mars da yengeçte güneş ile kavuşmuş. gündüz haritasında mars yıpratıcıdır. mars'ta da düşüştedir yengeçte. bu yerleşim bünyeni zayıflatabilir. seni hastalıklara karşı savunmasız kılabilir. mars 6. evi ve 1. evi de yönetiyor. yani zayıflıkları ve hastalıkları. yengeç kadınla ilgili bir burç. kadınsı hastlalıkları ya da koçla ve akreple ilgili sıkıntıları bedenine getiriyor olabilir. mars satürn ile üçgende. satürn 1. evde yani bedeninde. ayrıca 3. ve 4. evi de yönetiyor. yani yakın çevre ve kardeşler ve kökler ailen. bunlarla alakalı olabilir sağlık problemlerin. genetik bile olabilir belki.

köşe evlerde. ay 7. evde. merkür 10. evde mc ile birleşimde. kariyerin merkür konularıyla ilgili olabilirdi eğer yoksa. öğretmenlik, konuşma, ticaret, şarkıcılık gibi. aslanda olması yaratıcı durumları, babayı (babanın işi ile ilgili bir ticaret), ve çocukları da akla getiriyor. öğretmenlik mesela. eğer bir işin yoksa mc yöneticisinin mars'tan darbe almasından olabilir. seni yormuş olabilir o mars yengeç. ayrıca babanla ilgili de olabilir bu durumlar. ay 7. evde. boğada yücelimde. anne önemli olabilir hayatında. ama plüton ile karşıt açıda. anneyle olan ilişkin neticesinde bir dönüşüm yaşamış olabilirsin. anne kaybı olabilir ya da anne ile mücadelen de olabilir. bu ilişkilerinde de çalışabilir. duygularını gömebilirsin, korkuların olabilir. duygusal bazı krizler yaşıyor olabilirsin.

kadın 7. evde. ilişkiler ve ortaklıklar evinde. ilişkilerle büyümeye gelmişsin bu hayata. duygularla (ay) büyümeye. sabit bir ilişki ihtiyacın olan şey. zevklere, 5 duyuyu ilişkiler kanalıyla tatmalısın. hayat yönün bu. estetik konular da işin içinde. kısacası zevkler. yönetici 8. evde belki de başkalarıyla yakın ilişkiler kurarak ya da onlarla olan bazı ortak konularla olabilir bu. ama her halükarda gitmen gereken yer boğa ve 7. ev. bunları google'da araştır. kad 7. ev ve boğa konularını. amacın bu. bu konuya eğilirsen her şey güzel olacaktır. kusursuz olmasa bile şu durumdan daha tatmin olursun. canını sıkma en karanlık zamanlar güneşin doğmasından önceki zamanlardır. güzel olacak her şey. sevgiler.
Referans Adresler