Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: bu depresifligin nedeni nee :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Karantinadan beri astrolojiye sarmış bulunmaktayım astrolojinin farkındalık olduğunu düşünüyorum diğer kişiler gibi, kendimi daha iyi anlamak için sizdende bi kaç yorum alabilir miyim gülücük

[Resim: 20201120_160533-min.jpg]

https://linkpicture.com/q/20201120_160533-min.jpg
çok güçlü bir harita. asc akrep, mars asc'ye yakın. marsiyen birisin. iradeli, tutkulu, tuttuğunu koparan, aklına koyduğu şeyi yapan, mücadeleci birisi... güneş 10. evde. lidersin, kariyerin, statün senin için önemli. merkür de yücelimde ve plüton ile açıda. güçlü bir zihin. detaycı ve pratik. derine işleyen bir yapıda. mühendislik ya da yazılımcılık senin için ideal meslekler. haritan alfa. kullan bu potansiyeli.
(11-21-2020 12:27 AM)KBE Yazılan: [ -> ]çok güçlü bir harita. asc akrep, mars asc'ye yakın. marsiyen birisin. iradeli, tutkulu, tuttuğunu koparan, aklına koyduğu şeyi yapan, mücadeleci birisi... güneş 10. evde. lidersin, kariyerin, statün senin için önemli. merkür de yücelimde ve plüton ile açıda. güçlü bir zihin. detaycı ve pratik. derine işleyen bir yapıda. mühendislik ya da yazılımcılık senin için ideal meslekler. haritan alfa. kullan bu potansiyeli.

yaşadığım kötü deneyimler yüzünden salmış durumdayım :( iş olsun kariyer olsun, çok sağolun yorumunuz için
müthiş güçlü bir harita bu. değerlendir bence. ilişkilere de fazla takılma. parlamaya gelmişsin bu hayata.
venüs neptün açınız var. sanata,modaya ve estetik anlayışına yetenek getirse de kare açı olduğundan zorlayıcı ve gölge yönlerini daha çok hissettirir size. sık sık aldatılıyormuş, aldanıyormuş gibi hissetme, kurban psikolojisine çabuk girebilme, yanlış kişilere güvenip sonucunda hayal kırıklığına uğrama vs.. depresif hissetme sebeplerinize gerek bu bahsettiğim açı kalıbınız, gerekse akrep baskın olmanız olabilir, zira akrep derinliği olan bir burçtur, gölge yönlerinden biri de kuruntu ve takıntıdır. bu kadar depresif hissetmenize bana kalırsa ay jüpiter kareniz neden oluyor olabilir, yaşadığınız şeyleri gözünüzde büyütüp abartıyor olabilme ihtimali oldukça yüksek bu açı kalıbında. ama haritanız çok etkiledi beni onu belirtmek isterim gülücük
(11-30-2020 02:08 AM)dlnatly Yazılan: [ -> ]venüs neptün açınız var. sanata,modaya ve estetik anlayışına yetenek getirse de kare açı olduğundan zorlayıcı ve gölge yönlerini daha çok hissettirir size. sık sık aldatılıyormuş, aldanıyormuş gibi hissetme, kurban psikolojisine çabuk girebilme, yanlış kişilere güvenip sonucunda hayal kırıklığına uğrama vs.. depresif hissetme sebeplerinize gerek bu bahsettiğim açı kalıbınız, gerekse akrep baskın olmanız olabilir, zira akrep derinliği olan bir burçtur, gölge yönlerinden biri de kuruntu ve takıntıdır. bu kadar depresif hissetmenize bana kalırsa ay jüpiter kareniz neden oluyor olabilir, yaşadığınız şeyleri gözünüzde büyütüp abartıyor olabilme ihtimali oldukça yüksek bu açı kalıbında. ama haritanız çok etkiledi beni onu belirtmek isterim gülücük
evet kesinlikle dedikleriniz tam olarak ben, sürekli arkamdan iş çeviriliyor hissinide ekleyebiliriz aşırı yorucu gerçekten, ne açıdan etkiledi acaba (:
değişken ve sabit etkilisiniz genel olarak, yukseleniniz akrep de sabit bir burç zaten, fakat mars yukseleninizin üzerinde tam. bu da sizi eylem başlatan, harekete geçiren, öncü bir karakter olarak gösterir, çevrenizce azimli ve cesur olarak takdir görebilirsiniz. aynı zamanda metabolizma problemi yaşayan biri olduğunuzu da zannetmiyorum yedigini yakabilen bir bünyeye sahip olabilirsiniz mars burda olduğu için. güneşten de güzel bir sekstil açı almış umarım tahminim doğrudur ve bünyeniz güçlüdür, kolay hastalanabilen birisine benzemiyorsunuz gülücük fakat jüpiter yukseleninize dar orbla kare atmış, venüs neptün karenizin olası psikolojik etkilerinden bahsetmiştik ya yukarda, yemeden içmeden kesmeyin derim kendinizi böyle depresif hissettiğiniz zamanlarda, bu sefer de aşırı zayıflayıp bi deri bi kemik kalabilirsiniz. venüsünüz terazi bu size fiziksel güzellik ve zariflik verebileceği gibi dış görünümünüz konusunda takıntı da verebilir, zaten saturnden de kare almış ama allahtan orb çok dar değil, 5 derece. satürn burada size guzelliginiz ve görüntünüz hakkında aklınıza ara ara şüphe düşürebilir (yeterince güzel,hoş, çekici vs değilim) gibi. vesveselerin aklınıza girmesine izin vermeyin derim gülücük
Referans Adresler