Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Solar Return haritam
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
[Resim: SOLAR.png]
Selam forumdaşlarım gülücük 4 Şubat itibariyle yeni yaşıma giriyorum, yine astrolojiyle beraber tabii ki gülücük Bu seneki solarım hakkında sizlerin bakış açılarından da yararlanmak isterim. Natalımdaki 8.evdeki Kova stelyumumu burada da kendini göstermiş durumda, benim dikkatimi çeken ise Lilith'in 7.evimde Mars ile çok yakın konumlanmış olması oldu. 4.ev aynı zamanda babayı da gösterdiğinden orada Plüto ve Satürn'ün de olması biraz endişelendirmedi değil..
Merhaba öncelikle doğum günün kutlu olsun, ailen ve sevdiklerinle nice yaşlara gülücük Yorumlamada çok iyi olmadığım için detaylı değil, biraz yüzeysel yorumlayacağım..

2021 senin için biraz daha içe dönebileceğin ve kendini daha hassas hissedeceğin bir sene olabilir öncelikle. Ve söylediğin gibi 4. ev stelyumu, burada bulunan Solar Güneş ve Solar yükselen derecesinin natal 4. evine düşmesi o senenin ana temasının evin ve ailen olacağını vurguluyor.

Natalinde de Ay 4. evinde. Aileye önem veren ve duygularını kendi içinde yaşayan biri olmalısın.

7. evdeki Uranüs’ün Kova’daki gezegenlere kare, Ay’a zıt açı yapması;
Varsa mevcut ilişkinde gelgitlere, ani başlangıç ve bitişlere, gelip geçici kişilerin karşına çıkmasına sebep olabilir. Veya senin ilişkilerinde bağlanmaktan kaçınmaya ve özgürlüğe daha düşkün olmana sebep olabilir.

Mars, Güneş ve Jüpiter’e kare yapıyor. Zaman zaman aile içi gerilim yaşayacağın bir sene olabilir.

Ve 5. evdeki Retro Merkür, eski sevgililerden bir haber, geri dönüş yaşaman olası...
(02-05-2021 08:14 PM)say24 Yazılan: [ -> ]Merhaba öncelikle doğum günün kutlu olsun, ailen ve sevdiklerinle nice yaşlara gülücük Yorumlamada çok iyi olmadığım için detaylı değil, biraz yüzeysel yorumlayacağım..

2021 senin için biraz daha içe dönebileceğin ve kendini daha hassas hissedeceğin bir sene olabilir öncelikle. Ve söylediğin gibi 4. ev stelyumu, burada bulunan Solar Güneş ve Solar yükselen derecesinin natal 4. evine düşmesi o senenin ana temasının evin ve ailen olacağını vurguluyor.

Natalinde de Ay 4. evinde. Aileye önem veren ve duygularını kendi içinde yaşayan biri olmalısın.

7. evdeki Uranüs’ün Kova’daki gezegenlere kare, Ay’a zıt açı yapması;
Varsa mevcut ilişkinde gelgitlere, ani başlangıç ve bitişlere, gelip geçici kişilerin karşına çıkmasına sebep olabilir. Veya senin ilişkilerinde bağlanmaktan kaçınmaya ve özgürlüğe daha düşkün olmana sebep olabilir.

Mars, Güneş ve Jüpiter’e kare yapıyor. Zaman zaman aile içi gerilim yaşayacağın bir sene olabilir.

Ve 5. evdeki Retro Merkür, eski sevgililerden bir haber, geri dönüş yaşaman olası...

Merhaba, öncelikle teşekkür ederim, umarım rahat geçirebileceğim huzurlu bir sene olurgülücük benim göremediğim yerlere dikkat çekmişsin, cok teşekkür ederim gülücük pluton ve saturn'un de 4.evde olması baya ürküttü ne yalan söyleyeyim. ve 7.evde marsla cok yakin duran lilith baya kafamı kurcaladı, bu sene hayatıma girecek kişilere dikkat etsem iyi olacak gibi, tedbiri elden bırakmamakta fayda var gülücük
Venüs konularında sınanma olacak. Aşk sevgi zevk hobi para birikim...
Rica ederim, ürkmene gerek yok sadece biraz mücadeleli bir sene olabilir. Bu seni karamsarlığa itmesin gülücük

Bu sene ilişki anlamında hayatına girecek kişinin/kişilerin uzun vadeli ve kalıcı olmayacağını düşünüyorum. Zaten gündeminde ilişkiler değil, daha çok evin ve ailen olacak.

Bence bu zamanda bütün kadınların erkeklere karşı dikkat etmesi ve asla güvenmemesi gerekiyor :D

2019/20 Solar’ımda 7. evde Güneş-Venüs-KAD kavuşumum vardı Neptün’le üçgenliydi. O dönem hayatıma biri girdi ve sevdim, ama o yerleşim ve açılara rağmen ne istediğini bilmeyen, yalancı ve güvenilmez bir adama denk geldim :D Natal haritam, Progres, Solar Arc, transitler hepsi iyi bir ilişki vaadi veriyordu ama işte sonuç :D

Yani demek istediğim, Solar’da 7. ev ne kadar iyi etkiler almış olursa olsun, erkeğin karakteri bozuksa elden bir şey gelmez :D
(02-06-2021 02:34 PM)say24 Yazılan: [ -> ]İşin içinde Neptün olunca olumlu açı bile olsa illa bir limon sıkıyor ya maalesef gülücük ama işte bunlar hep deneyim, o yönden bakmak lazım gülücük
Çok 'tikatli' :D olmak lazım o zaman bu sene diyorsun sen de gülücük
(02-06-2021 01:42 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Venüs konularında sınanma olacak. Aşk sevgi zevk hobi para birikim...
teşekkürler.. satürn plüto kavuşumu olduğu için bu yorumu yaptınız değil mi?
(02-06-2021 04:58 PM)dlnatly Yazılan: [ -> ]
(02-06-2021 01:42 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Venüs konularında sınanma olacak. Aşk sevgi zevk hobi para birikim...

Hayır. Ben satürn sonrası gezegenleri astrolojide kullanmam. Tam burç ev sistemine göre 5.ev kovada gezegen birikimi var. Asc yöneticisi venüs 5. evde.
5.ev flört çocuklar hobiler eğlence cinsellik evi Venüs aynı zamanda parayı da temsil ediyor. 2.ev yöneticisi mars halinden memnun değil. Bu nedenle sevgi ve kazanç konularında sınanacağınız bir yıl olacak
(02-06-2021 06:51 PM)Libra Yazılan: [ -> ]
(02-06-2021 04:58 PM)dlnatly Yazılan: [ -> ]

Hayır. Ben satürn sonrası gezegenleri astrolojide kullanmam. Tam burç ev sistemine göre 5.ev kovada gezegen birikimi var. Asc yöneticisi venüs 5. evde.
5.ev flört çocuklar hobiler eğlence cinsellik evi Venüs aynı zamanda parayı da temsil ediyor. 2.ev yöneticisi mars halinden memnun değil. Bu nedenle sevgi ve kazanç konularında sınanacağınız bir yıl olacak
hmm anladım.. teşekkür ederim gülücük
Demek ki doğru kişi değildi ve o da beni tıpkı diğerleri gibi doğru kişiye hazırlamak için geldi ve gitti belki de..

Aynen öyle, ‘tikatli’ olmanı gerektirecek bir sene seni bekliyor :D
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler