Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Solar Harita
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhabalar bugün benim doğum günüm bu sebeple solar haritamı çıkardım.Beni nelerin beklediğini bir iki cümleyle yazabilecek olan var mı? gülücük

[Resim: 276un08.png][/url]
altıncı ev aktivitesi sağlıkla ilgili konularda bu sene dikkatli olmanı öneriyor. yıpranabilir, fiziksel olarak zorlanabilirsin, allah korusun bazı kazalarla yüzleşebilirsin. dikkatli ol lütfen. aşılanmadıysan aşılan ve tedbiri bırakma. güney ay düğümünden gelen kare, mars'ın 8. evi yönetmesi, güneş'in satürn'e karşıtlığı da bu olasılığı güçlendiriyor. bu sene aşk ve keyifler konusuna eğilmişsin, bu konularda bir şeyler yapmak istiyor olabilirsin. belki yeni bir aşk ilişkisi başlangıcı ya da bitimi olabilir. bereket versin, satürn kötü bir evde değil, ama retro ve satürn satürn'dür. placidus'a göre 6. ev ruler'ı da güneş. yine 6. ev öne çıktı. dikkatli olmanı önerebilirim. 6. evin başka bir konusu da çalışmaktır, çok çalışabilir, kendini biraz ihmal edebilirsin. ilişkiler konusunda gerçekçi davranmanı önerebilirim. hayaller ve hayatlar çatışması olabilir. daha sonra gözün açılabilir. sevgiler.
Referans Adresler