Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Oğlak Kadını
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4

aeon

aslında elementsel olarak aralarında 60 derece var.toprak-su.
ancak, yapılar tamamen farklıdır.venüs ve mars uyumu başta olmak üzere, yakınlaşmayı sağlayan birçok etken var.bunların etkili olacağını düşünüyorum.

oğlak satürn burcudur.hayatta birşeyler başarmak için gelmiştir.dünyevidir.
balık ise su elementinde bir jupiter burcudur.içsel olarka hayattan anlam arar , dünyevi değildir.duygusaldır.

oğlak , humeynidir. balık , mevlanadır.:D .

yani haritayı görmeden çok genelleme yapmak sağlıklı olmaz.
oğlak , humeynidir. balık , mevlanadır.:D .koptum.w

Doğrudur, haritalar incelenmeden genelleme yapılamaz.Benim yazdıklarım tamamen kişisel gözlemlerime dayanıyor.Ancak tanıdığım neredeyse tüm balıklar oğlaklara bir hayranlık besliyorlar,özellikle aşk ilişkileri de bu hayranlıktan doğuyor aralarında.Şu da var ki balıkların gerçekten elde tutulmaları çok zor.Duygularına istedikleri gibi bir karşılık bulamadıklarına ve anlaşılamadıklarına inandıkları anda hem ağlarım hem giderim diyerek sırılsıklam aşık dahi olsalar kolayca terkedebiliyorlar.
\'misnur\' pid=\'81618\' dateline=\'1272891706\ Yazılan:oğlak , humeynidir. balık , mevlanadır.:D .koptum.w

Doğrudur, haritalar incelenmeden genelleme yapılamaz.Benim yazdıklarım tamamen kişisel gözlemlerime dayanıyor.Ancak tanıdığım neredeyse tüm balıklar oğlaklara bir hayranlık besliyorlar,özellikle aşk ilişkileri de bu hayranlıktan doğuyor aralarında.Şu da var ki balıkların gerçekten elde tutulmaları çok zor.Duygularına istedikleri gibi bir karşılık bulamadıklarına ve anlaşılamadıklarına inandıkları anda hem ağlarım hem giderim diyerek sırılsıklam aşık dahi olsalar kolayca terkedebiliyorlar.

Misnur....

Hiç bir oğlağa hayranlık duyduğumu hatırlamıyorum....

Sanatsal yanları yoktur...

Yönetime hayran olunmaz boyun eğilir yada uymak zorunda olunur...

Hayran duyulan şeyler ya güzeldir yada akıla hoş geliyordur...

Fan cluplıkta daha bir yönetim söz konusudur...

Genellemelerini azatman gelişimini hızlandıracaktır...

Balıklar oğlaklara hayran vs gibi bir durum yok !
ben misnurun söylediklerine katılıyorum..
çevremde de balık-oğlak çekimini çok gözlemlemişimdir. bir de balim, sen yay burcusun. her ne kadar yükselenin balık da olsa, güneş balık ile güneş oğlak arasında yaşanan çekimi hissetmeyebilirsin belki..
özellikle de balık burcu kadını ve oğlak burcu erkeği arasında çekim yaşanıyor bana kalırsa. sextil etkinin çekimini bir akrep-oğlak arasında hiç gözlemlemedim ama balık ve oğlak , belki venüs ve mars faktörleri de uyuşarak bir araya geldiklerinde, birbirini tamamlayan yapılara sahip bana kalırsa. balık kadını aradıgı güven ve sıcaklığı, oğlak erkeğinin ciddiyet ve güven telkin eden yapısında bulabilir. keza displinli ve dünyevi oğlak erkeği için de duygusal balık kadını tamamlayıcı bir etki yapabilir diye düşünüyorum..
kendi adıma en uzun ilişkim oğlak erkeğiyle olandı. çocukluk aşkı, 2 yıl sürdü. ve bir diğeri de 3 yıl. güven veren insanlar..
Burada genellemelerin tümü yansıtmadığını söylemeye çalışıyorum...

Aradığı güvevi bir kadaın sizin anlattığınız kombinasyonda bulur amma.....

Oğlak kadını elle avuca gelmeyen balık erkeğini ne yapsın...

kONU ŞU OĞLAK GÜVENMEK İSTER BALIK HÜLYA ister...

ORTAK PAYLERİN OLABİLECEĞİNİ bende söyledim ama kusursuz %100 bir genellemenin doğruyu yansıtmadığını söyledim...

Oğlak kendinde olmayan esnekliği görüp balığı beyenebilir...

Ama hayranlık kısmı bana uymadı...

Yüzde yüz balık değilim hatta balıkta tek gezegenim bile yok çok haklısın serena ama...

Kendimden çıkmadım ben yoruma sadece....

Oğlak insanı dispilinn ama balık özgürlükçü....

Uyumsuzluk noktalarını uzun vadede tespi etmeye çalıştım....

Çok oğlak arkadaşım var ....çokta balık....

Bu insanlar evlenebilir doğal ...

Ama ben olasıkları çoğaltım ...

Bana oğlak erkekleri çok kalıp geliyor...

Esnek değiller...

Ama başkası esnek bulabilir...

Öznel genellemelerin başta söylediğim gibi her zaman doğru olamayacağını anlatmaya çalışıyorum ...

Yoksa 60.lık konusunda seninle hem fikirim
güneşi 27* oğlak şiron ve uranüse kare.. ay\'ı 29 derece balık asc yay üstünde ki marsa kare ve plutoya karşıt bir bireye daha çok balık mı deriz oğlak mı? :D
BaLİM,
Ancak tanıdığım neredeyse tüm balıklar ... şeklinde başlamıştım cümleye kesinlikle bir genelleme ifade etmiyorum.Astroloji konusunda bir profesyonelliğim yok ancak yıllardır tipik bir ay kovası olarak duyduğum amatörce de olsa büyük bir ilgim ve bu ilgiden yola çıkarak edindiğim pek çok gözlemlerim var.Hem kendi tecrübelerimden hem de çevremdeki balık arkadaşlarımdan biliyorum arada bir çekimin olduğunu.İki taraf eksik kalan yanlarını birbiriyle tamamlıyor sanki.Oğlak balığın şefkati ve sevecenliğiyle huzur bulurken,balık oğlağın cesaretine ve duygusallıktan ziyade mantığa dayalı ,ölçülü tavırlarıyla kendini güvende hissediyor belki.
\'misnur\' pid=\'81629\' dateline=\'1272897408\ Yazılan:BaLİM,
Ancak tanıdığım neredeyse tüm balıklar ... şeklinde başlamıştım cümleye kesinlikle bir genelleme ifade etmiyorum.Astroloji konusunda bir profesyonelliğim yok ancak yıllardır tipik bir ay kovası olarak duyduğum amatörce de olsa büyük bir ilgim ve bu ilgiden yola çıkarak edindiğim pek çok gözlemlerim var.Hem kendi tecrübelerimden hem de çevremdeki balık arkadaşlarımdan biliyorum arada bir çekimin olduğunu.İki taraf eksik kalan yanlarını birbiriyle tamamlıyor sanki.Oğlak balığın şefkati ve sevecenliğiyle huzur bulurken,balık oğlağın cesaretine ve duygusallıktan ziyade mantığa dayalı ,ölçülü tavırlarıyla kendini güvende hissediyor belki.
Seni astroloji olarak tenkit edebilecek bir statüm yok...

Ama sana göre bana göre çevreme göre kısaca görelik rolatiftir....

Subjektiftir....

Kişiseldir.......

Yani tümü kapsamaz dediğimde seni azarlamış olmuyorum....

Sadece dünya üzerinde yaşayan canlı grupları içerisinde...farklı hikayelerinde dönebileceğini söylüyorum....

Yaklaşımdaki öznelliği anlatmaya çalıştım ....

Seni bilgi ile ölçmüyorum.....

Konu benim için bu kadar iyi paylaşımlar dilerim ......
Tenkit ya da azarlama paylaşım ve bilgilendirme odaklı bir forumda sözkonusu olamaz.Kişisel, öznel gözlem ve değerlendirmeler paylaşılır forumlarda.Benim yaptığımda bu sadece ama yanlış anlamaya sevk edecek bir üslup ve ifade tarzı kullandıysam özür de dilerim tabi.
Bende gozlemledim bunu, baliklarin oglaklara bir hayranlik besledikleri. Acaba bu neptun/oglak neslinden kaynaklanabilir mi? Cunku oglaklarin bir kisminda gunes-neptun kavusumu olacaktir, buda baliklara cekici gelebilir mi?
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler