Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Mars Return - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GEZEGEN DÖNÜŞLERİ (/forumdisplay.php?fid=262)
+--- Konu: Mars Return (/showthread.php?tid=3510)

1 2 3

RE: Mars Return - gullusutcu - 11-02-2011 05:43 PM

Çok teşekkür ederim.:)Benim derdim oğlumun üzülmemesi ve onu üzmemeleri.Oğlum yapılan haksızlıklardan ötürü bu konuda çok kararlı.Ne diyeyim.Rabbim hayırlısını eylesin.

RE: Mars Return - gullusutcu - 11-02-2011 06:03 PM

Ay inanamıyorum.Oğlum mayısta askerden dönüyor inşallah.Bu mars return tarihi 5 aralık 2012.Bizim buralarda o tarihlerde zeytin zamanıdır ve bizim babadan kalan amca ile ortak bir bahçemiz var.Şimdiye kadar yararlanamadık.Oğlan büyüdükçe bunları idrak etmeye başladı.Askerden sonra herşeyi halledeceğini söyledi.

RE: Mars Return - gullusutcu - 11-02-2011 06:58 PM

Bu harita da çok yakın bir arladaşımın haritası ;
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1ulfileJskLUM-u1251098986;lang=e;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=1;smon=11;syr=2012;hsy=12;zod=;orbp=;rs=0;add=14;ast=763,1221,433&nhor=160&nho2=3
Bu haritada ; çok iyi analmıyorum ama öğrenmeye gayret ediyorum.4.evdeki mars ve 10 evdeki jüpiter ile 2.evdeki venüs ve 8.evdeki uranüs ile karşıt açı var.Bu açılar t kare anlamınamı geliyor ?Aynı zamanda yükselen yöneticisi merkür ile 10.evdeki ay ile karşıt açı var.Çok karışık geldi bana.Bunların hepsi ne anlama geliyor acaba.

RE: Mars Return - astrosohbet - 08-08-2012 06:08 AM

(08-08-2012 06:01 AM)Félicé Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=88wfilefTBGZQ-u1344390881&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=at&sday=8&smon=8&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=22&ast=

Hocam, bu 7. ev laneti peşimi ne zaman bırakacak ya:D

7.ev derken ? bunu tartışmayalım istersen gülücük

Bardağın dolu tarafı

* Venüs IC noktasında ( binanın temelinde Venüsyen konular var )

* Güneş - Mars 60'lık

* Jüpiter - Mars 120'lik

(08-08-2012 06:12 AM)Félicé Yazılan:  Eyvallah hocamgülücük Jüpiterle dolu tarafından bakmak lazım

Şöyleki Yükselen Balığın yöneticisini Jüpiter alırsak, Jüpiterinde esas oğlan Marsa 120 derecelik hoş bir açı yaptığını düşünürsek laf olsun diye değil gerçekten olumlu düşünmek için elimizde sağlam işaretler olduğunu söyleyebiliriz

Ben şöyle bir yorum da getirmek istiyorum

Esas oğlan Marsın ÖNÜNDE Satürn var yani senin önüne engeller ve geciktirici faktörler YİNE çıkabilir lakin o Marsa üçgen açı yapan Jüpiter ve 60'lık açı yapan Güneş , ALTERNATİF ÇÖZÜM bulmak konusunda elindeki Joker kartların olacaktır fikrindeyim.

RE: Mars Return - zeynep_muteal06 - 08-08-2012 12:55 PM

(08-08-2012 06:08 AM)Neptunian Yazılan:  
(08-08-2012 06:01 AM)Félicé Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=88wfilefTBGZQ-u1344390881&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=at&sday=8&smon=8&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=22&ast=

Hocam, bu 7. ev laneti peşimi ne zaman bırakacak ya:D

7.ev derken ? bunu tartışmayalım istersen gülücük

Bardağın dolu tarafı

* Venüs IC noktasında ( binanın temelinde Venüsyen konular var )

* Güneş - Mars 60'lık

* Jüpiter - Mars 120'lik

Yıldırım bey,
Ben güneş, venüs, mars return haritalarımı çıkarttığımda hepsinde 10. ev stelyumu var. Hep iş ve kariyer öne çıkıyor. Bu return haritalarının birbirini desteklemesi normal mi? benim hayatın diğer alanlarıyla ilgili hiç beklentim yok anlamına mı geliyor bu durum ? Şimdi mars return haritamda yükselen aslan. güneş, mars, venüs, merkür 10. evde. venüs ve jüpiter MC ile kavuşum farklı burçlarda.(venüs boğada, jüpiter ikizlerde) 10. evdeki stelyumun 5. evdeki plutoyla üçgeni var.
Bir şeyler söyleme imkanınız var mı? Teşekkür ederim.

RE: Mars Return - Félicé - 08-08-2012 04:27 PM

(08-08-2012 06:30 AM)Neptunian Yazılan:  
(08-08-2012 06:12 AM)Félicé Yazılan:  Eyvallah hocamgülücük Jüpiterle dolu tarafından bakmak lazım

Şöyleki Yükselen Balığın yöneticisini Jüpiter alırsak, Jüpiterinde esas oğlan Marsa 120 derecelik hoş bir açı yaptığını düşünürsek laf olsun diye değil gerçekten olumlu düşünmek için elimizde sağlam işaretler olduğunu söyleyebiliriz

Ben şöyle bir yorum da getirmek istiyorum

Esas oğlan Marsın ÖNÜNDE Satürn var yani senin önüne engeller ve geciktirici faktörler YİNE çıkabilir lakin o Marsa üçgen açı yapan Jüpiter ve 60'lık açı yapan Güneş , ALTERNATİF ÇÖZÜM bulmak konusunda elindeki Joker kartların olacaktır fikrindeyim.

Çok çok mersiçiçek

RE: Mars Return - ekinoks - 11-08-2012 01:43 PM

Çok dengesiz ve sinirliyim aðla...
Bu seneki mars return a göre mars 7. evde..mücadelem enerjim ikili ilişki için harcanacak...evet öyle
uzak orb ile 11.evdeki uranüs ve asc ile sert açısı var..

RE: Mars Return - yagmurimu - 08-26-2019 03:30 PM

Merhabalar, bu seneki mars return haritamda mars, güneş merkür venüs alayı kavuşmuş halde gülücük ve bunlar natalda, whole sign'a göre 9. evdeki güneş mars ve venüsümle de kavuşuyor. Eylülde doktora tezime başlayacağım inşallah. Hazırlıklarım tamamlanmak üzere. 9. evdeki hareketlilik zaten benim eğitim için koşuşturacağımı vurguluyor sanırım. Ama natalda da bir çok gezegenle kavuşması daha değişik etkiler verebilir mi? Neler olabilir yorumlayabilirseniz çok sevinirim gülücük
Mars return haritam imzamda ekli.
Not: transit olarak görülen gezegenler mars return un olduğu ana göre çıkartıldı. İçteki asıl harita kendi doğum haritamdır.