Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Jüpiter - Plüto Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Jüpiter Açıları (/forumdisplay.php?fid=198)
+---- Konu: Jüpiter - Plüto Açıları (/showthread.php?tid=4273)

1 2 3 4 5

RE: Jüpiter - Plüto Açıları - say24 - 03-03-2018 10:34 PM

@İdrilhawke Su burçları arasında oluştuğundan ve işin içinde Plüto olduğundan psikoloji, okült konular, ölüm ve ölümötesi konulara ilgi duyma ve bu konuda yeni şeyler öğrenme isteği verebilir. Belki de bunlar üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz

@Aqua-sco Haritanızda yoğun Akrep-Plüto etkisi var kendini dönüştürebilen, güçlü bir kişiliğiniz olmalı ayrıca tutkulu ve takıntılı bir kişiliğe sahipsiniz yapılan kötülüğü unutmayan bir yapınız var

RE: Jüpiter - Plüto Açıları - say24 - 03-03-2018 10:46 PM

Benim de 12. evimde Plüto var benzer enerjiyi ben de yaşıyorum ama siz hem yükselen Akrep hem Plüto-ASC kavuşumu hem de Plüto’nun ışıklarla açısından dolayı daha yoğun yaşıyorsunuz. Rica ederim bu arada gülücük

Cvp: Jüpiter - Plüto Açıları - idrilhawke - 03-04-2018 02:32 PM

[quote='say24' pid='204029' dateline='1520102092']
@İdrilhawke Su burçları arasında oluştuğundan ve işin içinde Plüto olduğundan psikoloji, okült konular, ölüm ve ölümötesi konulara ilgi duyma ve bu konuda yeni şeyler öğrenme isteği verebilir. Belki de bunlar üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz

psikoloji ve okült bilim ilim ilgimi çekiyor evet maddi kazanç düşünür müyüm bilmem ama hobi olarak evet ilgimi çekiyor gülücük teşekkürler