Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen Akrep - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Yükselen Akrep (/forumdisplay.php?fid=272)
+---- Konu: Yükselen Akrep (/showthread.php?tid=1771)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: Yükselen Akrep - aeon - 02-14-2012 07:24 PM

evet , asc akrep için bende dar alın verir diye biliyorum . ama resimdeki örnekler de akrebin hasıdır :D

RE: Yükselen Akrep - keture - 02-14-2012 08:33 PM

bu akrepin bakis ozelligini niye almamisim ben ya
melul bakisim yerine etkileyici bi bakisim olurdu nerde kotu ozelligi var onu almisim :D

RE: Yükselen Akrep - malice071 - 02-15-2012 09:42 PM

ben bu yükselen akreplerden çok korktum gülücük ben yükselen akrep olamam sanırım, galiba, belküm derin bir yükselen yayımgülücük

RE: Yükselen Akrep - gullusutcu - 02-16-2012 01:38 AM

Yükselen akrep,alnım dardır.Küçücük bir alnım var.

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 02-16-2012 03:33 PM

Nicole Kidman

[Resim: Nicole-Kidman.jpg]

RE: Yükselen Akrep - aeon - 02-16-2012 07:16 PM

ceykp
bu kadını o kadar eklemeyi istiyordum ki , ama adını bir türlü hatırlayamadım . sağol verygood

RE: Yükselen Akrep - aeon - 02-16-2012 08:03 PM

buraya eklediğim fotoğrafları

bu başlığa taşıdım ------->http://www.astrosohbet.com/konu-yukselen-akrep-fotograflar-5308.html?pid=169672#pid169672

ve bu başlıktakileri sildim.

RE: Yükselen Akrep - hulya35 - 05-25-2012 01:06 AM

bende asc akrebim. asc'm 12. evimin sonundaki plütonumla kavuşumda... bazen çok derin, bazen ise haylaz bir çocuk gibi bakışlarım vardır. Sürekli değişiyor yani bunuda marsımın yay burcunda olmasına bağlıyorum. gülücük

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 08-06-2012 09:15 PM

(08-06-2012 02:37 PM)effQ Yazılan:  Bazı şeyler güdüseldir, hiç astro ile ilgilenmeyen sadece burçları bilen geçen yazdığım boğa yks akrep kankim 2. çocuğa hamile ve bu son diyor böylelikle dövme yaptıracağım artık diyor vücuduma. Bir kere dövmenin kendi boğalık birşey değil, tam tersi bedene dikkat evi boğa evi... Devamında dövmeyi tarif ediyor bana "2 omuzuma 2 kanat konduracağım kanatların içinde çocuklarımın adı yazacak sonradan yalnız tek tek kanat olayı açmadı enseme biraz altına da muhteşem bir ANKA kuşu resmettireceğim" aha! dedim işte yks akrep :D
Anka kuşunun anlamını da bilmiyordu sorduğumda açıkladım kendisi de bilinçsiz isteğine OHA oldu utangaç

Düşünüyorum bir istatistik çıkarsalar dünyada en çok dövme yaptıran burç Akrep çıkar diye umuyorum gülücük

Dövmenin doğallığı bozan birşey olduğunu düşünürsek Akrep'in yapaylığına uygun görünüyor.

RE: Yükselen Akrep - plutomania - 08-06-2012 09:37 PM

effQ nün bahsettiği dövmenin neredeyse aynısını balık burcu olan bir arkadaşım yaptırıp içinede çocuklarının adını yazdırtmıştı. Benim tanıdığım balık etkisi olan veya balık burcu olanlar genelde etkilenmeye çok müsait ve dıştaki enerjileri sünger gibi çeken insanlar. Mesela bahsettiğim arkadaş gene başka bir balık tanıdığım içlerindeki zayıf balıksı yanı kapatmak için dışta sert veya çok konuşan ve ben bilirimci oluyorlar ve gözlemlediğim kurtlar vadisi tarzı dizilerden çok etkilenip ordaki bir karakterin şekline bürünüyorlar. Dışardan bakınca gülüyorum tabi ne yapayım.

Balığa ateş yükselen denk gelirse genelde benim gördüğüm böyle tipler ortaya çıkıyor.

Balığın gerçek derinliğinden yoksun yüzeysel özenti tipler. Küllen maske tipler.suna-bak