Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen Akrep - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Yükselen Akrep (/forumdisplay.php?fid=272)
+---- Konu: Yükselen Akrep (/showthread.php?tid=1771)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 12-05-2011 12:39 AM

Şuan aklıma gelen şey şu...

ya biz o haritaya sahip olsaydık... bizde onun gibimi olacaktık. O haritayı omu istedi ?
Yinede gayet doğaldı yaptıkları kendine göre

Haritamız ne olursa olsun, farkındalık olsun yeterki... O zaman hataları düzeltebiliriz

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 12-05-2011 12:43 AM

(12-05-2011 12:39 AM)By!Ceykp Yazılan:  Şuan aklıma gelen şey şu...

ya biz o haritaya sahip olsaydık... bizde onun gibimi olacaktık. O haritayı omu istedi ?

Haritamız ne olursa olsun, farkındalık olsun yeterki... O zaman hataları düzeltebiliriz

yok sanmam!! gülücük
içimizde öyle bir potansiyel olsa da onu her zaman kullanmazdık büyük ihtimal :D

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 12-05-2011 12:44 AM

(12-05-2011 12:35 AM)Yldrm Yazılan:  
(12-05-2011 12:29 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  veeee bu arada yükselen akrebin ve buradaki mars-pluto kavuşumunun ne olduğunu uygulamalı olarak gördük gülücük yazılarla anlatamazdık bu kadar gülücük

Evet kisilik problemi oluyormus, bunu notlarim arasina ekleyecem :}

ama istisnalar vardır muhakkak gülücük dil çýkarma

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 12-05-2011 12:51 AM

(12-05-2011 12:43 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-05-2011 12:39 AM)By!Ceykp Yazılan:  Şuan aklıma gelen şey şu...

yok sanmam!! gülücük
içimizde öyle bir potansiyel olsa da onu her zaman kullanmazdık büyük ihtimal :D

ben sanıyorum gülücük
fakat bu harita bizde olsaydı, biraz hatalarımızı düşününce onu aşacağımızıda sanıyorum...

yinede muamma bizim düşüncelerimizden yola çıkarak onun düşüncelerini anlayabilmek çok zor. O haritaya sahip olmadan bilemeyiz..

RE: Yükselen Akrep - keture - 01-15-2012 05:36 PM

Merhaba arkadaslar çiçek

gunes burcum ikizler yukselenim akrep oncelikle bu ikisinin birlesimi nasildir ?

sahsi gorusum ben akrepi sevmedim agirbasli ketum vs bende oyleyim ama hiç oyle olmak istemiyorum
gozlerimdede derin bi mana yok yani kimse demedi simdiye kadar
ayrica miyopum ve gozlugum var çekici degil yani :p
bi bu ozelligi uymuyor bakislar ozelligi digerleri var gibi bende

ayirca benim 1.evimde akrep yukselen saturn-ay birlesimi var bunun bi yerde pek iyi olmadigini okumustum
ne demek oldugunu bileniniz varmi aranizda

acaba

RE: Yükselen Akrep - ferzan - 02-03-2012 11:20 PM

(02-03-2012 11:02 PM)aeon Yazılan:  [Resim: 2dckp.jpg]

ünlü rus papaz rasputin

Çok etkileyici aynı zamanda ürkütücü bakışlar...

RE: Yükselen Akrep - Mavisahram - 02-03-2012 11:38 PM

Ilginc paylasimlar... yani kisacasi kotu bakislar=yukselen akrep... gülücük
ayrica gunes ikizler ve yukseleni akrep olan arkadas... resmini gormek isterdim... bir turk evladinin yukseleni akrep olanini merak ediyorum hep yabancilar hep yabancilar ekli yahu...

RE: Yükselen Akrep - aeon - 02-03-2012 11:43 PM

evet genel olarak yükselen akrep tipi bu şekilde oluyor . genellikle yabancı ünlü bayları ekledim . zaman ilerledikçe diğer yükselen burç resimlerini de eklemeyi planlıyorum , hatta , her burç için bir başlık açabilirim ve sadece resimlier olur.

yükselen tahimin yapabilmek oldukça önemli , astroloji yazılarında yükseleni bir çok kez soyut ve terorik anlatırlar ama örnek olmadığı için kafamızda tam oturmaz . somutlaşması için biraz çaba harcadım gülücük

RE: Yükselen Akrep - Mavisahram - 02-03-2012 11:49 PM

Cok iyi dusunmussun aeon.. gercekten somut veriler lazim cidden... yoksa yukselen akrep oku oku nereye kadar... ama ozellikle turklerden bir kac ornek sunarsak iyi olacagi kanaatindeyim cunki yabancilar daha bi ciddi mi bakiyor nedir... Tabi turklerimiz de genel olarak dogum saati mevcut olamayacagindan bulmasi da zor olur diye dusunuyorum...

RE: Yükselen Akrep - ferzan - 02-03-2012 11:50 PM

Diğer yükselen burçları da merakla bekliyoruz öyleyse...verygood