Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
12.evi irdeliyoruz.. - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: EVLER (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Forum: 12. Ev (/forumdisplay.php?fid=157)
+---- Konu: 12.evi irdeliyoruz.. (/showthread.php?tid=2035)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Cvp: RE: 12.evi irdeliyoruz.. - astrosohbet - 11-01-2009 05:42 PM

antigone Yazılan:Merhaba ben yeni geldim 12. evimde ay var ve aslan burcunda amanen anlattığınız gibi ürkek,içine kapanık ve kendimi bastıran bir yapım var depresyona yatkınlığım bir hayli fazla ama bunu farkedip kabul ettikten sonra biraz daha bilinçaltıma önem verip kendimi geliştirmeye başladım. Umarım daha iyi olucak. Ben bu konuda pek bilgili değilim biraz bilgi alabilirsem sevinirim gülücük

hoşgeldin antigone ,

12.evinde ne varsa onu hayattan gizliyorsundur gibi şimdilik genel bir ifade kullanabiliriz.
senin Ay Aslanın 12.evindeyse , içinde gizli bir Kral yada Kraliçe içgüdüsü taşıyabileceğini ve bu yönünü herkese göstermeyebileceğini söyleyelim.
ayrıca gizli gurur taşıyor olabileceğini ekleyelim.

bu arada bir sonraki mesajında eklemiş olduğun yıldız haritasını açamadım bilgin olsun , değiştir istersen ok

Cvp: RE: 12.evi irdeliyoruz.. - astrosohbet - 11-01-2009 06:13 PM

antigone Yazılan:Çok teşekkür ederim yorumun için.Çok haklısın söz ettiğin gizli kraliçe yönüm ve gururum çok bastırılmış durumda. Yeni haritam;
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=oeffileMH2y30-u1256039584

vermiş olduğun haritaya göre AY Aslanın , Asc noktasında yani yükseliyor.

( yükselen burcun Aslan + aynı zamanda yükselen gezegenin AY )

çok önemli konumdaki AY burcuna ait potansiyellerin , 4.evdeki Plüto tarafından bir yanardağın içine gömülmüş diyebiliriz.

( Ay-Venüs-Plüto T-Karesine sahipsin ki gerek kendinle ilgili gerekse ilişkilerinle ilgili Plütonun kadersel rolünü her zaman hissedebilirsin )

forum içinde ,

Akrep burcunu + Plütoyu + Ay-Plüto açılarını + Venüs-Plüto açılarını incelemeni öneririm.

RE: 12.evi irdeliyoruz.. - Venüs - 11-01-2009 07:11 PM

Yıldırım aslında çekinerek bende 12. evim hakkında yorum rica edeceğim
12. evimde jüpiter 3. derece kovada bulunuyor ve güneşle kare,ayla üçgen,venüsle 45derecelik açı,marsla kare, satürnle 150 derece açı, uranüsle kare, neptünle sextil,plüto ile üçgen ve MC yede sextil açıları var biraz kalabalık açılar ama mümkünse yorum rica ediyorum ha unutmadan yedinci evide hatırlatmamı söylemiştiniz Yıldırım

Cvp: RE: 12.evi irdeliyoruz.. - astrosohbet - 11-02-2009 03:06 AM

pdust Yazılan:venüsüm 12. evimde benim de. duygularımı saklamaya meylim olduğunun ezelden farkındayım ama bunu nasıldoğru kullanabilirim bilmiyorum keza 12. evim ikizler. ayrıca lilithin etkisi nedir 12. evde

http://www.astrozoom.com/sonuc_ing.php?ISIM=mer&SOYAD=&GUN=10&AY=5&YIL=1986&SAAT=09%3A14&ZONE=03+00&%26=++++Bak%C4%B1rk%C3%B6y+%3E+%C4%B0stanbul+Turkey+40%3A59+28%3A51+N+E++&LAT=40%3A59&LONG=28%3A51&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Bak%C4%B1rk%C3%B6y+%3E+%C4%B0stanbul&ULKE=Turkey&submit=submit&x=53&y=7

sanırım glogg kullanıcı adlı kişiyle arkadaşsınız , Yod açı kalıbı konusunda senin haritanı sormuştu çünkü..

senin Venüsün 12.evde + Ay-Satürn zıt açısına sahipsin ,

bu konumlar duyguların ifade edilmesini güçleştirir diyebiliriz.

Cvp: RE: 12.evi irdeliyoruz.. - astrosohbet - 11-02-2009 03:39 PM

tugcee Yazılan:12.ev'deki uranüsün 2.evdeki venüse kare açı yapması nasıl bir etki verir merak ediyorum..

diğer tüm detayları eleyerek değerlendirme yaparsak , finansal konularda beklenmedik kayıplara dikkat edilmeli gibi bir yorum yapılabilir en genel yaklaşımla.

venüsü ilişkiler olarak ele alırsak , 12.evdeki uranüs bağlantısı sürpriz kaçamaklara işaret edebilir örneğin.

Cvp: 12.evi irdeliyoruz.. - astrosohbet - 11-04-2009 04:16 AM

Mercan Yazılan:Mayıs ayında ani bir duygusal fırtınanın içine girdim tesiri azalsada enkaz kaldırma çalışmaları halen devam ediyor gülücük
balık burcu ve ay balık biri için bu tip dönemler pek şaşırtıcı değil.

Bu sefer olan bitene baktığımda kendime ait hiç bilmediğim ve beni şaşkına çeviren birçok yeni şey öğrendiğimi görüyorum. Bilinçaltının karanlık yanını asla yadsımadım aksine en ince koridorlarına kadar bildiğimi sanıyordum. Artık pek emin değilim. Bu başlıkta ki yorumlarınız ilgimi çekti yeni üye olduğumu ve yorum talep etmek için erken olduğunu biliyorum. Yinede şansımı denemek istedim.

Yaşadığım sıkıntılı dönem tamamen 12. evin yüzeye çıkışıylamı ilgiliydi yoksa başka tesirlerde varmıydı bilemiyorum ama 12.ev ile ilgili açıklamanızın bazı şeyleri kabullenmem için bana yardımcı olabilir sanıyorum. Kısada olsa yorum yapabilirseniz sevinirim.

http://img266.imageshack.us/img266/8208/mercan.gif

mayıs ayı transitlerine baktığımızda , Transit uranüs sizin balıklara ( güneş ve ay ) dokunuyor ve tam mayıs-haziran döneminde transit venüs-mars ikilisi sizin ilişkiler evi olan 7.evinizle temas ediyor..

bence sözünü ettiğiniz fırtınanın temeli bu yazdığım transitler olmalı , 12.evi yinede değerlendiririz tabii müsait bir zamanımızda.

RE: 12.evi irdeliyoruz.. - Schatz - 11-06-2009 12:50 AM

12.sorunları ve şikayetleri ...

12.EV ne olursa olsun sizi yüzelsellikten korur ve sizin derin ruh sahibi ..yapar...

Güneş olduğunda dondurma bir işe yarar ama bu işin kışıda var....

Dondurma ile sokakta baka kalmakta...

Kurban vs olayı sadece materyal astrologların yorumu...

Öz benlikle kontağı kolaylaştırır...

Bilinç altına daha kolay hüküm etmeyi sağlar...

Ne gzegen olursa olsun ...sonuçta.... yol bu yol...!

Deve kervan olayı ama kaçış exit yok gülücük)

O yüzden 12 evi şamar oğlanı yada oraya yerleşmiş gezegeni beyenip beyenmeme olayına düşmeyelim...

Komik ve değişmezle eş.....

Donkişot gibi yerdeğirmenleri ile savaşmakla eş....

Çözüm bu alanı yapılandırmak....

Ruhu beslemek o kadar zor değil....

Egosal beslemekten bahsetmiyorum.....

Düzgün yapılandırmalar ile harika şeyler çıkabilirgözkýrpma

Cvp: RE: 12.evi irdeliyoruz.. - Schatz - 11-06-2009 01:00 AM

aeon Yazılan:sorma bende de 12.ev venüs jupiter kavuşumu var.ilahi aşk takılıyorumgülücük)
derinlemesinegülücük)

Eksik yorum...!

Astroloji bu hale getirenler utansın eski kaynakları çeviren yok...

Amerikan felsefesi ile her yol roma oluyor....

O Yüzden 12'den kaynaklanan ruhsallığı,doygunluğu ve olgunluğu ....göz ardı edemeyiz.....

Adam dünyasından geçmiş ölmeden ölmüş....

Dünyayı çizmiş ...yani çocuksal manada değil çizmek hayal olduğunu anlamış ...

O'nun hayali ne yapsın 6.ev 10 ev işleri ama ...

Haddi aşmayalım her yapı veri tabanınca...

yani

YAPISINDA ...

madde hırsı varsa, yönetme arzusu , çalışmazsada denicek bir şey yok...

Sonuçta her şey öneri bazında teklif bile değil........

Cvp: 12.evi irdeliyoruz.. - zeytin - 01-31-2010 07:45 PM

12. evde güneş var
tüm yazılanları yaşıyorum
içime kapalıyım,ender olarak normale dönsemde hemen bu halime çevriliyorum
yalnızlığı severim..vs vs vs..bütün yazılanlar yani
nası bi yerleşimdir bu aðla...
bunalım bunalım bunalım karamsar

RE: 12.evi irdeliyoruz.. - Schatz - 04-25-2010 11:16 PM

12 evdeki ay pek anlamadım

İnsanı bir kelimede duygu okyanusuna sokuyormuş...

Deneyle sabitlenmiş sürprizzz