Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: EVLER (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Forum: 7.Ev (/forumdisplay.php?fid=152)
+---- Konu: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz (/showthread.php?tid=2132)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - ariess - 12-27-2010 05:01 PM

bu ne yaaa simdi-kızdım sadesatim eksıktı bıde koptum.w

meme kanseri bravo yazan cok ıyıymıs , streslı hayat bılmemne içim karardı yahu! sürprizzz

ay - saturn kavusumum var , karsısındada efeler gibi mars ohhh mutluyum ben , kısmetsızde degılım baskıcıda degılım :D

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Derin - 04-01-2011 04:25 PM

(04-01-2011 03:27 PM)Kıvılcım Yazılan:  7.evimi Oğlak burcu kesiyor sadece 1 derece kadar geri kalan Kova .
Şimdi Kova mı Oğlak mı derseniz Oğlaklarla sıkılıyorum ama Kovalar ile daha bi tamamlanma hissediyorum..... Şimdi hani kesen buç tipi karkteri olan kişilere çekiliyorduk ?

benim de 7.evimi oğlak kesiyor ama hiç oğlak sevgilim olmadı dil çýkarma mesela herhangi bir kişisel gezegeni senin 7.evine düşen kişilere çekilebilirsin ya da mesela ayın boğa marsın başak haritasında toprak özellikleri yoğun birine çekilebilirsin ya da venüs yengeç venüsünü uyaran birine çekilebilirsin akrepler olabilir, balık olabilir (Yıldırım bununla ilgili konu açmıştı hatta ve çok çok mantıklı) bu kişileri çekici bulabilirsin ya da onlar seni seni çekici bulup yaklaşabilirler, illa oğlak olmasına gerek yok ayı oğlak olur satürn açısı olur vs. bu da olabilir yani bu çeşitler çoğaltılabilinir.
Ama akreplere çekilirsen plutonik tipler 7.evinin yöneticisiyle kare açısı var plutonun gözkýrpma

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - aeon - 04-02-2011 12:24 PM

merkürn hem 12 de hemde neptünle kavuşum .yalan konusunnda neptününü de işlevi oluyor.

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - marskovası - 04-02-2011 12:26 PM

(04-02-2011 12:24 PM)aeon Yazılan:  merkürn hem 12 de hemde neptünle kavuşum .yalan konusunnda neptününü de işlevi oluyor.
O dediğin yalan benim kendimi kandırma yalanım o başka utangaç

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - aeon - 04-02-2011 01:53 PM

:D

haklısın senin kendini kandırmanı da anlatır.ancak , 7.ev olduğundan dolayı karşı tarafı da anlatır.neptünyenler , karanlıkta göz kkırpanlar , kendi yalanlarına kendileri de inananlar (neptün ikizler ) gülücük

7.ev ilişkide senin tutumunu + hayatına çektiğin ve ortaklık kurduğun kişileri anlatıyor.iki yönü var.

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - su perisi - 04-02-2011 02:10 PM

merhabalar ben de 7.ev yorumu rica etsem acaba bir ses gelir mi?...çok merak ediyorum ve artık ümidi kesmeye başladım diyebilirim :( 7.evimin yöneticisi satürn lilith ile birleşmiş ve de venüsle 150lik açısı var sanırım bunlar iyi değil. beni aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar...

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - astrosohbet - 04-02-2011 04:47 PM

(04-02-2011 02:10 PM)su perisi Yazılan:  merhabalar ben de 7.ev yorumu rica etsem acaba bir ses gelir mi?...çok merak ediyorum ve artık ümidi kesmeye başladım diyebilirim :( 7.evimin yöneticisi satürn lilith ile birleşmiş ve de venüsle 150lik açısı var sanırım bunlar iyi değil. beni aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar...

7.evini değilde Neptün transitini kısaca değerlendireyim.
Neptün transiti Balık burcuna girecek ve önümüzdeki bir kaç sene boyunca hem senin Mars ile hemde Güneş ile bağlantı kuracak.
Güneş ve Mars ikilisi erkek imgesini ifade ediyor.
Neptünyen özellikler gösteren kişilikleri yada Neptünyen deneyimleri hayatına çekebilirsin önümüzdeki yıllar içerisinde.

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - panel - 04-03-2011 04:14 PM

7. evimde Pluto transiti yaşıyorum.Plutonik kişi ve ilişkiler deneyimleyeceğim.Karizmatik,zengin ya da mafyöz kılıklı tiplere çekilebileceğim gibi,bu dönem yasak aşk yaşama ihtimalim de var.Etkisini şimdiden göstermeye başlamış olmalı ki bu tarz tipler peşimden ayrılmıyor ama niyeyse hoşuma da gitmeye başladı bu gülücük

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - su perisi - 04-03-2011 06:40 PM

(04-02-2011 04:47 PM)Yıldırım Yazılan:  
(04-02-2011 02:10 PM)su perisi Yazılan:  merhabalar ben de 7.ev yorumu rica etsem acaba bir ses gelir mi?...çok merak ediyorum ve artık ümidi kesmeye başladım diyebilirim :( 7.evimin yöneticisi satürn lilith ile birleşmiş ve de venüsle 150lik açısı var sanırım bunlar iyi değil. beni aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar...

7.evini değilde Neptün transitini kısaca değerlendireyim.
Neptün transiti Balık burcuna girecek ve önümüzdeki bir kaç sene boyunca hem senin Mars ile hemde Güneş ile bağlantı kuracak.
Güneş ve Mars ikilisi erkek imgesini ifade ediyor.
Neptünyen özellikler gösteren kişilikleri yada Neptünyen deneyimleri hayatına çekebilirsin önümüzdeki yıllar içerisinde.

Çok teşekkür ederim Yıldırım Bey...Güneş-mars karşıt açım olunca sinirli agresif tipleri çekiyorum ve de hep öyle olacağını zannediyordum.

7.evimi yorumlamayışınızı kötü durumda olmasına mı yormalıyım? yoksa neptün daha gündemde olduğu için mi ?... yani şu durumda hem neptün etkisi olan ama aynı zamanda satürn ve uranüs etkili biri mi çıkabilir karşıma?....

Bir de çok sıkmadıysam sizi ,bir soru daha sormak isterim;ben hayatımın aşkını venüs-pluton un verdiği güvensizliklerden dolayı kaybettim.Yani sonradan bu açıya yordum.7.evim oğlak ve kova...Çocuk gerçekten de kova burcu yükselen oğlak ayı ve venüsü balıktı.junom yükselenimin tam üzerinde olduğundan sanırım,tam kadersel bir aşk olduğunu düşündüm.Gerçi herkes öyle düşünüyordu.Neyse diyeceğim;acaba bu kadersel aşk bir kereye mi mahsustur, astrolojik olarak? Saçma gelebilir sorum ama ben böyle düşünmeye başladım...

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Kıvılcım - 04-04-2011 01:04 PM

(04-01-2011 04:25 PM)Victoria Yazılan:  
(04-01-2011 03:27 PM)Kıvılcım Yazılan:  7.evimi Oğlak burcu kesiyor sadece 1 derece kadar geri kalan Kova .
Şimdi Kova mı Oğlak mı derseniz Oğlaklarla sıkılıyorum ama Kovalar ile daha bi tamamlanma hissediyorum..... Şimdi hani kesen buç tipi karkteri olan kişilere çekiliyorduk ?

benim de 7.evimi oğlak kesiyor ama hiç oğlak sevgilim olmadı dil çýkarma mesela herhangi bir kişisel gezegeni senin 7.evine düşen kişilere çekilebilirsin ya da mesela ayın boğa marsın başak haritasında toprak özellikleri yoğun birine çekilebilirsin ya da venüs yengeç venüsünü uyaran birine çekilebilirsin akrepler olabilir, balık olabilir (Yıldırım bununla ilgili konu açmıştı hatta ve çok çok mantıklı) bu kişileri çekici bulabilirsin ya da onlar seni seni çekici bulup yaklaşabilirler, illa oğlak olmasına gerek yok ayı oğlak olur satürn açısı olur vs. bu da olabilir yani bu çeşitler çoğaltılabilinir.
Ama akreplere çekilirsen plutonik tipler 7.evinin yöneticisiyle kare açısı var plutonun gözkýrpma

Victoria Selam....Geçen "Ama akreplere çekilirsen plutonik tipler 7.evinin yöneticisiyle kare açısı var plutonun gözkýrpma " bu ne demek iyi mi olur kötü mü ?
Geçen bunu yazmıştın ...