Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
İlişkilerde Aldatma Eğilimi - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: İlişkilerde Aldatma Eğilimi (/showthread.php?tid=2371)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - KoçAslanı - 09-19-2009 03:43 PM

aeon Yazılan:ancak , harita sahibinin yaşadığı coğrafyada , bu gibi olaylar çok garip karşılanmamalı.,
yetiştirilme tarzı ve kültür olayını es geçmemeliyiz.

ne olursa olsun insan özüne dönüyor bence yetiştirilme tarzı etkisi olsa bile çok çok azdır..

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - optimus_prime - 09-19-2009 03:48 PM

Sagittarius Yazılan:madem konumuz aldatmak bende sürekli eşini aldatan ve bunu açık açık yapan bi hayvanın haritasını koyiim...

[Resim: astro24gw13salankom2009.th.gif]

merkür uranus zıt açısı var ve merkür koç burcunda bunun mutlaka etkisi olacaktır bencee..koç burcu bu kişiye doyumsuzluk ve heves verir çünkü..üstelik koçun yöneticisi marsda plutodan kare almış..üstelik plutoda terazi burcunda..bence sebebler bunlargülücük

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - optimus_prime - 09-19-2009 03:51 PM

Sagittarius Yazılan:evet çok kıskanç bi tip..ama her ne kadar Suriyede doğmuş olsada arabistanda yaşamış bu tip olaylarında kabul görmediği bi yerde..ayrıca nerden buluyosa zamanında uyuşturucuda kullanmış şiddet eğilimli kısaca tam bi sapık..eşini beni bırakıp gidemesin diye ailesindende uzakta yaşatmaktadır..ziyaret etmesinede izin vermez..girdiği iştende kovulur eşini ve çocukarını rezalet içinde yaşatmaktadır..hayatımda gördüğüm göreceğim en iğrenç insan evladı

pluto-ay ve pluto-mars kareleri yuzunden bence..üstelik merkürde koç burcunda olayı bitirmiş..:)uranus-merkür zıt etkisi ilede özgürlüğüne çok düşkün sorumluluklarına ve ahlak kurallarına aldırıs etmeyen bir düşünce tarzı olusmus bencegülücük

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - optimus_prime - 09-19-2009 03:57 PM

Sagittarius Yazılan:
optimus_prime Yazılan:
Sagittarius Yazılan:madem konumuz aldatmak bende sürekli eşini aldatan ve bunu açık açık yapan bi hayvanın haritasını koyiim...

[Resim: astro24gw13salankom2009.th.gif]

merkür uranus zıt açısı var ve merkür koç burcunda bunun mutlaka etkisi olacaktır bencee..koç burcu bu kişiye doyumsuzluk ve heves verir çünkü..üstelik koçun yöneticisi marsda plutodan kare almış..üstelik plutoda terazi burcunda..bence sebebler bunlargülücük

bende haritaya ilk baktığımda Uranüse bakmıştım..eminim etkisi olucaktır ama daha ilginç açılar bekliyodum doğrusu gülücük evleri bilseymişiz daha net görebilirdik belki

daha ilginç açılar derken ne demek istediniz anlayamadımgülücük

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - optimus_prime - 09-19-2009 04:06 PM

Sagittarius Yazılan:
optimus_prime Yazılan:
Sagittarius Yazılan:evet çok kıskanç bi tip..ama her ne kadar Suriyede doğmuş olsada arabistanda yaşamış bu tip olaylarında kabul görmediği bi yerde..ayrıca nerden buluyosa zamanında uyuşturucuda kullanmış şiddet eğilimli kısaca tam bi sapık..eşini beni bırakıp gidemesin diye ailesindende uzakta yaşatmaktadır..ziyaret etmesinede izin vermez..girdiği iştende kovulur eşini ve çocukarını rezalet içinde yaşatmaktadır..hayatımda gördüğüm göreceğim en iğrenç insan evladı

pluto-ay ve pluto-mars kareleri yuzunden bence..üstelik merkürde koç burcunda olayı bitirmiş..:)uranus-merkür zıt etkisi ilede özgürlüğüne çok düşkün sorumluluklarına ve ahlak kurallarına aldırıs etmeyen bir düşünce tarzı olusmus bencegülücük

aslında bu açıyı hep istemişimdir haritamda olsun..bana orjinal farklı düşünce tarzı gibi geliyo ayrıca süper zeka kafada yanan ani lambalar gülücük

o halde size merkür-uranüs quintili verelim daha iyi olurgülücük)belki uranüs-merkür trinide çok iyidir daha çok orjinal fikirler üretmek daha kolay olur ama uranüs-merkür quintili sizi zirveye taşıyabilir:)biraz daha zor yoldan tabii..uranüs merkür zıt açınız eger neptünden de açı alıyorsa merkürünüz o zaman süper zeka verebilir.. sizin haritanızda jupiter-saturn trini var ve bu çok harika bir açıdır..eger yay ve oglak burclarınızda gezegen varsa tabi ve sizdede var zaten..kendinizi sanslı görmelisiniz bencegülücük

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - optimus_prime - 09-19-2009 04:20 PM

Sagittarius Yazılan:
optimus_prime Yazılan:
Sagittarius Yazılan:
optimus_prime Yazılan:

aslında bu açıyı hep istemişimdir haritamda olsun..bana orjinal farklı düşünce tarzı gibi geliyo ayrıca süper zeka kafada yanan ani lambalar gülücük

o halde size merkür-uranüs quintili verelim daha iyi olurgülücük)belki uranüs-merkür trinide çok iyidir daha çok orjinal fikirler üretmek daha kolay olur ama uranüs-merkür quintili sizi zirveye taşıyabilir:)biraz daha zor yoldan tabii..uranüs merkür zıt açınız eger neptünden de açı alıyorsa merkürünüz o zaman süper zeka verebilir..ama sizin haritanızda jupiter-saturn trini var ve bu çok harika bir açıdır..eger yay ve oglak burclarınızda gezegen varsa tabi ve sizdede var zaten..kendinizi sanslı görmelisiniz bencegülücük

bu açınında bi önemi olduğunu duymak güzel gereksiz buluyodum doğrusungülücük

gereksiz mi??bence bir haritada olabilecek en harika açı pluto-saturn trinidir..ama 2.sıraya jupiter-saturn trini koyardım:)tabi oglak ve yay burçlarında gezegen olmak şartıyla..

RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - gizem kara - 09-19-2009 05:31 PM

merkür(oğlak)-neptün(oğlak)-uranüs(kova) kavuşumuda (6.evde) uranüs-merkür zıt açısı kadar zeka üstünde etken olabilirmi? orzinal fikirler, ani buluşlar, hayal ötesi düşünceler gibi....

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - aeon - 09-19-2009 05:37 PM

KoçAslanı Yazılan:
aeon Yazılan:ancak , harita sahibinin yaşadığı coğrafyada , bu gibi olaylar çok garip karşılanmamalı.,
yetiştirilme tarzı ve kültür olayını es geçmemeliyiz.

ne olursa olsun insan özüne dönüyor bence yetiştirilme tarzı etkisi olsa bile çok çok azdır..

sana katılmıyorum.
ortadoğu çografyasında kadın hakları genelde 2.plandadır.genelde ülkemizde de görülürü;erkeğin elinin kirdir falan.
genel olarak çok kadın hakları şampiyonu bir insan değilim ama gözde görüyor.gülücük)insan zaten doğası gereği çok eşlidir.yapısı buna müsaittir.filmlerde olur o sonsuz aşklar , ölesiye sadakatler falan.
bu arkadaşta hem genlerini , hemde çevresini ve yetiştiriliş tarzını konuşturmuş.
(haritanın gerçek olduğunu varsayarak)haritaya baktığımda , çok çapkınlıktan ziyade , kıskanç ve sahip olmacı bir inssan izlenimi var.haritayla yaptıklarını özdeşleştiremedik, zorlandık.
senin etkisi az dediğin çevre şartları bence inanılmaz etkili olmuş.

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - aeon - 09-19-2009 05:41 PM

gizem kara Yazılan:merkür(oğlak)-neptün(oğlak)-uranüs(kova) kavuşumuda (6.evde) uranüs-merkür zıt açısı kadar zeka üstünde etken olabilirmi? orzinal fikirler, ani buluşlar, hayal ötesi düşünceler gibi....

bence etkilidir.sıradışı hayaller ,ani ve orjinal yaratıcılıklar olabilir.zekası belli kalıpların dışına çıkabilir.
merkür oğlakla ifade edilen belli sistem ve kalıplarla düşünmeyi aşabilir.

zaman zaman konsantrasyon zayıflayabilir ama neptünün nimetlerinin de küçük bir bedeli olur.

Cvp: RE: ilişkilerde aldatma eğilimi - gizem kara - 09-19-2009 05:49 PM

aeon Yazılan:
gizem kara Yazılan:merkür(oğlak)-neptün(oğlak)-uranüs(kova) kavuşumuda (6.evde) uranüs-merkür zıt açısı kadar zeka üstünde etken olabilirmi? orzinal fikirler, ani buluşlar, hayal ötesi düşünceler gibi....

bence etkilidir.sıradışı hayaller ,ani ve orjinal yaratıcılıklar olabilir.zekası belli kalıpların dışına çıkabilir.
merkür oğlakla ifade edilen belli sistem ve kalıplarla düşünmeyi aşabilir.

zaman zaman konsantrasyon zayıflayabilir ama neptünün nimetlerinin de küçük bir bedeli olur.
bu oğlumun haritasından açılardı ..harita fazlaca potansiyelli ama tabiki ben daha bunu çözecek kadar iyi değilim..