Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yaş Farkı Olan İlişkiler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Yaş Farkı Olan İlişkiler (/showthread.php?tid=2626)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Schatz - 11-06-2009 03:21 AM

Yıldırım Yazılan:daha önce de yazmış olabilirim , gerek duygusal ilişkilerde gerekse dostluk yada ortaklık gibi konularda ZAMANIN EFENDİSİ SATÜRN için yaş farkları kafaya takılacak bir konu değildir.

verygood

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Dark Lord - 11-06-2009 03:39 AM

Glogg Yazılan:benim de karşı cinste ilgi duyduğum insanlar yaşça büyük olmuştur hep. yaş farkımız 10-14 yaş aralığında değişmiş genel olarak :D en küçüğü benden 3 yaş büyüktü

Vay arkadaş ... Ben kendimden küçük biriyle daha çıkmadım pek anlamadım, hani biraz esnenebilir ama 10 yaş için de elastik olmak lazım baya gülücük)

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Glogg - 11-06-2009 03:46 AM

valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Dark Lord - 11-06-2009 03:51 AM

Glogg Yazılan:valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

Buarada eleştirel yaklaşmadım, sakın yanlış anlama =) Bana ne kadar uzak bir durum olduğunu belirtmek istedim. Gerçi daha gencim , bir 10 yıl sonra, kendimden 10 yaş küçük biriyle çıkar mıyım ?? Lem neden olmasın ki :D YUhha hatta kesin çıkarım evlenmemişsem evill

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - astrosohbet - 11-06-2009 03:53 AM

Glogg Yazılan:valla bu durum "sevdiceğim benden en az 10 yaş büyük olmalı" gibi bi kriter çerçevesinde şekillenmediği için şahsen esneme gereği duymadım hiç, tesadüf olarak böyle denk geldi sadece.

sevgili glogg , bu mesajının altına ;

imza = Oğlak burcunda Güneş ( bayan haritalarında erkek imgesi ) & Satürn kavuşumu yazabilirsin ;)

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Glogg - 11-06-2009 04:24 AM

Yıldırım Yazılan:

sevgili glogg , bu mesajının altına ;

imza = Oğlak burcunda Güneş ( bayan haritalarında erkek imgesi ) & Satürn kavuşumu yazabilirsin ;)

teşekkürler yorum için =))

Melancholic Yazılan:

Buarada eleştirel yaklaşmadım, sakın yanlış anlama =) Bana ne kadar uzak bir durum olduğunu belirtmek istedim. Gerçi daha gencim , bir 10 yıl sonra, kendimden 10 yaş küçük biriyle çıkar mıyım ?? Lem neden olmasın ki :D YUhha hatta kesin çıkarım evlenmemişsem evill

hayır yanlış anlamıyorum utandım zaten kendimden 10 yaş küçük, 11 yaşındaki bi çocukla birlikte olmak oğlak burcunda satürn güneş kavuşumum olmasına rağmen bana da absürd gelir ve dahası adım tacizciye bile çıkabilir hehee

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Dark Lord - 11-06-2009 04:34 AM

Sübyancı demeleri daha olası =) Bir de , erkeklerin kendilerinden gençlerle çıkmaları daha doğal karşılanıyor ama bayanlarınki pek olağan değil. Oğlak burcunda satürn-güneş kavuşumu bir erkek olsaydın nolurdu onu düşünmek lazım =)

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Dark Lord - 11-06-2009 07:09 PM

KoçAslanı Yazılan:işte bu klişeden nefret ediyorum sırf buna inat şuana kadar kendi yaşıtımla bile çıkmadım hepsi benden büyüktü gülücük)

hedef kitleni daralttığı için nefret ediyorsundur hehee

RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - yezda - 11-06-2009 07:10 PM

Bence kişiinin eşi kendisini birazda eğlendirmeli,onunla iyi vakit geçirebilmeli... Aman hayat okadar ciddiye alıncak kadar uzun değil,birazda tadını çıkarmak gerekiyorgülücük

Cvp: RE: Yaş Farkı Olan İlişkiler - Simurg - 11-06-2009 07:12 PM

yezda Yazılan:Bence kişiinin eşi kendisini birazda eğlendirmeli,onunla iyi vakit geçirebilmeli... Aman hayat okadar ciddiye alıncak kadar uzun değil,birazda tadını çıkarmak gerekiyorgülücük

verygood