Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Ütopik Yaklaşım : En İyi Harita :)) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu: Ütopik Yaklaşım : En İyi Harita :)) (/showthread.php?tid=265)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - uranus - 04-20-2007 10:36 PM

tabii ki uzaylı...utopik..gülücük)) plutondan geliyoooo.gülücük) eli boş gelmesin de, mesela yaprak sarmayla geliyomuş bir kova dolusuuu...allah derim ben...hemen tanisirim valla... 83 yaşında olucam nasılsa...gülücük)

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - uranus - 04-20-2007 10:50 PM

gülücük))hahhahahahaaaaaa...gülücük)))) alemsin yaaaagülücük))) şöööle bol limonlu....bol fıstık üzümlüüüü...parmak kalınlığında.... hafif ezik... yezdanın kulağı çınlasın... dün dolma partisi varmış onlarda...neyse cıvımim fazla... hadi bakalım devam et ..Beni (Uranus ü) nereye koyuyorsun Şukufede...gülücük)) hay allah...cıvımim diyorum yine de olmuyo işte sevgili Türkçemiizden.....gülücük))))))))))) hahhaaa...ama bak sen baslattındı...gülücük)))))) hahahaaa.....gözumden yaslar geldi valla...... bence 5. evine koyalım iyice ucuk kacık kendi mutlulugunu bulsun, kesfetsin orda....hem mars la 120 si olur, Gunesle 60 ı olur...Uranus aslanda 15-18 derecelerde....oki miiiigülücük))

Cvp: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - yükselenbaşak - 04-21-2007 12:56 AM

Olsun bakalım.. Benim aşkımcığımın da Uranüsü 5.evinde üstelik Terazi'de :(:D Anlayacağın çok çektirdi bu yüzden bana kaçıp kaçıp gitmeler filan.. Ben de ne yaptım??? Sakız gibi yapıştım hehehe ooohh canıma değsin var mı öyle bana çektirmek :D Gerçi ben de zamanında az firar etmemiştim hani :D:D:D Sonuç olarak akıllandık ikimizde şimdi neyseki birbirimizin kıymetini biliyoruz.. Bir de Allah'tan sadık bi tip çıktı aldatma maldatma konusuna kafa yormuyorum.. 5.Ev'deki Uranüs kumar riskini de göze küçük gösterirmiş bu yüzden kumarbaz bile olabilirmiş ama neyseki kumar hevesi de yok.. Aman aman hiç uğraşamazdım o zaman :D Benimki uslandı da Şukufe'ye bu 5.evdeki Uranüs yaramayabilir benden söylemesi :D

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - Kurby - 04-21-2007 09:24 AM

Offf! Venüsü taa nereye atmışım.Özür!Bence venüsü boğada olsun.Hem sesi güzel olur.Hemde Venüs ona sanatsal alanda çalışmasından para kazandırır.Tutturdunuz yönetici diye ya!Kendini yönetsin yeter.Zor zamanlarda yalnız kalmasın ve zor zamanlarında sevdiklerini yalnız bırakmasın.
Pluto 12. evde sezgileri fazlasıyla güçlendiriyor.Ben neptünü balıka koymuştum.Evet bu biraz ruhsal dengesizlikler ve şaşkınlıklar verecektir.Ancak plutoda yanınada olursa ağzından çıkan olacak biri ile karşı karşıya kalırız.Ayrıca pluto 12. evde yalnızlığı seçer bunu da unutmamak gerek.Bu şeker kadını yalnızlığa mahkum etmeyelim arkadaşlar!

Neptün güneşten 120, plutodan 180 derecelik açı alıyor.Plutonun 6.evde olması ile toprağa şekil veren onu tümüyle değiştiren biri olabilir.Satürn de 10. evde sabırla mesleğini yerine getirecektir.venüsü de 2.eve koyarsak eğer bu işten para kazanacaktır.ve neptünün enerjisini doğru kullanacaktır, ne dersiniz, yanılıyor muyum?

En büyük mutluluk ve başarı, kişinin kendi ayakları üzerinde durmasıdır.Üretken olması ve bununla kazanğı parayı gönül rahatlığıyla harcamasıdır,bence

Cvp: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - Kurby - 04-22-2007 09:22 PM

[img][Resim: harita1dl9.th.png][/img]

mars ve uranüs kavuşum
mars ve uranüs 150 pluto
mars ve uranüs 90 satürn
mars ve uranüs 60 güneş
mars ve uranüs 120 jüpiter
mars ve uranüs 90 merkür
mars ve uranüs 60 ay
venüs 90 jüpiter
venüs 120 pluto
venüs 150 satürn
Ay 180 satürn
neptün 180 pluto
merkür 60 jüpiter
satürn 120 pluto

1.ev koç.Mars ve uranüs burada.Hız ve değişim.Mars ve uranüsün kavuşumu bizim bayanı biraz isyankar yapıyor.Hızlı değişimlere ayak uydurmakta zorluk çekmeyecektir.Satürnden aldığı 90lık bakış, fiziksel gerilim versede, dayanıklı ve disiplinli bir yapı sergileyecektir.Güneş ise bu ikiliye 60lık bakış atıyor, onun girişimci ruhunu ortaya çıkarıyor.Yaratıcılığını arttırıyor.Tabi bağımsızlığını da.Jüpiter 120 bakışı ise, orjinal fikirlerini, hünerini arttırıyor.merkür 90 bakışı ona hızlı konuşma ve hızlı düşünme yeteneği veriyor.

Venüs 2.evde boğada.Kendi evinde madi açıdan rahatlık veriyor.Jüpiterden 90 bakış alıyor venüs.Hatunumuz para kazandığı mesleğine çok iyi olmalı.Ve bu mesleğin getirisi de iyi.Venüsün plutodan aldığı 120 derecelik açı, onu sevdiğinde dibine kadar severim mantığını uyandırıyor.Ancak 2.evde tek aşkı para olabilir:D

3.evde güneş ve merkür.(merkür çiğ)Merkür kendi evinde, düşünme ve iletişimde güçlü.Çok konuştuğuna da bahse girerim:D
4.evde ay yengeçte, duygusal.satürnden 180 lik bakış alıyor.Duygularını kontrol edebilme yeteneğine sahip.(aynı zamanda anne ile ilgili problemler de verir.)
Satürn pluto 120 derece açı yapıyor.Kendini bilen, işini yalnız yapan(satürn 10 evde)biri.neptün-pluto 180lik açısı da var.Bu biraz tehlikeli olabilir.ama şimdi bunu oynatırsam, hepsi birbirine giriyor.İdare ediversin biraz.

Aslında bu enlere uymadı biliyorum.Ama en azından iç patlamalarını sanatsal bir dönüşüm içinde kullanırsa, hem başarı hem para onu bekliyor.

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - uranus - 04-23-2007 02:00 AM

bence harika olmuş...
Guneşin açılarına baktığımızda bir tek ay ile otuzu ve Uranus le 60 ı var... Şu Jupiteri biraz daha kaydırsak diyorum, 18 derecelere filan ki Guneşle açı yapsın....ya da Marsı 18 derecelere filan getirsek...o zaman da guneşle 60 olacak Marsın ve daha iyi olacak.....

Cvp: RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - Kurby - 04-23-2007 09:21 AM

uranus Yazılan:bence harika olmuş...
Guneşin açılarına baktığımızda bir tek ay ile otuzu ve Uranus le 60 ı var... Şu Jupiteri biraz daha kaydırsak diyorum, 18 derecelere filan ki Guneşle açı yapsın....ya da Marsı 18 derecelere filan getirsek...o zaman da guneşle 60 olacak Marsın ve daha iyi olacak.....

Tamam Marsı 18 derece alalım. :D Seni mi kırıcam, aşkolsun! :D

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - astrosohbet - 04-25-2007 05:48 AM

ohhh ohhhh ohh neler olmuş bizim ütopik haritamızda. ben en son bu ütopik bayanı güzel , çekici uysal ve sabırlı olarak bırakmıştım , ya siz ne yaptınız gülücük)
mars - uranüsle birleşecek bak bak bak , hemde koç burcunda bak bak bak bak , hem de 1.evde öylemi , sonrada bunu Nasuh Mahruki'nin yanına evereste gönderirsiniz siz , adam yalnızlık çekmesin :D

şaka bir yana , ''en'' bi harita bulmak ''hayali'' bile olsa zor oluyormuş bunu öğrendim.
son halini almış bu haritanın bazı konularda ''en'' olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. öyleyse amaca ulaşılmıştır diye düşünüyorum , için rahat olsun kurby ;)
hımm bunun erkek olduğunu düşünüyorum da kurby , bilemiycem artık :D

Cvp: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - Mavi - 04-25-2007 09:58 AM

Artık "4 - 4lük olmak niye zor" hatta "imkansız" başlıklı makaleler yazabilirsiniz arkadaşlar. Ütopik bile olsa bay/bayan mükemmel çıkmıyo dimi ama;)

RE: ütopik yaklaşım : en iyi harita :)) - astrosohbet - 04-26-2007 05:41 AM

son noktayı koyuyorum ; hepimiz mükemmeliz arkadaşlar .)