Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
yıldırım yıldız haritam :) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: yıldırım yıldız haritam :) (/showthread.php?tid=2803)

1 2 3

yıldırım yıldız haritam :) - ferhat006 - 01-24-2009 10:54 AM

selam arkadaşlar bikaç gün oldu buraya takılalı ilgi uyandırıcı bi konuymuş garip şekilde dogru olan yorumları görüyorum ve merakım artıyo aslında yıldırımdan benim haritamı yorumlamasını istemek üzere actım bu konuyu gülücük şimdiden teşşkürler kardeş

yıldız haritam

RE: yıldırım yıldız haritam :) - ferhat006 - 01-24-2009 01:19 PM

arkadaşlar kimse yokmu bişiler söyliyebilecek yıldırım online degil herhalde forumda olan konuyu bilen arkadaşlar yardım edin :D

RE: yıldırım yıldız haritam :) - Garavu - 01-24-2009 01:25 PM

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2257

linke tıkla konuyu incele arkadaşım, hoşgeldin.

RE: yıldırım yıldız haritam :) - ferhat006 - 01-24-2009 01:27 PM

gülücük tamam kardeşim saol sen anlıyomusun peki yıldırımın yazdıgı bikaç şeyi okudum konuya hakim oldugunu görünce ondan istedim ama kim biliyosa yardım edebilecekse bişiler yazmasını beklerim tabi

RE: yıldırım yıldız haritam :) - ferhat006 - 01-24-2009 01:33 PM

tamam arkadaşlar merak ettigim şey saturn mars ve pluto 10. evde ve hepsi kavuşum yapmış bunun anlamı ne bunu daha cok merak ediyorum birazdan cıkcam ve aslında cok yogunum bu siteye girmemde yada konuyla ilgilenmemde zor olcak o yüzden aclele adiyorum bide venüzle saturn arasında karşılıklı agırlama var bunların etkileri nasıl olur

RE: yıldırım yıldız haritam :) - sultan - 01-24-2009 01:43 PM

10.evdeki bu kavuşum, bence çok zorlu ama kararlı bir kariyer hayatını gösteriyordur. Karşıdaki venüs de belki, kariyerinin tam karşısında ona engel olabilecek bir kadını, ve kariyer ile kadın arasındai gidip gelmeleri gösteriyor olabilir.
Acemice yorumlar, kimsesiz kalma burda..gülücük

RE: yıldırım yıldız haritam :) - ferhat006 - 01-24-2009 02:06 PM

saol gülücük

RE: yıldırım yıldız haritam :) - Simurg - 01-24-2009 05:04 PM

Hoş geldin ferhat

RE: yıldırım yıldız haritam :) - SoL@RÎ$ - 01-24-2009 05:31 PM

hoşgeldin ferhat keyifli paylaşımlar kimsesiz değilsin arkadasım gülücük

RE: yıldırım yıldız haritam :) - Tuğçe - 01-24-2009 05:47 PM

ferhat 7.evinde kuzey ay düğümü var yengeçte ve yengecin yöneticisi ay 3 evde sen 3 ev konularında biriyle evlenebilirisin(eğitim,iletişim)ay-135 satürn evlilik biraz(biraz diyorum 135 çok etkili bir açı değil)gecikebilir .güneş kavuşum ay var sen muhtemelen kendinden daha başarılı ve yüksek birini eş olarak istersin..ve 10.evinde mars,pluton ve satürn var iş yaşamında hırslı olabilirisin ama başarı geçte gelebilir(satürn var)ayrıca güneş balık,ay balık,7.evde çift karakterli burç var bu birden fazla evlilik ihtimalide verebilir..