Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Konu: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları (/showthread.php?tid=3285)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Libra - 02-18-2017 08:44 PM

(02-18-2017 08:40 PM)Ahmeedd Yazılan:  Venüs akrep daha ne olsun gülücük

Hangi bahsettiğim özelliği gösterir Venüs akrep gülücük

Ben çillerine yorumlamıştım Venüs Satürn karesi var

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Ahmeedd - 02-18-2017 08:57 PM

Neredeyse hepsini. Venüs akrepte çirkinlik vermez. Su gruplarında hülyalı bakışlar verir ve asc ile sekstil açısı var bu da olumlu bir etki. Muhtemelen arkadaşınız 92 doğumlu olmalı

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Libra - 02-18-2017 09:01 PM

Evet 1992 li gülücük

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Ahmeedd - 02-18-2017 09:57 PM

Nedenini bilmiyorum ama böyle gereksiz detaylarla ilgileniyorum. GAD 3.evde ondan herhalde ?

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Nin.Me.Sar.Ra - 04-27-2017 01:35 AM

Manken Didem Soydan kendi youtube kanalında Yükseleninin Başak olduğunu söylüyor Güneşi de Ayı da Koç çıkıyor.Venüs Balık, Merkür Boğa.

Oyuncu Esra Dermancıoğlu Hülya Avşar'ın programında açıkladı Yay Yükselen Yay'mış.Ay'ı Yengeç çıkıyor.

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Nin.Me.Sar.Ra - 04-27-2017 01:40 AM

(02-15-2017 05:09 PM)Kumsal Yazılan:  Öykü Serter yükselen Terazi 29 drc, burada detaylı bir röportajı var.
Candan Erçetin burada analiz edilmişti,yükselen başak ay 1. evdi galiba yanlış hatırlıyor olabilirim bakmak lazım.

Öykü'nün burada bir ropörtajı vardı ama orada Astrolog Yükselenini Akrep olarak hesaplamış ve ona göre yorum yapmıştı.

Candan Erçetin'in Ay'ı Başak.Yıllar önceki bir Astroloji dergisinde Yükseleni Terazi olarak verilmişti.

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - BayanKararsız - 04-27-2017 02:47 AM

Oğuzhan Uğur-Güneş Kova,Yükselen Balık,dün instagram'da canlı yayın yaparken sorduklarında söylemişti.

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - mashameral - 04-27-2017 11:39 AM

(02-18-2017 09:57 PM)Ahmeedd Yazılan:  Nedenini bilmiyorum ama böyle gereksiz detaylarla ilgileniyorum. GAD 3.evde ondan herhalde ?

benimde kuzey düğüm başak güneyd balık kuzy d 3. evde hep bilgili oluram her konuda ama yüeysel kalıyo mesela dil kitapları alıyorum 1 gn okurum okumam değişik konum pek memnun değilim ama

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Nin.Me.Sar.Ra - 05-03-2017 01:11 AM

Eser West: Güneş Kova , Yükselen Balık.Survivor Panaroma'da izledim kendisi söyledi.Haritası şöyle:

[Resim: 15mb3tv.jpg]

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - say24 - 05-03-2017 08:27 PM

(05-03-2017 01:11 AM)Ninsianna Yazılan:  Eser West: Güneş Kova , Yükselen Balık.Survivor Panaroma'da izledim kendisi söyledi.Haritası şöyle:

[Resim: 15mb3tv.jpg]

Kelimelerle arasının çok iyi olduğunu biliyorum kendi blogu var ve bir dönem öğretmenlik yapmış (Merkür-Venüs, Satürn, Neptün kavuşum, Ay İkizler)

Neptün'ün karakterinde hakim olduğunun düşüncesindeyim hem Güneş'i 12. evde, hem Oğlak stelyumu Neptün'le kavuşumda, hem de yükseleni Balık. Keza Satürn etkisi de var. Kova burcu olmasına rağmen Oğlak-Balık gibi davrandığını gözlemleyebiliriz

Aslında çok duygusal olduğunu, fakat bunu Satürn'den dolayı bastırdığının düşüncesindeyim. İnsanlara çabuk inanabilen, iyi niyetli bir yapıya sahip fakat çabuk inandığı için de kolay hayal kırıklığına uğramış olabilir. Güven problemleri yaşamış ve hala da yaşıyor olabilir.

Aile hayatını, gelenek ve görenekleri önemseyen biri olmalı Ay-IC kavuşumu var ve Jüpiter 4. evde