Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Konu: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları (/showthread.php?tid=3285)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - astrosohbet - 05-19-2011 10:47 PM

(05-19-2011 09:51 PM)Terazi Yazılan:  
(05-19-2011 09:47 PM)Yıldırım Yazılan:  
(05-19-2011 09:44 PM)Terazi Yazılan:  Tarkan: yükselen aslan.
Kenan doğulu : yükselen akrep.
Beyazıt öztürk : yükselen ikizler.
cmylmz: yükselen koç.

bir yerde cem yılmazın yükselen aslan olduğu yazıyordu.
her iki burçta ateş elementi ve cem yılmaza uygun ama hangisi doğru ki ?

Bende önceden aslan diye biliyordum.

Kaynak astromania.
Her hafta bir ünlünün haritasını kısaca yorumluyor astrolog, bende oradan takip ediyorum.

teşekkür ettim ,

yükselen koçta doğru olabilir çünkü cem yılmazın merkür koçta ve yükselen koç olunca merkürü 1.evde oluyor ve çok uygun.

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - vuslat - 05-20-2011 05:53 PM

(01-02-2011 10:06 PM)Tuğçe Yazılan:  serenay sarıkayanında güneşi ve asc'si yengeçmiş kendisi söylemişti,haritası eklimi forumda bilmiyorum..

ben zaten o kzı ilk gördüğümde bi yengeçlik olduğunu tahmin ettim hele konuşması tam bir yengeç merkürisi ney bilmiyorum ama

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Terazi - 05-20-2011 08:09 PM

(05-19-2011 10:47 PM)Yıldırım Yazılan:  
(05-19-2011 09:51 PM)Terazi Yazılan:  
(05-19-2011 09:47 PM)Yıldırım Yazılan:  
(05-19-2011 09:44 PM)Terazi Yazılan:  Tarkan: yükselen aslan.
Kenan doğulu : yükselen akrep.
Beyazıt öztürk : yükselen ikizler.
cmylmz: yükselen koç.

bir yerde cem yılmazın yükselen aslan olduğu yazıyordu.
her iki burçta ateş elementi ve cem yılmaza uygun ama hangisi doğru ki ?

Bende önceden aslan diye biliyordum.

Kaynak astromania.
Her hafta bir ünlünün haritasını kısaca yorumluyor astrolog, bende oradan takip ediyorum.

teşekkür ettim ,

yükselen koçta doğru olabilir çünkü cem yılmazın merkür koçta ve yükselen koç olunca merkürü 1.evde oluyor ve çok uygun.

Bence de çok uygun.
Şu linki vereyim ben, Yıldırım.

http://www.hurriyetkampus.com/Default.aspx?pageID=238&nid=8699

Astroloğun yaptığı yoruma detaylı bakabilirsin, sayfanın en altından.

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - bu şarkı yarınlara - 05-21-2011 09:39 AM

kenan'ın yükseleninin terazi olduğunu hatırlıyorum...

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - bu şarkı yarınlara - 05-21-2011 09:40 AM

hande ataizinin burcu başak, yks. yengeç, ay burcu akrep

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Yakamoz - 05-21-2011 02:12 PM

(05-21-2011 09:39 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  kenan'ın yükseleninin terazi olduğunu hatırlıyorum...

Kemal Milar bir programda Kenan'ın yükseleni terazi demişti.

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - bu şarkı yarınlara - 05-21-2011 08:40 PM

(05-21-2011 02:12 PM)akayes Yazılan:  
(05-21-2011 09:39 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  kenan'ın yükseleninin terazi olduğunu hatırlıyorum...

Kemal Milar bir programda Kenan'ın yükseleni terazi demişti.

evet. ve de uranüsle kavuşumda onun yükseleni.

RE: Yükselenini bildiğim bir kaç ünlü ve haritaları - ayşe kara - 05-21-2011 09:43 PM

(01-03-2010 09:18 PM)Aprilios Yazılan:  
aeon Yazılan:ayşenur yazıcı ;
çekici bulduğum bir bayan gülücük
müthiş bir merkür.adam öldürecek derecede sivri bir dil.
iyi seviyede astroloji biliyor.
Geçen hafta sanırım, Okan'ın (Bayülgen olan dil çýkarma nedense kendisini sadece ismiyle anmam, bi'nevi alışkanlık unsuru) programına konuktu. Programa telefon bağlantısı ile katılan bi'izleyici, kendisinin yazmış olduğu bi'şiirle başladı söze. Şiir'i, tutkuyla sevdiği bi'adama ithafen yazdığından bahsetti A. Yazıcı fakat; söz konusu kişinin artık yüzünü bile hatırlamadığını söyledi -tam olarak bu cümleyi söylememiş de olabilir, aklımda uyandırdığı duygu ile hatırlıyorum ki o duygu; uzun süre nefreti sürmüş sonrasında uyandırdığı nefret, artık yerini hiçliğe bırakmış bi'adamı anlatır gibiydi- Bu ya da buna yakın anlamdaki cümlesi; Venüs Akrep'i ya da Plutonik Venüs sahibesi olduğunu düşündürttü bana. Uyandırdığı intibada Kova etkisi de mevcuttu. Ertesi gün, doğum bilgilerini bi'araştırayım da öğreneyim bakayım ne kadar doğru çalışmış astrolojik hissiyatım ;) derken, Oğuzhan Ceyhan'la yaptığı röportajına rastladım. Röportaj'ın açılış bölümündeki ''Sizi Kovaya Akrep gibi düşünebiliriz.'' cümlesi bile, beni benden aldı :D sevindirik etti hehee

ya kovalıktan olabilirmi bu uzaylı tipi duygular hiçmi normal herkes gibi bi sevgi yaşamaz bu tip haritaya sahip olanlargülücük

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - marskovası - 05-22-2011 01:32 PM

Teoman'ın son albümü aşk ve gurur diyor altta "kahve kokusu"... Kahve neptünündür, acaba neptün balığa geçti bunu bir etkiledi bir etkiledi mi, popüler kültürü bırakacak mı? Harca tüket yine harca, karşındaki insan değil yaa, tohum olarak serpiştiriliyor, yol yaprağını dalını, çok var bunlardan...

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Terazi - 08-13-2011 06:02 PM

Erol Köse; burcu Başak, yükseleni Akrep. gülücük