Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz (/showthread.php?tid=3378)

1 2 3 4 5 6

Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Terazi - 11-23-2009 09:39 PM

İstediğimiz Eş Tipi !

Kadın için erkek özellikleri ;

Mars İkizlerde : Eşi ruhsal açıdan güçlü ve düşünceli olmalıdır.
Mars Yengeçte : Babası türünde, sahiplenen bir eş ister.
Mars Aslanda : Eşi kendini gösterebilen ve otoriter biri olmalıdır.
Mars Başakta : Pratik ve akıllıca yaşayan, iyi kazanan bir eş arar.
Mars Terazide : Eşinin endişelerden uzak, mert ve yaşamı seven biri olması gerekir.
Mars Akrepte : Gizlice parıldayan, sabırlı ve seksi bir eş ister.
Mars Yayda : Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir.
Mars Oğlakta : Tutumlu ve ne yaptığını bilen, sağduyulu bir eş arayışı içindedir.
Mars Kovada : Modern, teknolojiden anlayan, orjinal bir eş arar.
Mars Balıkta : Ona kurban olabilecek ve üzüntülerini dindirecek bir eş ister.

Erkek için kadın özellikleri ;

Venüs Koçta : Aradığı kadın erkek gibidir. Erkeksi bir eş arar.
Venüs Boğada : Şehvetli,doğal ve dişilik özellikleri gösteren bir eş arar.
Venüs İkizlerde : Entelektüel ve çeşitli kadınlar arar. Eşi konuşkan olmalıdır.
Venüs Yengeçte : Düşünce zevki veren, anne gibi düşünen bir eş arar.
Venüs Aslanda : Lüks içinde kendisini tanıtabilecek tatlı dilli bir eş arayışı içindedir.
Venüs Başakta : Eşi dokunulmamış ve moralman temiz biri olmalıdır.
Venüs Terazide : Eşinin kültürlü biri olması gerekir.
Venüs Akrepte : Heyecanlandırabileceği, cinselliği güçlü bir eş ister.
Venüs Yayda : Konumu,sosyabilitesi iyi, dimdik durabilen bir eş arayışı vardır.
Venüs Oğlakta : Yüksek bir konumda olan, sadık bir eş arayışı içindedir.
Venüs Kovada : Kendini yenileyebilen, orijinal her kadın gibi olmayan bir eş peşindedir.
Venüs Balıkta : Eşi duygusal ve önerilen bir kadın olmalı ...
l Alıntıdır l

Cvp: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - SoL@RÎ$ - 11-23-2009 09:46 PM

teraazziii Yazılan:İstediğimiz Eş Tipi !

Kadın için erkek özellikleri ;
Mars Balıkta : Ona kurban olabilecek ve üzüntülerini dindirecek bir eş ister.
Erkek için kadın özellikleri ;
Venüs Yengeçte : Düşünce zevki veren, anne gibi düşünen bir eş arar.

teşekkürler güzel bir paylasım olmus fekat daha önce paylasılmıs olabilir yanlıs hatırlamıorsam soru

Cvp: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Terazi - 11-23-2009 09:47 PM

Geçen gün bi tanığımın haritasını cıkarttım venüsü kovadaydı venüs kovada konusunu araştırdım ve internette venüs kovada diye bı yazı okudum aynen yaşadıkları yazıyodu inanamadım o yuzden bayanlar ve erkekler bu mars ve venüslerini cok iyi araştırmalı diye düşünüyorum sevgiler çiçek

RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Late-goodbye - 11-23-2009 09:48 PM

Venüs bir erkeğin haritasında nasıl bir eş istediğini, Kadının haritasında dişiliğini nasıl ve ne yönde dışarıya vurguladığını gösteriyor o zaman.

Mars içinde tam tersi geçerli oluyor...

Paylaşım için teşekkürler...

RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Terazi - 11-23-2009 09:52 PM

Evet öyle oluyor dediğim gıbı araştırmam sonucunda çok şaşırdım o yuzden paylaşmak istedim .. Daha önce açılmışsa kusura bakmayın artık yinelemiş olduk Beğenmenize sevindim gülücük

Cvp: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Simurg - 11-23-2009 10:15 PM

Bu bilgiler daha önce forumda vardı terazi, mars burcunuz ve Venüs burçlarda konularında gözkýrpma

RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - plutonik - 11-27-2009 11:09 PM

Mars Yayda : Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir.
bu yorum benim için çok doğru ama anlayamadığım bir şey var...hani yay karakterinin ya da yay burcunun öngördüğü o maceraperestlik atılganlık aktiflik yerine memuriyet tipinin söylenmesi aklımı karıştırıyor.bir de daha önce de yazmıştım ben;marsım yayda olmasına rağmen aslında ben bu sava uyuyorum'memuriyet tipli' ifadesi bana daha yakın düşüyor ama bugüne kadar hep marsım yayda diye farklı düşünmüştüm kendime tezat olarak marsı yay olan birinin daha canlı daha atak daha felsefik daha kıpır kıpır insanlardan hoşlanacağını düşünmüştüm...

Cvp: RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - Zembul - 12-12-2009 04:48 AM

plutonik Yazılan:Mars Yayda : Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir.
bu yorum benim için çok doğru ama anlayamadığım bir şey var...hani yay karakterinin ya da yay burcunun öngördüğü o maceraperestlik atılganlık aktiflik yerine memuriyet tipinin söylenmesi aklımı karıştırıyor.bir de daha önce de yazmıştım ben;marsım yayda olmasına rağmen aslında ben bu sava uyuyorum'memuriyet tipli' ifadesi bana daha yakın düşüyor ama bugüne kadar hep marsım yayda diye farklı düşünmüştüm kendime tezat olarak marsı yay olan birinin daha canlı daha atak daha felsefik daha kıpır kıpır insanlardan hoşlanacağını düşünmüştüm...

bir mars yay'ından memuriyet ilgisini ben de hiç beklemezdim.. ele-avuca sığmayan, kurallarla-rutinlerle örtüşmeyen, hele hele memuriyetle hiç örtüşmeyen bir tipin ilgi alanı olarak bekliyorken çok şaşırdım..

bunun sebeb-i hikmeti ne ola ki..

Cvp: RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - astrosohbet - 12-12-2009 04:08 PM

Zembul Yazılan:
plutonik Yazılan:Mars Yayda : Memuriyete uyabilecek bir eş tipi idealdir.

bir mars yay'ından memuriyet ilgisini ben de hiç beklemezdim.. ele-avuca sığmayan, kurallarla-rutinlerle örtüşmeyen, hele hele memuriyetle hiç örtüşmeyen bir tipin ilgi alanı olarak bekliyorken çok şaşırdım..

bunun sebeb-i hikmeti ne ola ki..

her yazılan kaynağı hemen kabul etmeyiniz , sorgulayınız derim.

astrolojik gerçekler , diğer insanların bu konudaki az bilgisinden dolayı , birşeyler bildiğini sanan kişilerce çok kolay çarpıtılabiliyor malesef.

RE: Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz - NinMeSarRa_ - 12-23-2009 06:40 PM

Benim Marsım kovada ama erkeklerde en beğendiğim burç Akrep sonrada Boğa