Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
TEST ( Sinastri ) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: TEST ( Sinastri ) (/showthread.php?tid=3409)

1 2 3 4 5 6 7 8

TEST ( Sinastri ) - astrosohbet - 12-04-2009 01:42 AM

çiftlerden birinin stelyumu diğerinin 12 evinden hangisine düşerse , bu ilişkide bir tür manipüle ve kontrolcülükten söz etmemiz daha mümkün olacaktır ?

a. 5.ev

b. 7.ev

c. 8.ev

d. 12.ev

e. 1.ev

-------------

ilişkilerde çiftlerin ara ara birbirinden uzaklaşmasını ifade eden potansiyel hangisi olabilir ?

a. Mars bağlantıları

b. Satürn bağlantıları

c. Uranüs bağlantıları

d. Neptün bağlantıları

e. Şiron bağlantıları

--------------

parasal açıdan size bir şeyler öğretebilecek ve farkındalığınızı arttıracak olan partnerle aranızda nasıl bir bağlantı olması ihtimali daha fazladır ?

a. Venüsünüz ile partnerin Marsı arasındaki kare

b. Venüsünüz ile partnerin merkürü arasındaki sekstil

c. venüsünüz ile partnerin Ay burcu arasındaki Toprak üçgeni

d. venüsünüz ile partnerin venüsü arasındaki zıtlaşma

e. venüsünüz ile partnerin Güneşi arasındaki kare

------------

A kişisinin Venüsü 24 derece Balık , Neptünü 22 derece Başak burçlarında olsun.
A kişisi ortaklık kurmayı ve finansal açıdan zenginleşmeyi hayal ediyor olsun.

A kişisinin kurabileceği ortaklıkta hangi potansiyel tehlike çanlarına işaret edebilir ?

a. ortağın Merkürünün 20 derece Koç burcunda olması

b. ortağın Marsının 18 derece Yengeç burcunda olması

c. ortağın Jüpiterinin 26 derece Yay burcunda olması

d. ortağın satürnünün 9 derece Kova burcunda olması

e. ortağın Ay burcunun 10 derece İkizler burcunda olması

RE: TEST ( Sinastri ) - Schatz - 12-04-2009 01:50 AM

1)c

2)c

3)C

4)C

RE: TEST ( Sinastri ) - Phoenix - 12-04-2009 01:52 AM

ikinci soru d. gerisi c. dedim ama merakla bekliyoruz cevapları =)
bu arada sorular çok güzel olmuş

RE: TEST ( Sinastri ) - Phoenix - 12-04-2009 01:55 AM

2. soruya ilk uranus demiştim. ilkler doğru olur genelde ama emin olamadım. sanki uranus dogru cevap gibi...

RE: TEST ( Sinastri ) - Nâr - 12-04-2009 10:57 AM

hmm çok iyi sorular,öğretici ...
1-e
2-c
3-c
4-c

RE: TEST ( Sinastri ) - Venüs - 12-04-2009 05:44 PM

1.c
2.b ilişki açısından kısıtlayıcı olabilir her anlamda,veya d diyorum hayaller uzaklaştırabilir bazen insanları
3.c
4.a kişiyi ortak ani kararlarla ikna edip rahatlıkla riske ettirebilir,veya c diyorum hayallerini genişletip oğlak burcunada yaklaştığı için iş ve zenginlik konusunda kişinin hayallerini besleyebilir

RE: TEST ( Sinastri ) - sessizgidiş - 12-04-2009 06:37 PM

1.c
2.c
3.c
4.c

gülücük

RE: TEST ( Sinastri ) - astrosohbet - 12-04-2009 06:57 PM

yanıtlarınız için teşekkür ederim , 3.soruda küçük bir bubi tuzağı vardı bu yüzden en zorlayıcı 3.soruydu , diğer sorulara genelde doğru cevaplar gelmiş evet. galiba 4'te 4 yapan Sagitto görünüyor.

8.ev + Akrep burcu + Plüto üçlüsü , ilişkilerde kontrolcü ve manipülatif yaklaşımları ifade edebiliyor arkadaşlar.

ilişkilerde ARADA BİR UZAKLAŞMAK etkileşimini en çok URANÜS verir arkadaşlar.
çiftlerin sanki bu uzaklaşmaya ihtiyacı var gibidir ( özgürlüğünün sınırlanmadığını deneyimlemek )

FARKINDALIĞI ARTTIRAN VE ÖĞRETİCİ olan açılar ZIT açılardır arkadaşlar..
sizi bütünleyen ve eksik tarafınızı kapatan kişilerle zıt açı bağlantıları kurmuş olma ihtimaliniz yüksektir.
oradaki tuzak seçenek TOPRAK ÜÇGENİ idi.. şöyle söyleyim üçgen açılarda UYUM VE AHENK ön planda olacağından , birbiriyle sürekli uyumlu olan enerjilerin birbirine öğreteceği çok şey olmayacaktır diyebiliriz.

ve son soruda Jüpiterin Yayda sanki şans ve talih getiriyor gibi görünmesine rağmen , T-Kare oluşturması ortaklar arasında SAVURGANLIK benzeri olumsuzluklara işaret edebilecektir.

Cvp: RE: TEST ( Sinastri ) - Schatz - 12-06-2009 03:56 PM

Yıldırım Yazılan:yanıtlarınız için teşekkür ederim , 3.soruda küçük bir bubi tuzağı vardı bu yüzden en zorlayıcı 3.soruydu , diğer sorulara genelde doğru cevaplar gelmiş evet. galiba 4'te 4 yapan Sagitto görünüyor.

8.ev + Akrep burcu + Plüto üçlüsü , ilişkilerde kontrolcü ve manipülatif yaklaşımları ifade edebiliyor arkadaşlar.

çiftlerin sanki bu uzaklaşmaya ihtiyacı var gibidir ( özgürlüğünün sınırlanmadığını deneyimlemek )

sizi bütünleyen ve eksik tarafınızı kapatan kişilerle zıt açı bağlantıları kurmuş olma ihtimaliniz yüksektir.
oradaki tuzak seçenek TOPRAK ÜÇGENİ idi.. şöyle söyleyim üçgen açılarda UYUM VE AHENK ön planda olacağından , birbiriyle sürekli uyumlu olan enerjilerin birbirine öğreteceği çok şey olmayacaktır diyebiliriz.

ve son soruda Jüpiterin Yayda sanki şans ve talih getiriyor gibi görünmesine rağmen , T-Kare oluşturması ortaklar arasında SAVURGANLIK benzeri olumsuzluklara işaret edebilecektir.

Bu işi bana öğreten balıma çok çok tşk ediyorum.....

Ey aşk sen nelere kadirsin ben bu gazla ibraniceyide sökerim hehee

Jüpiter seni seviyorum askaskask

Cvp: RE: TEST ( Sinastri ) - astrosohbet - 12-06-2009 04:25 PM

Almira Yazılan:
Yıldırım Yazılan:yanıtlarınız için teşekkür ederim , 3.soruda küçük bir bubi tuzağı vardı bu yüzden en zorlayıcı 3.soruydu , diğer sorulara genelde doğru cevaplar gelmiş evet. galiba 4'te 4 yapan Sagitto görünüyor.

Bu işi bana öğreten balıma çok çok tşk ediyorum.....

Ey aşk sen nelere kadirsin ben bu gazla ibraniceyide sökerim hehee

Jüpiter seni seviyorum askaskask

almira şu balını açıkla lütfen , diğer arkadaşlar başka türlü bişi anlayabilir , çok tehlikeli kuruyorsun bazen cümleleri gülücük