Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 08-02-2010 12:12 AM

Haa bu arada yorumlara başlamadan önce belirteyim ki, bundan sonra yorum yapacağım herkesten fotoda istiyorum, ben yorumu ekledikten sonra o kişilerde fotolarını ekleyecekler..:D Haniii analiz doğruluğu ne derece oturmuş görelim demi ama...gülücük verygood Söz vermeyene yorum da yok..:D Bu sayede belki motivasyon ihtiyacı gereği forum üyelerini de görmüş oluruz..dil çýkarma
Ayrıca önceden yorum yaptığım güzel ve de yakışıklı her kim varsa transit ihtiyacı da duyabilirler, tr etkilerini ve o zaman ne yapmaları gerektiğini de merak edebilirler, yaniciğime onlarda foto olayından kurtulmuş saymasınlar kendilerini...:D hehee

RE: Çekicilik-Karizma - gizem kara - 08-03-2010 01:18 AM

(08-01-2010 02:52 AM)Venüs Yazılan:  Gizem kara için;
Sevgili Gizem, ilk etapta haritanda ki yay burcunda oluşmuş stelyumun dikkat çekici, whole signe göre 1. evinde olan bu kavuşum mars-neptün-jüpiter palanetleriyle gerçekleşmiş, yine 1. evinde yay venüsün var, ayrıca stelyumun asc ilede kavuşmuş durumda, özgürlüğün, inançların, hayat felsefen, hayallerin ve savaşçı dinamizmin, sosyal kişiliğinle bütünleşmiş bir durumda, Venüsününde etkisi ile oldukça güzel, çekici, donanımlı, kendini ve inançlarını yaşamayı idealleştirmiş hayata aslında pozitif enerji ile bakmayı tercih eden, canlı bir karektere sahip olmalısın, sosyal konumun çok önemli, yalnızlıktan hoşlanmasına rağmen, arkadaşları ile paylaşımda bulunmayı, zaman geçirmeyi seven biri olmalısın.. Ancak şu varki, 7. evinde ki ikizler burcunun yöneticisi merkür oğlakta ve ay koçunla karelenmiş.. Senin kişisel ve içsel yapına düşünsel buyutta kota konulmuş gibi, baskı altına alınan enerjini kullanman düşüncelerine yollanan negatif etkilerle engellenmiş gibi.. Kendi benliğini yaşamana engel olan bir ilişki ve bu ilişki evinin yöneticisi merküre oğlak burcu etkileşimi ile kota konmuş durumda.. Aşk, eğlence, hayattan lezzet alma, çocuklarla bütünleşen 5. evinde yerleşmiş olan ay koçu bağlayıcı kotadaki merkürle zorlanıyor.. Dinamizmi yüksek bir iç dünyan, içsel benliğin olmasına rağmen, kısıtlanması gerektiğine dair sinyallerle kendini yaşayamamakta.. Ay burcun terazideki retro uranüsle zıt açıda, kimi zaman uzaklaştıran, kimi zaman yakınlaştıran, özgürlük ve sıradışı etkileri yaşamakta zorlanan bir oluşum mevcut.. Bu açı çekici ve farklı bir güzellik verdiği gibi, özgürlüğün yaşanması noktasında da duygularını boğan bir iç dinamizme sebep olabilir.. Satürnün 6. evde ve boğada, ilişkilerle, sağlılkla, iş hayatıyla birlikte anılan bu ev, sahiplenici ve baskıcı bir etki altında, üstelik oğlak merkürü ile uyumlu bir trine açıya sahip, kendine uyguladığın kotaya mantıklı yaklaşımlar getirmeni ve yaşantına sahip çıkmanı sağlamakttadır.. Güneşin kovada ve yaydaki venüsünle yarım kare açı yapmış, mantıklı bir insan olman venüs yayla olan açısal etki sonucu acaba ben güzelmiyim sorusunu düşünmene engel olamamış gibi, y,ne de şunu belirteyim, bu açının getirisi bile sana karizmatik bir güzellik vermiştir..
Güneş ve uranüs arasında ki trine açı havalı, çekici biri olmanı sağlar.. Venüs yay ve ay koçu arasındaki trine, ateşli bir çekicilik sunar.. Stelyumunun etkisiylede, uzun boylu ve çok güzel bir bayan olduğunu söyleyebilirim.. Sen kendine münhasır, çok çekici ve güzel bir bayansın Gizemciğim...gülücük verygood

ne kadarda formda dertli, depresif, olumsuz biri olarak algılansamda aslında hayatı yaşamı ve insanları seven özgür düşüceli biriyimdir..ama seninde tabir ettiğin gibi 7.ev yöneticisi merkürün durumuyla ilgili yukarda anlatmış oldukların benim hayatımın kısa bir özeti gibi ...tamamen hayatım üzerine ilişki yoluyla kota konmuş gibi malesef..gerçek beni dışarı çıkarmakta ve yaşamakta zorlanmaktayım....fiziksel olarakta yanlızca boy konusunda malesef ki marsın mı yoksa venüsün mü gazabına uğradım bilmiyorum ama bu kadar yay etkisine rağmen uzun boylu sayılmam 1.63 ile kalmışım malesef gerçi türkiye ortalamalarına göre normal sayılırım diye düşünüyorum ama...bu kadar yay etkisiyle daha uzun olmam gerekirdi ...neyse bu saatten sonra farketmezde zaten...
yorumun için çok çok teşekkürler...yüreğine sağlık...

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 08-04-2010 12:56 PM

Arzu, Nisan , Solariş hepinizin isteğini değerlendieceğim, ama resmi bulunan tek kişi şu ara Solariş olduğundan, ilk yorum ona gelecek..dil çýkarma Eh ciddiyetimi belirten bir durum olur bu haliyle..:D
Gerçi 29 yaş döngümü tamamlayalı sanki asırlar oldu ama, Satürn beni fenamı döndürdü ne..pek anlamadým koptum.w

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 08-05-2010 05:09 PM

Solariş için;
Sevgili Solariş, Venüs-Mars balık burcunda kavuşum yapmışlar, duygusal dişil arketipin, erkek enerjili ve savaşçı marsla balıkta buluşunca, hem kendi cinsinle hemde erkeklerle çok etkili paylaşımlar yapabildiğini, ayrıca duygusal var oluşlarını anlayabildiğini gösterebileceği gibi, hem de karşı cinse çok çekici ve güzel gelmenide sağlayacaktır.. Evet çok hoş, narin ve etkileyici biri olmalısın..Ay aslan içsel varlığını ateşleyip, kendini gösterişli ve ateşli duygularla göstermeni sağlayabilir, kendini göstermekten kaçmak istemeyecektir.. Venüs ve ay arasında ki opozisyon açı, zıtlaşmaya sebep olabileceği gibi değişik bir dişil etki de verebilir sana..Venüsünün neptün ile yaptığı sextil açı daha önce dinlediğim buğulu sesini getirisini açıklıyor, sen hayalleri süsleyen bir güzelsin, karşı cins için etkin açılardır, güzelliğini ve çekiciliğini arttıracaktır.. Venüs-Mars kavuşumundan akrepteki plütoya trine açı oluşmuş, ancak akrep burcu 12. evde yerleşik, bu açısal oluşum seni büyüleyici bir etki sahibi yapabilir, ancak bu etkiden çekinir ve bastırır gibi bir hal mevcut, ay açısın da düşünürsek seksi bir dişi görüntüsü ile barışık olmamaya çalışıyor ve içe gömmeye çalışıyor gibi bir halin olsa gerek, yine de bu etkin gözardı edilemiyordur karşı taraftan.. Yükselen yay etkisi ile de oldukça sempatik ve şirin olduğunu söyleyebiliriz.. Uranüs ve merkür yay burcunda, 1. evindeler, felsefeye, inançlara, bilgiye, eğitime önem verirsin, kendini sunumun sıradan olmadığının göstergesi, Venüs -uranüs karesi farklı ve sıradışı bir hava verecektir, soğuk ve havalı bir duruş, bilgili ve bir o kadar etkileyici diyaloglar eşliğinde, tanınınca canlı ve çekici bir bayan..gözkýrpma verygood

RE: Çekicilik-Karizma - SoL@RÎ$ - 08-05-2010 07:41 PM

(08-05-2010 05:09 PM)Venüs Yazılan:  Solariş için;
Sevgili Solariş, Venüs-Mars balık burcunda kavuşum yapmışlar, duygusal dişil arketipin, erkek enerjili ve savaşçı marsla balıkta buluşunca, hem kendi cinsinle hemde erkeklerle çok etkili paylaşımlar yapabildiğini, ayrıca duygusal var oluşlarını anlayabildiğini gösterebileceği gibi, hem de karşı cinse çok çekici ve güzel gelmenide sağlayacaktır.. Evet çok hoş, narin ve etkileyici biri olmalısın..Ay aslan içsel varlığını ateşleyip, kendini gösterişli ve ateşli duygularla göstermeni sağlayabilir, kendini göstermekten kaçmak istemeyecektir.. Venüs ve ay arasında ki opozisyon açı, zıtlaşmaya sebep olabileceği gibi değişik bir dişil etki de verebilir sana..Venüsünün neptün ile yaptığı sextil açı daha önce dinlediğim buğulu sesini getirisini açıklıyor, sen hayalleri süsleyen bir güzelsin, karşı cins için etkin açılardır, güzelliğini ve çekiciliğini arttıracaktır.. Venüs-Mars kavuşumundan akrepteki plütoya trine açı oluşmuş, ancak akrep burcu 12. evde yerleşik, bu açısal oluşum seni büyüleyici bir etki sahibi yapabilir, ancak bu etkiden çekinir ve bastırır gibi bir hal mevcut, ay açısın da düşünürsek seksi bir dişi görüntüsü ile barışık olmamaya çalışıyor ve içe gömmeye çalışıyor gibi bir halin olsa gerek, yine de bu etkin gözardı edilemiyordur karşı taraftan.. Yükselen yay etkisi ile de oldukça sempatik ve şirin olduğunu söyleyebiliriz.. Uranüs ve merkür yay burcunda, 1. evindeler, felsefeye, inançlara, bilgiye, eğitime önem verirsin, kendini sunumun sıradan olmadığının göstergesi, Venüs -uranüs karesi farklı ve sıradışı bir hava verecektir, soğuk ve havalı bir duruş, bilgili ve bir o kadar etkileyici diyaloglar eşliğinde, tanınınca canlı ve çekici bir bayan..gözkýrpma verygood

cok güzel okurken kesinlikle dediğim kendim için sevgili venus harikasın iyi ki yorumladın su an o kadar iyi geldiki çok çok tesekkürler
erkek kız cok arkadasım var hepside benim için cok degerlilier ama erk arkadasların sonradan duygulara kapılmaları beni cok itiyor
dısarıda ki insanların gözlemleri
de bu yönde oldugunu hatırladım biz seni çok havalı sanıyorduk ne kadar candansın diyorlar içsel olarak abartıyı gözönünde olmayı ve alkıslanmayı seviyorum ama bir yanım seninde dediğin gibi beni baskılamayı seciyor korkuyorum cok ilğiyi tasıyamamaktan..can yaktım benim sayemde tedavi gören var ikizlerim duymasın aðla... görünüsümden cok yaptıklarımın ve tavırlarımın övülmesini istiyorum ama bir bayan olarak dogustan kokos olmak var içimde tesekkürler ciciek artı rep çiçek

Çekicilik-Karizma - Luli - 08-24-2010 05:14 PM

(08-24-2010 10:03 AM)eylülmavi Yazılan:  apirillos, öncellikle, avatarlarına hastayım, onu belirtmek istiyorumçiçek
birde yukardaki analizinle ilgili bi sorum olacak, mars kovalar, ilişkelerde yüzeysel olmaz mı? ya da onlar için bir ilişki olmuş yada olmamış önemli midri? ask
Teşekkür ederim =) Tek bi´potansiyel üzerinden kişinin ilişkiye bakış açısı hakkında net bi´görüşe varabilmenin mümkün olmayacağı kanısındayım sevgili Eylülmavi. Yüzeysellik; genel olarak Hava grubu mensuplarına atfedilse de; Hava grubu üyesi herhangi bi´potansiyeli, ilgili genellemeden uzağa düşürebilecek pek çok kombinasyon söz konusu olabilir. En kestirme yoldan, kendi haritamdan bi´örnekle bağlayayım: Genelleme yorumlandırmalara bakarsam, Bi´Venüs İkizler´i olarak, ilişki sayımın mitoz bölünmelere hehee gebe olması gerekirdi. Fakat; natal malzemelerim arasında, bu olasılığı desteklemeyen yerleşimler var, Toprak/Sabit etkinliği vb. Bu nedenle, klişeliğe oynasa da (bkz; harita bi´bütündür), tümden gelim yöntemini uygulamakta fayda var ;)

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 09-06-2010 11:30 PM

(09-06-2010 12:46 AM)asena Yazılan:  arkadaşlar marsı haritada güçlü konumda olanlar çekicimi oluyor

çekicilikle doğrudan bağlantılı olan gezegen Venüstür.

tabii bununla birlikte her astrolojik potansiyelin kendine has bir beğenisi ve kendine has bir çekiciliği vardır.

örneğin Venüsü Koç burcunda olanlar yada Marsla bağlantı yapanlar için Marsiyen kişilikler çekici bulunabilir.
oysa Venüsü Kova burcunda olupta Merkürle açı yapan kişiler daha çok zekasıyla ve zihinsel donanımıyla öne çıkan kişileri çekici bulacaktır.
yani beğeniler kişiden kişiye göre değişebilir lâkin genel anlamda çekici kabul edilen kişiler de Venüs vurgusundan söz edebiliyoruz.

RE: Çekicilik-Karizma - eylülmavi - 09-07-2010 12:19 AM

(09-06-2010 11:30 PM)Yıldırım Yazılan:  
(09-06-2010 12:46 AM)asena Yazılan:  arkadaşlar marsı haritada güçlü konumda olanlar çekicimi oluyor

tabii bununla birlikte her astrolojik potansiyelin kendine has bir beğenisi ve kendine has bir çekiciliği vardır.

örneğin Venüsü Koç burcunda olanlar yada Marsla bağlantı yapanlar için Marsiyen kişilikler çekici bulunabilir.
oysa Venüsü Kova burcunda olupta Merkürle açı yapan kişiler daha çok zekasıyla ve zihinsel donanımıyla öne çıkan kişileri çekici bulacaktır.
yani beğeniler kişiden kişiye göre değişebilir lâkin genel anlamda çekici kabul edilen kişiler de Venüs vurgusundan söz edebiliyoruz.

yıldırım, senin daha önce bir yazını okudum ve neptün ve venüs için saf katıksız güzellik verir demişsin.. çekicilik bu durumda başka etkiler altında değil midri?

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 09-07-2010 12:31 AM

(09-07-2010 12:19 AM)eylülmavi Yazılan:  
(09-06-2010 11:30 PM)Yıldırım Yazılan:  

yıldırım, senin daha önce bir yazını okudum ve neptün ve venüs için saf katıksız güzellik verir demişsin.. çekicilik bu durumda başka etkiler altında değil midir ?

venüs ile neptünün saf-duru anlamda güzellik verme potansiyeli vardır evet.
elbette haritanın bütünü çok önemlidir ve genelleme yapamayız.

RE: Çekicilik-Karizma - Yakamoz - 09-22-2010 10:07 PM

bence de harita bir bütündür bu konuda Angelina Jolie bunun en güzel örneklerinden biri Mars'ı açı almadık gezegen bırakmamış, Venüs Ac ile 0 derece kavuşum Uranüsle de kare açısı var başkada açısı yok Plüto Güneşe trine açı yapmış Mars ve Ay'la da karşıt, Ay da Neptünden Trine açı almış daha ne olsungülücük