Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-02-2010 04:04 PM

bu şarkı yarınlara için; gülücük nickini değiştirmeyi düşünmelisin..gözkýrpma
Sevgili ece, yükselen burcun yayda ve ASC-Uranüs ile kavuşum yapmış, dıştan enrjik ve sıradan olmayan bir yapı sergiliyor olmalısın, özgürlükçü, arkadaş ve sosyal ortamlarda canlılığını koruyan entellektüel kimliğin karizmatik bir havaya sahip olmanı sağlamış olmalı. Venüs-Jüpiter kavuşumun da yay burcunda duru bir yüzün olmalı, sevimli ve güler yüzlü olduğunu söyleyebiliriz. Bu kavuşum güzel ve sempatik bir çekicilik sağlar kişiye. Venüs-Uranüs kavuşumunu da eklersek, ortaya havalı, kendinden emin duruşu olan, sempatik karizması ile çekiciliğini bütünleştiren biri olduğunu yazabilirim. Duruşun ve fiziksel görünüşün bir ortama girdiğinde dikkatlerin sana dönmesine sebep olacaktır. Yay asc ve uranüsün özgür enerjisi, kişileri kaale almayan kendine özgün tutumu, venüs ve jüpiter eşliğinde güzellik ve sempati ile birleşince, havalı olan karizman iticiliği ötelemiş ve çekiciliği arttırmıştır.
Kişilerin ukala olarak adlandırabileceği bir yapıyı özendirici ve kabullenici kılmıştır.
Venüs ve plüton arasında ki, yarım kare ise çekiciliğine gizemli bir yön de katmış olmalı. Esmer veya kumral, boy avantajı olan ama kilo alma riski de yüksek biri olma ihtimalin söz konusu gibi. Dalgalı saçlar, uzunca parmaklar, iri kemik yapısı olan biri olabilirsin. Daha çok spor ve rahat giyimi tercih eden ama bununla birlikte bakımlı ve sıradan olmayan bir stilin olmalı. Girdiği ortama göre çok şık giyinebilen ama rahatlığından da taviz vermeyen bir stil. Gen faktörü harici tahminlerdir bu yazdıklarım.. Geciken analiz için..ciçek2

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 11-02-2010 04:08 PM

yonca ben de bir yorum alayım, bu başlığa hiç bulaşmamıştım. bi tane de ben rica edebilir miyim gülücük

güneş balık, yükselen ikizler. yükselen yöneticisi merkür güneşle kavuşum MC noktasında. merkür satürn geniş orblu kare, merkür plüto üçgen.

venüs mars koç burcunda kavuşum, uranüs üçgen..

şimdiden teşekkürlerçiçek

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-02-2010 04:47 PM

Serena için;
Evet Serenacığım, koç burcunda Venüs-Mars kavuşumu olan biri olarak oldukça tutkulu ve ateşli bir enerjin olduğunu söylemek abartı olmasa gerek. Daha fazla yazmaya bile gerek yok aslında, bu kavuşum bile sana oldukça çekici bir yapı sunmuştur. gözkýrpma Tabii ki devam ediyorum, koç burcunda sadece Venüs ve Mars değil aynı zaman da lilith inde bu planetlerle kavuşum yapması ve 11. evinde gerçekleşen bu koç burcu kavuşumunun 7. ev yay burcu Uranüsüne trine açılanması, senin gözleri dolduran, dişi ve büyüleyici enerjinin özgür bir yapı ile de bütünleştiğini, kendine has özel bir birey olarak uçlarda gezen havanın hem bayanlar ham de erkekler tarafından hayranlıkla seyredildiğini gösteriyor gibi. Sana daha önce yapmış olduğum doğum haritası analizinde de aklımda kalmış bu açın, evet arkadaş çevresinde bayan ve erkek bir çok arkadaşı olan bir kişi olmalısın, iletişim ağları ile de arkadaşların aynı ölçü de ve şimdi ki güzel birlikteğini de açıklayan, 7. ev ve 11. ev bağlantısı astrolojinin övgüye değer yönünü betimler gibi canım. gülücük
Güneş balığı olman güzelliğini daha da ön plana çıkartacaktır, duygusal bir kimlin var, ama ay koçu ile büyümüş iç kimliğin daha çok lider bir benliğe hizmet etmek istemektedir, bu iki yönünü harmanladığın taktirde zaten yaradılışın da var olan sıradışı bireysel varlığını bir o kadar verimli yönde kullanabilirsin. Sevgiye öncülük eden bir kişilik..ask
Asc ikizler uzun boylu, esmer, konuşkan canlı ve maharetli bir kişiyi gösteriyor.
Resmini önceden görmemiş olmayı tercih ederdim bu yorumları yapmadan önce,ama gördük artık, yapacak bir şey yok bu konu da..gülücük
Asc ye Jüpiterin sextil açı alması elmacık kemiklerini belirginleştirmiş ve kemik yapını da kuvvetlendirmiştir, zaten enerjik olan yapın bu açı ile katlanmıştır. Güneşin ve yükselenin arasında kare açı oluşumunun varlığı kişisel ve sosyal kimliğin de ikileme düşmene sebep olabilir, bu gelgitlerin çıkış noktasını bulduğun takdirde başarı hayatın da kaçınılmaz olacaktır.
Senin için söyleyeceğim son sözler, yine ateşli ve büyüleyici öncü kişiliği ile tutkulu yapısını güzelliği eşliğinde ön plana çıkarabilen, farklı, özgür, duygusal ve karizmatik bir güzel, olacaktır..verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 11-02-2010 04:54 PM

(11-02-2010 04:47 PM)Yonca Yazılan:  Serena için;
Evet Serenacığım, koç burcunda Venüs-Mars kavuşumu olan biri olarak oldukça tutkulu ve ateşli bir enerjin olduğunu söylemek abartı olmasa gerek. Daha fazla yazmaya bile gerek yok aslında, bu kavuşum bile sana oldukça çekici bir yapı sunmuştur. gözkýrpma Tabii ki devam ediyorum, koç burcunda sadece Venüs ve Mars değil aynı zaman da lilith inde bu planetlerle kavuşum yapması ve 11. evinde gerçekleşen bu koç burcu kavuşumunun 7. ev yay burcu Uranüsüne trine açılanması, senin gözleri dolduran, dişi ve büyüleyici enerjinin özgür bir yapı ile de bütünleştiğini, kendine has özel bir birey olarak uçlarda gezen havanın hem bayanlar ham de erkekler tarafından hayranlıkla seyredildiğini gösteriyor gibi. Sana daha önce yapmış olduğum doğum haritası analizinde de aklımda kalmış bu açın, evet arkadaş çevresinde bayan ve erkek bir çok arkadaşı olan bir kişi olmalısın, iletişim ağları ile de arkadaşların aynı ölçü de ve şimdi ki güzel birlikteğini de açıklayan, 7. ev ve 11. ev bağlantısı astrolojinin övgüye değer yönünü betimler gibi canım. gülücük
Güneş balığı olman güzelliğini daha da ön plana çıkartacaktır, duygusal bir kimlin var, ama ay koçu ile büyümüş iç kimliğin daha çok lider bir benliğe hizmet etmek istemektedir, bu iki yönünü harmanladığın taktirde zaten yaradılışın da var olan sıradışı bireysel varlığını bir o kadar verimli yönde kullanabilirsin. Sevgiye öncülük eden bir kişilik..ask
Asc ikizler uzun boylu, esmer, konuşkan canlı ve maharetli bir kişiyi gösteriyor.
Resmini önceden görmemiş olmayı tercih ederdim bu yorumları yapmadan önce,ama gördük artık, yapacak bir şey yok bu konu da..gülücük
Asc ye Jüpiterin sextil açı alması elmacık kemiklerini belirginleştirmiş ve kemik yapını da kuvvetlendirmiştir, zaten enerjik olan yapın bu açı ile katlanmıştır. Güneşin ve yükselenin arasında kare açı oluşumunun varlığı kişisel ve sosyal kimliğin de ikileme düşmene sebep olabilir, bu gelgitlerin çıkış noktasını bulduğun takdirde başarı hayatın da kaçınılmaz olacaktır.
Senin için söyleyeceğim son sözler, yine ateşli ve büyüleyici öncü kişiliği ile tutkulu yapısını güzelliği eşliğinde ön plana çıkarabilen, farklı, özgür, duygusal ve karizmatik bir güzel, olacaktır..verygood

çok teşekkür ederimçiçek
bu arada yorumlama yeteneğin oldukça ilerlemiş. çok beğendim. tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim gülücük

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-02-2010 05:19 PM

ayca571981 için,
Sevgili Songülcüğüm; balık burcunda Güneş-Venüs kavuşumun var, gayet hoş bir bayan olduğuna eminim, duygusal ve güzel bir bayan olmalısın. Bu kavuşum sahibinin ışığını güzel bir şekilde yansıtmasını sağlar, aynı zamanda balık burcu etkisi de dişi bir etkiye sahip olduğundan güzelliğin aşikar olacaktır. Güneşinin koç Burcunda ki Mars ile de kavuşumu var, mars görüntü dışı kalsa da yani başka bir burçta olsa da yakın bir orb olması güzelliğinin çekiciliğini arttıracaktır. Koç mars sahibi biri olman bazen duygusal bazen de ateşli bir enerjiye sahip biri olarak kendini göstermene sebep olabilir.
ASC oğlakta, oğlak burcu kilo alma riskini minimize edecektir, yükselen ve Güneş-Venüs kavuşumu uyumlu bir sextil açı yapmış, kişisel ve sosyal kimliğin ahenkli görünüyor, gürdiğin ortamlarda ilk başta soğuk ve mesafeli bir çekingenlik gösterebilirsin ama zamanla sempatik benliğin tanınınca ortamın vazgeçilmez kişilerinden olacaksındır. Güzelliği ile dikkat çeken ilk bakışta durağan olarak algılanabilen bir bayan olabilirsin.
Güneş-Venüs-Mars kavuşumundan Uranüse trine açı görüyoruz, bu açı mars ile daha çok belirginleşecektir, Uranüs ve Marsın ateş elementli burca denk gelmesi bu iki planet arasında ki enerji akışını rahatlatır, uarnüsün retro olması önceleri farkında olmadığın farklı bireyselliğini ateş özellikleri ile zamanla bütünleştirbilmen sonucu daha hareketli ve canlı bir dinamizme sahip olmanı sağlayabilir. Asabiyeti de beraberin de getirebilen bir bağlantı olacağı için içinde ki enerji akışını faydalı yönde kullanabilmeli ve aktif bir kişi olmaya özen göstermelisin.
Ay burcun başak, detaycı ve analizci aynı zaman da oğlak yükselenin de etki eşliğin de mükemmelliyetçi bir usluba işaret eder. Bakımlı, duruşun da ve hareketlerinde dikkatli, zarafete önem veren (güneş_venüs kavulumu), sevgiyi hayatında ön planda tutan, çekici olduğu kadar karizmatik bir güzelliğinin olduğunu düşünüyorum.gülücük
Kumral olabilirsin, orta boylu, çok zayıf olmasa da kiloyu egale eden yükselen ile kiloya yatkınlığı az olan, hülyalı bakışları ile dikkati çekebilen biri olma ihtimalini de düşünebiliriz (Güneş balık). verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-02-2010 06:30 PM

Kehribar için;
Venüs yengeç sahibisiniz, dişi etkileri arttıran bir yerleşimdir. Venüs ve Mars terazi arasın da kare açı var, Mars terazide rahat değildir kendini tam ifade edemez, ama tabii ki bu açı ve yerleşim size çekicilik vermeyeceği anlamına gelmez, aksine çekici biri olduğunuzu düşünüyorum. Venüs ve başaktaki Jüpiter arasında sextil açı olması sempatik duruşunuza işaret ediyor, güler yüzlü ama kabuğu sağlam bir yengeç venüsüne ulaşmak zor olsa gerek.
Yükselen oğlak sahibisiniz. Asc ve Venüs arasın daki karşıt aks, sizin sosyal çevrelerde ki ilk duruşunuzun ulaşılması zor biri izlenimi sunduğunuzu gösterir gibi, duvarlarınızı yıkabilen kişiler için ise çok candan ve verici bir yapınız olduğunu söyleyebiliriz.gülücük
Güneşinizin de başak burcunda olması titiz ve seçici yönünüze destek veriyor.
Venüs-Uranüs arasın da trine açı var. Bu açı eşliğin de sıradan olmayan sağlam bir birey olduğunuzu, sıradışı kişileri kendinize çektiğinizi, ilişkileriniz ile dikkatleriüzerinizde yoğunlaştırdığınızı söyleyebiliriz.
Güneşiniz ve merkürünüz başakta kavuşum yapmışlar, merkür yanık halde, güneşe çok yakın orbla birleşmesi zihni çok hızlandırdığı gibi, zihinsel aktivite de ifade zorluğu ve duraklamaya da sebep olabilir. Siz yaa çok fazla konuşma becerisine sahip birisiniz veya yazarken kendini daha iyi ifade edebilen birisiniz. Yine de zekanızın parlak olduğunu düşünüyorum. Tabii bunların çekicilikle alakası yok.. Sadece dikkatimi çeken yerleşimleri ve açıları da arada bir ekliyorum.gülücük
Evet Güneş başak, Yükselen Oğlak sizin somut verilere ve güvene önem verdiğinizi, kolay güvenmeyen mükemmelliyetçi bir kişilğinizin olduğunu ifade ediyor.
Başkalarının düşünceleri önemlidir, kendinizi ifade ederken, giyinirken, hareket ederken bile bakışlara ve etraftakilerin düşüncelerine önem verirsiniz.
Ay koçu sahibi biri olmanız ise daha aktif ve dinamik yönünüze işaret ediyor, öncü bir birey olmanız, aktif iç dünyanızın da dürtmesi ile bazen aman sen de tavrını sergilemenize sebep olabiliyor. Yapınız da barındırdığınız bu oluşumları bütünleştirebilirseniz, kendine özgün tam bir birey olabilirsiniz ve öylesiniz de. Öncü ve sıradan olmayan, başarıya önem veren, yapınızla göz önünde olmayı tercih ediyorsunuz.
İlişkileriniz de ise uç oluşumlar söz konusu, ay-plüton arasında ki karşıt açı sizin kıskanma dürtünüzü tetikleyeceği gibi büyüleyici bir çekiciliği de beraberin de getirecektir. Venüs ve plüton karesi de aynı duruma işaret ediyor, duygusal ve ateşli bir yönünüz olduğunu ve bu durumun gizemliliğini korumayı tercih ettiğinizi söyleyebiliriz. İlişkilerinizi ve ilişkilkeriniz de yaşadığınız duygularınızı saklamayı tercih ediyor olabilirsiniz.
Sıradışı bir güzelliğiniz ve büyüleyici bir etkiniz olduğunu söyleyebiliriz, gizemliliği tercih eden, ilişkilerin de ketum tavrına önem veren başlangıçta soğuk görünen ama içi sevgi dolu hoş biri olduğunuzu da vurgulayarak yazıyorum..verygood

RE: Çekicilik-Karizma - eylülmavi - 11-02-2010 06:31 PM

(11-02-2010 04:12 PM)Yonca Yazılan:  Serena ve songül tamam size de yorum geliyor..verygood

sevgili yonca bende isterim..çiçek geç kalmışım gibi ama, uzun bi süre netimiz yoktu :(

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 11-03-2010 08:33 PM

(11-03-2010 07:07 PM)kehribar Yazılan:  mars bende akrepte , siz daha iyi bilirsiniz ama evin sonunda bulunan gezegenler diger eve sayiliyor diye biliyorum. baska sitelerdede okumustum öyle oldugunuacaba

marsınız 29 derece küsürle terazi burcunda.

o başka sitelerde okuduğunuz konu EVLER ile ilgili evet ama gezegenlerin burç konumları değişmez. ev ayrı şeydir burç ayrı şeydir.

RE: Çekicilik-Karizma - Messa - 11-03-2010 08:38 PM

Herhangi bir çekici karizmatik tarafım yok o yüzden haritada varmı bişeyler diye sorma gereği bile hissetmiyorum gülücük)))

RE: Çekicilik-Karizma - Kıvılcım - 11-03-2010 08:43 PM

çekicimiyim karizmatik miyim gülücük bakalım bir
Arkadaşlar hiç kimse üzülmesin herkesin kendince bir havası var en azından ben kendime hep bunu söylerim..Allahdan güzellik göreceli..Bana güzel olan size çirkin yada size güzel bana çirkin...Böylece herkes güzel