Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - Nâr - 11-04-2010 12:36 AM

yeter bu kadar mütevazilik messa, var gördüm ben alla alla makara

RE: Çekicilik-Karizma - Daily - 11-04-2010 01:07 AM

(11-04-2010 12:32 AM)Messa Yazılan:  
(11-04-2010 12:19 AM)Nâr Yazılan:  etkin bir mars çekicilik verir diye daha önce epey yazılmıştı, messa da marsı etkin olsa gerek mars vip olmuş gözkýrpma

Yok Nar marsım öle aman aman bir etkinliği yok diğerlerinde iş yok ondan dil çýkarma Koyunun olmadığı yerde molla çelebi oldu yani benim Mars koptum.w koptum.w

molla çelebi koptum.w
venüs aslan, akrep mars karesi de var gülücük

RE: Çekicilik-Karizma - bu şarkı yarınlara - 11-04-2010 01:21 AM

(11-04-2010 12:32 AM)Messa Yazılan:  
(11-04-2010 12:19 AM)Nâr Yazılan:  etkin bir mars çekicilik verir diye daha önce epey yazılmıştı, messa da marsı etkin olsa gerek mars vip olmuş gözkýrpma

Yok Nar marsım öle aman aman bir etkinliği yok diğerlerinde iş yok ondan dil çýkarma Koyunun olmadığı yerde molla çelebi oldu yani benim Mars koptum.w koptum.w

türk, kürt, japon aynı uçaktadır. uçak bir müddet gittikten sonra tribulansa girmiştir. uçaktaki yolcuların paraşütle aşağı atlaması gerekmektedir. ama hiçbir yolcu oralı olmamıştır.

ne yapacağını bir müddet düşünen sonra anlayan görevli; japonun yanına gider. bakın efendim, biz aslında bilimsel bir çalışma yapıyoruz, eğer atlarsanız araştırmamıza çok faydanız dokunacak, diyor. japon atlıyor.

görevli sonra kürtün yanına gidiyor. burdan atlamak yasaktır diyor.kürt hiç düşünmeden atlıyor

sıra türke gelmişir. biraz düşünüp bence sen burdan atlayamazsın diyor. türk atlarım diyor. görevli atlayamazsın diyor. türk, görürsün bak atlayabiliyor muyum atlayamıyor muyum diyor ve atıyor kendini boşluğa gülücük

sen hangi ruhu taşıyorsun messa? hangi zayıf noktandan girelim de fotoğraf koydurmayı başaralım. haydiiii oley

RE: Çekicilik-Karizma - NinMeSarRa_ - 11-04-2010 02:03 AM

(11-04-2010 12:11 AM)Félicé Yazılan:  
(11-03-2010 10:42 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Bunu diyen kişinin haritasında Ay Oğlakta Neptünle birleşiyor,üstelik Güneş Başakta ve Yükselen Yengeç.Kendine güvensiz olman çok normal.Halbuki 1. evinde senin kendini istediğinde kolayca insanlara sevdirmeni sağlayan bir Kuzey Ay düğümün var.Popülarite gezegeni Jüpiterin Güneş ve Ayla uyumlu,ASC ile üçgen açısı da cabası.Karşındaki insanlar seni senin düşündüğünden daha çok sevip beğeniyorlardır muhtemelen.Sen kimse beni sevmiyor, beğenmiyor diye düşünmeye meyillisin biraz.

Kuzey ay düğümü geliştirmemiz gereken özellikler ya.. 1. evde olması, insanlara kendini sevdirme durumuna nasıl etki ediyor?

1. evdeki kuzey ay düğümü şans noktası gibi insanın etrafta sevilmesini beğenilmesini sağlar.Güney ay düğümüysa tam tersi ilk etapta olumsuz bir etki bırakabileceğini gösterir insanlar üzerinde.

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-05-2010 01:03 PM

eylülmavi için; gülücük
Sevgili eylülcüğüm, Güneş başak, Yüklselen oğlak sahibi biri olmana rağmen 10. ev terazi burcunda çok yakın orblarla oluşmuş bir stelyumun var. Merkür-Venüs-Mars-Plüto eşliğinde kurulmuş bu yıldız kümesi, haritanda Venüs etkisini yoğun hissettiğini gösterir. Özellikle kariyer alanında çok etkili olan bu stelyum, senin dış görünüşünde de etkili olmuştur.
Bu kavuşum senin adaletli, eşitlikçi, gizemli, hırslı ve şanslı biri olduğunu düşündürdü.gözkýrpma Tutkuları olan, ne istediğini bilen kuvvetli bir karekter olmalısın..
Venüs terazi de en üst kimliğini yaşar, Venüsyen etkileri doyurucu şekilde yaşayabilirsin, sevgi, sanat, para, adalet, güzellikle ilgili herşey önemlidir hayatında.
Bu stelyum İkizlerde bulunan Jüpitere trine açılanmış, evet iş ve kariyer alanında ki şansın bir kez daha anlaşılıyor, (MaşaAllah) gülücük Değerlendirebilirsen çok başarılı olabilirsin eylülcüğüm.verygood
Evet bu açı ayrıca seni oldukça sempatik, çevresinde aranılan, güleryüzlü ve yetenekli biri yapmış olmalı. Yalnız iş hayatında gelgitlere dikkat etmende fayda var, ikilemlerin ve sürekli iş değişikliği yapma potansiyelin istediğin düzeyde başarıya ulaşmana engel olabilir.
Terazi stelyumundan Neptüne sextil açı oluşmuş. Hayalleri doğrultusunda yaşayan, biri olabilirsin. Mükemmel aşk idealin var gibi. Bu açı gözlerinin hülyalı bakışlarla dikkat çekmesini sağlamış olabilir. Nazik, hoşgörülü, sevecen, arkadaş canlısı ve verici biri olmalısın.
Ay balık burcuda senin yine gözlerinin baygın bakışlarını destekler gibi. Hem Stelyumun Jüpitere olan açısı, Neptüne olan açısı ve hem de Ay balığın, kilo alma riskine dikkat etmen gerektiğini vurguluyor. Gamzen varmı bilemiyorum ama olasılık yüksek gibi.
Güneş başak, Yükselen oğlak, Ay balık ve Stelyumu birarada düşünüp seni tasvir edersem, diyebilirim ki, mantıklı, çalışkan, sevgiye ve insana önem veren birisin. Fiziksel anlamda, esmer olman şaşırtıcı değil, Jüpiter elmacık kemiklerini belirginleştirmiş ve güleryüzlü sempatik bir duruş sunmuş sana, bulunduğun ortamda saygın duruşu olan, karizmatik, büyülü bakışlı, kendinden emin havası olan, sempatik ve tüm bunlar kadar çekici biri olduğunu söyleyebilirim, bunca terazi etkisi çekicilik vermeyecekte ne verecek??gözkýrpma ask

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-10-2010 08:49 PM

Daily için;
Sevgili Daily, Güneş ve Venüs burcun başakta kavuşum yapmışlar, gözler iri ve dikkat çekici olmalı, giyimine önem veren, bir o kadar da mütevazi duruşlu bir yapı verir başak. Güneş-Venüs kavuşumunu ele almamız bile dikkat çekici bir yüzün olduğunu söylememize yeter. Başak etkisi ile de duru bir güzelliğin olmalı. Bu kavuşum,Terazide ki Uranüse sextil açı almış, sıradan olmayan bir kimliğe sahip, farklı giyinmeyi seven, dikkatli ve nazik olmanla beraber, karizmatik bir albeniye de sahip olmalısın. Güneş-Venüs kavuşumun, yayda ki Neptüne ise kare açılanmış, aşka mantıklı bakmayı tercih eden, hayal kırıklıklarından korkan, duygularına mantıklı yaklaşımlarda bulunan biri olmana rağmen, yine de bazı zamanlar da sevgiyi sorumsuzca yaşama isteği duyman kaçınılmaz olacaktır, hayal kırıklıklarından kaçma trcihin bu isteğini törpülese de kimi zamanlar bu gelgitler olabilir hayatın da.
Oldukça bol açılı olan Güneş-Venüs kavuşumun ikizlerde ki Marsa kare açı almış, uçuk ve havalı kişileri etkileyici bulabilirsin, hareketli ve yerinde duramayan, konuşkan ve entellektüel bireyler ilgini çekebilir. Tabii ki aynı zamanda öyle kişiler seni de oldukça çekici bulacaklardır. Karizmatik bir çekim kuvvetin olduğunu düşünüyorum. gülücük
Ay burcunun Asc de yükselmesi, koç etkilerini sosyal ve ruhsal hayatında yaşadığını gösterir. Çok hareketli olmalısın, rutinlikten hoşlanmayan, maceracı bir yapın olmalı, Ay koçunun, yayda ki Neptüne üçgen açı alması, iç kimliğinde ki duygularını idealize etme eğilimine işaret ediyor gibi, inançlarını idealize etmeni bu açı çok güzel anlatıyor ki, Ayının Jüpiter ile olan kavuşumu da bu durumun en güzel destekleyicisi ve geliştiricisidir. Ancak sevgi ihtiyacının tatmine olan ihtiyacını da gösteren bu açılar, Neptünün Güneş-Venüs kavuşumu ile olan kare açısını göz ardı ettirmiyordur hayatında. Bazen çok mutlu ve bazen üzgün olman olasıdır. Ay burcunun, Terazide ki Plütoya olan karşıt açısı duygusal problemlerini gömdüğünü ve rahatlıkla kebdini ifade etmediğin taktirde sorunlar yaşayabileceğini gösteriyor, yaşanılan olayları heriki açıdan da analiz ettiğinde sorunlarının üstesinden gelebilirsin. Bu açı aynı zamanda sana büyüleyici etki de vermiştir, Güneş- Venüs kavuşumun, Ay-Neptün üçgeni ve Ay-Plüto açısı, gözlerinin dikkat çekici olduğunu vurgulamakta. Ayrıca Ay-Neptün ve Ay-Jüpiter bağlantıların, sempatik ve şirin bir yüzün olduğunu da gösteriyor. Güneş-Jüpiter üçgeni de bunu desteklemekte.
Kilo problemlerine dikkat etmende fayda var, güneş ve venüs başak kurtarıcı gibi dursa da , Jüpiter kiloya olan yatkınlığına hayır demeyecek kadar yakın durumda Asc ne..verygood

RE: Çekicilik-Karizma - bu şarkı yarınlara - 11-10-2010 11:15 PM

ay- pluto açısı dikkat çeken gözler mi veriyor?

RE: Çekicilik-Karizma - Félicé - 11-11-2010 12:20 AM

(11-10-2010 11:15 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ay- pluto açısı dikkat çeken gözler mi veriyor?

Pluto verse verse, manyetik, derin, etkileyici, insanın ruhunu sondajlıyormuş gibi sert ve rahatsız edici delici bakışlar verirhehee
E bu da farklı bi dikkat çekicilik:D

RE: Çekicilik-Karizma - bu şarkı yarınlara - 11-11-2010 02:26 AM

(11-11-2010 12:20 AM)Félicé Yazılan:  
(11-10-2010 11:15 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ay- pluto açısı dikkat çeken gözler mi veriyor?

Pluto verse verse, manyetik, derin, etkileyici, insanın ruhunu sondajlıyormuş gibi sert ve rahatsız edici delici bakışlar verirhehee
E bu da farklı bi dikkat çekicilik:D

sağol felice. mahsun kırmızıgül bakışı yani. tutkulu ve derin...

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 11-11-2010 05:57 PM

(11-11-2010 03:04 AM)ariess Yazılan:  bende biara alabilirmiyim azıcık çekicilikle karizmaçiçek

sen doğarken çekicilikten bolca nasibini almışsındır diye tahmin ediyorum , Venüsün konumuna bakarak.

Venüs-Merkür kavuşumu = güzel iletişim , güzel ses , güzel eller

Güneş-Venüs kavuşumu = Çekici bir kişilik