Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - ariess - 11-12-2010 04:13 AM

retro olması merkürün venüsün vs. bu konularda olumsuz etki yaratırmı ? daha az çekicidir veya karizması daha az diyebilirmiyiz ? koptum.w ( butun gezegenlerı ınsanın retro olunca degısık sorular türetiyor böyle koptum.w )

RE: Çekicilik-Karizma - Tarihci - 11-12-2010 04:31 AM

yonca yaa baktımda herkese yorum yapmışsın bak burda kaldım boynu bükük küçük emrah gibiaðla... ama ama benim hiç yonca dan yorumum olmadı ki aðla... balıkesir dedik bandırmalı dedik bağrımıza bastık bak şimdi duygulandım, benim gibi saf, temiz ve masum bir çocuka da yorum yaparsın artık çiçek zaten resimlerimi gördüm artık bişeyler karalarsın. haydi ben şimdi kahvemi içiyorum bitince neyse halim çıksın falım dicem gülücük çiçek

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-12-2010 10:47 AM

(11-12-2010 04:31 AM)Tarihçi Yazılan:  yonca yaa baktımda herkese yorum yapmışsın bak burda kaldım boynu bükük küçük emrah gibi ama ama benim hiç yonca dan yorumum olmadı ki balıkesir dedik bandırmalı dedik bağrımıza bastık bak şimdi duygulandım, benim gibi saf, temiz ve masum bir çocuka da yorum yaparsın artık çiçek zaten resimlerimi gördüm artık bişeyler karalarsın. haydi ben şimdi kahvemi içiyorum bitince neyse halim çıksın falım dicem gülücük çiçek

Ah çocum gülümse , ben mi seni boynu bükük bıracacağım..acaba Senin gibi saf, temiz ve de masum bir Sakaryalı yı üzermiyim..hýmmm Bakalım senin çekicilik ve karizma nerde saklanmış...:D

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-12-2010 10:53 AM

(11-12-2010 04:13 AM)ariess Yazılan:  retro olması merkürün venüsün vs. bu konularda olumsuz etki yaratırmı ? daha az çekicidir veya karizması daha az diyebilirmiyiz ? koptum.w ( butun gezegenlerı ınsanın retro olunca degısık sorular türetiyor böyle koptum.w )

ariess ciğim zorla çirkin mi olmaya çalışıyorsun..acaba Bak ne güzel Yıldırım asıl vurguları yapmış haritan için ve beni de bundan kurtarmış..:D Şaka tabii de Venüs teraziye geçti yaa resmen coştu Venüsyen konular, ah Venüs ah çorap örüyorsun başıma..karamsar

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 11-12-2010 11:19 AM

(11-12-2010 04:13 AM)ariess Yazılan:  retro olması merkürün venüsün vs. bu konularda olumsuz etki yaratırmı ? daha az çekicidir veya karizması daha az diyebilirmiyiz ? koptum.w ( butun gezegenlerı ınsanın retro olunca degısık sorular türetiyor böyle koptum.w )

venüsün retro olması demek , sen geri geri giderken yada arkanı dönüp bakarken daha çekici oluyorsun demektir gülücük

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 11-12-2010 01:01 PM

(11-11-2010 05:57 PM)Yıldırım Yazılan:  
(11-11-2010 03:04 AM)ariess Yazılan:  bende biara alabilirmiyim azıcık çekicilikle karizmaçiçek

sen doğarken çekicilikten bolca nasibini almışsındır diye tahmin ediyorum , Venüsün konumuna bakarak.

Venüs-Merkür kavuşumu = güzel iletişim , güzel ses , güzel eller

Güneş-Venüs kavuşumu = Çekici bir kişilik

evet, kendisini canlı canlı gören biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki gayet çekici bir hatunverygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 11-12-2010 02:16 PM

Tarihçi için;
Hımm bakalım bu masum çocuğun çekici ve karizma tarafları nerelerde saklı..gözkýrpma
Evet Recep, Güneşin, Merkür, Venüs ve Ay ile birlikte tam 4 planetin koç burcunda toplanmış bulunmakta, Yani sana tam bir koçsun diyebiliriz.gülücük Gözler canlı ama hafif kanlı, dikkat çekici ve keskin bakışlı olmalı. Venüs-Merkür kavuşumun var, Venüs geri harekette, abinin dediği gibi yaparsan yani geri geri giderek konuşursan ne anlaşılır bilemem de, daha çekici olursun..:D Şaka tabii ki, bu kavuşum sana güzel hitabet yeteneği vermiştir, çok konuşuyor olabilir misin..dil çýkarma Sunum, pazarlama, spikerlik, müzik veya şiire yatkın, kendini rahat ifade edebilen, oldukça hareketli ve lider yansıması yoğun bir kişiliğin olmalı. Bu kavuşum yay burcunda ki Uranüse üçgen açılanmış, Kendini ifade ederken, ışığını kitlelere karizmatik bir lider olarak sunabilirsin, Gördüğüm şey oldukça güzel ve hedeflerini az çok yazılarından takip ettiysem oldukça örtüşen cinsten..gözkýrpma MaşaAllah.gülücük
Venüs ve Ay kavuşum yapmışlar, koç burcunda ki bu kavuşum, kıpır kıpır bir iç dünyan olduğunu, duygusal hayatını bu enerji ışığında yaşayıp mutlu olabileceğini söyleyebilirim. Ayrıca karşı cinse cazibeli ve ulaşılabilir bir çekimin olacaktır, yani onları anlayabilecek ve onlar tarafından sevilebilecek biri olabilirsin.. Ay ve kavuşumda olduğu Mars,( ancak boğa burcunda kalarak tam bir kavuşum sayılmayan açı ise), tutkulu ve sahiplenici bir eş olacağını ve böyle kişileri hayatına çekebileceğini gösteriyor, bir nevi inatçı kişilere çekiliyorsun da diyebiliriz. Mars, kovada ki Jüpiter ve akrepteki Plüto arasında meydana gelen T kare ilişkilerinde ailen, ilişkilerin ve sosyal çevrenle ilgili gerilimlere işaret ediyor, çok dinamik, hırslı ve algısı kuvvetli olan, inatçı bir lider olaracağını düşünüyorum.. Yine gözlerinin delici bakışları olduğunu ve kızgın olduğu zaman ürpertici olabileceği biri gibisin. Bakışları ile dağ deviren cinsinden..gözkýrpma Sakaryalı işin özü, dinamik, tutkulu, karizmatik ve çekici biri olduğunu çok rahat söyleyebilirim..gülücük

RE: Çekicilik-Karizma - ariess - 11-12-2010 04:54 PM

dansy genel yorumlayabılmek acısından sordum yoncacım kendime değil sadece :D

(Bugün 04:13 AM)ariess demiş ki
retro olması merkürün venüsün vs. bu konularda olumsuz etki yaratırmı ? daha az çekicidir veya karizması daha az diyebilirmiyiz ? ( butun gezegenlerı ınsanın retro olunca degısık sorular türetiyor böyle )

venüsün retro olması demek , sen geri geri giderken yada arkanı dönüp bakarken daha çekici oluyorsun demektir

suna-bak sağol yıldırım bundan sonra hep omuz üstünden bakış atıcam daha güzel görunmek ıcın sapitik

teşekkür ederim serena'm o senin güzelliğin ask

RE: Çekicilik-Karizma - Tarihci - 11-12-2010 07:06 PM

(11-12-2010 02:16 PM)Yonca Yazılan:  Tarihçi için;
Hımm bakalım bu masum çocuğun çekici ve karizma tarafları nerelerde saklı..
Evet Recep, Güneşin, Merkür, Venüs ve Ay ile birlikte tam 4 planetin koç burcunda toplanmış bulunmakta, Yani sana tam bir koçsun diyebiliriz.Gözler canlı ama hafif kanlı, dikkat çekici ve keskin bakışlı olmalı. Venüs-Merkür kavuşumun var, Venüs geri harekette, abinin dediği gibi yaparsan yani geri geri giderek konuşursan ne anlaşılır bilemem de, daha çekici olursun.. Şaka tabii ki, bu kavuşum sana güzel hitabet yeteneği vermiştir, çok konuşuyor olabilir misin.. Sunum, pazarlama, spikerlik, müzik veya şiire yatkın, kendini rahat ifade edebilen, oldukça hareketli ve lider yansıması yoğun bir kişiliğin olmalı. Bu kavuşum yay burcunda ki Uranüse üçgen açılanmış, Kendini ifade ederken, ışığını kitlelere karizmatik bir lider olarak sunabilirsin, Gördüğüm şey oldukça güzel ve hedeflerini az çok yazılarından takip ettiysem oldukça örtüşen cinsten... MaşaAllah.
Venüs ve Ay kavuşum yapmışlar, koç burcunda ki bu kavuşum, kıpır kıpır bir iç dünyan olduğunu, duygusal hayatını bu enerji ışığında yaşayıp mutlu olabileceğini söyleyebilirim. Ayrıca karşı cinse cazibeli ve ulaşılabilir bir çekimin olacaktır, yani onları anlayabilecek ve onlar tarafından sevilebilecek biri olabilirsin.. Ay ve kavuşumda olduğu Mars,( ancak boğa burcunda kalarak tam bir kavuşum sayılmayan açı ise), tutkulu ve sahiplenici bir eş olacağını ve böyle kişileri hayatına çekebileceğini gösteriyor, bir nevi inatçı kişilere çekiliyorsun da diyebiliriz. Mars, kovada ki Jüpiter ve akrepteki Plüto arasında meydana gelen T kare ilişkilerinde ailen, ilişkilerin ve sosyal çevrenle ilgili gerilimlere işaret ediyor, çok dinamik, hırslı ve algısı kuvvetli olan, inatçı bir lider olaracağını düşünüyorum.. Yine gözlerinin delici bakışları olduğunu ve kızgın olduğu zaman ürpertici olabileceği biri gibisin. Bakışları ile dağ deviren cinsinden... Sakaryalı işin özü, dinamik, tutkulu, karizmatik ve çekici biri olduğunu çok rahat söyleyebilirim..

"Gözler canlı ama hafif kanlı, dikkat çekici ve keskin bakışlı olmalı.? " yahu gözlerim kanlı falan derken tamam vampir hayatı yaşıyorum ama valla vampir değilim masumum dil çýkarma ama

"Venüs geri harekette, abinin dediği gibi yaparsan yani geri geri giderek konuşursan ne anlaşılır bilemem de, daha çekici olursun.. " anlamadı ben oniii nasıl yani geri geri giderken konuşursam daha çekici olurum :D

çok konuşuyor olabilir miyim kiimmm ben mii tövbe hiç konuşmam dermişim :D

"kendini rahat ifade edebilen, oldukça hareketli ve lider yansıması yoğun bir kişiliğin olmalı." bak burda herkes hem fikir yani beni tanıyan. hayatında ilk kez gören ve sadece 5-10 dakika görüştüğüklerimden bile bu yorumu aldım, ayrıca pozitifmişim... gülücük

"Ayrıca karşı cinse cazibeli ve ulaşılabilir bir çekimin olacaktır, yani onları anlayabilecek ve onlar tarafından sevilebilecek biri olabilirsin.. " tamam karşı cinse cazibeli gelmem doğru belki ama onları anlayabilecek demişsin ya ben bu yaşıma geldim karşı cinsi yani kız milletini hiç anlayamadım ki gülücük

"bir nevi inatçı kişilere çekiliyorsun da diyebiliriz." nasıl yani inatçı kişileri mi çekiyorum şimdi ben :D

"Yine gözlerinin delici bakışları olduğunu ve kızgın olduğu zaman ürpertici olabileceği biri gibisin. Bakışları ile dağ deviren cinsinden.." bak bu hoşuma gitti yaa ama sende öyle yazmışsın ki valla tanımayan beni bu yazını okusa benden korkar bak kısmetimi kapıyosun hee :D ne yani ferhat dağları delerde recep delemez mi sevdiği için bolu dağı tünelini bile ben yaptım bee gülücük

işin özü yonca çoook teşekkür ediyorum eline ve emeğine sağlık güzel bir yorum çok sevdim verygood teþekkür ederim

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 12-26-2010 04:16 PM

Çekicilik ve Karizma özelliğiyle Eros & Lilith bağlantılarını irdeleyelim istedim ve yaklaşık 1 saattir çekici olarak bilinen ünlülerin doğum haritalarına bakıyorum.
Evet Eros ve Lilith güçlü bağlantıları olan ünlülere rastladım ancak baktığım ünlülerin pek çoğunda bu bağlantıları göremedim. Örnek olması için ekliyorum lâkin bu bağlantıları olmazsa olmaz çekicilik göstergesi olarak görmemeliyiz bunu söyleyebilirim. Belki astroidler konusunda hep sözylediğim gibi DESTEKLEYİCİ rolleri olabilir.

Jesica Alba doğum haritasında ;

Boğa burcunda Güneş-Venüs kavuşumu var + Lilith Akrepte ve bu kavuşuma zıt açı yapıyor + Venüs-Eros sekstil açı bağlantısı var.

Monica Belluci doğum haritasında ;

Terazi burcunda Güneş-Eros kavuşumu var + Venüs-Lilith arasında üçgen açı var.

Megan Fox doğum haritasında ;

Güneşin , Ay burcunun , Venüsün Erosla dinamik bağlantıları var.

Sharon Stone doğum haritasında ;

Kova burcunda Venüs-Eros kavuşumu var.

Robert Pattinson doğum haritasında ;

Venüs-Lilith kavuşumu var + Venüs-Eros üçgeni var.