Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - arzu - 08-08-2011 01:06 AM

acaba çekici myim acaba karizmaik miyim..kendimi soğuk olrak tanımlıyom amagülücük)NE BİLEM İŞTE..

RE: Çekicilik-Karizma - aries86 - 08-08-2011 01:35 AM

merküryen tipler çekici gelir bana genellikle...yani ikizler...kişiliğime çok ters hareketleri olsada çekim alanına giriyorum hemen...yanlarında rahat nefes alıyorum sanki...

RE: Çekicilik-Karizma - venusshine - 08-08-2011 02:07 AM

(08-08-2011 01:06 AM)arzu Yazılan:  acaba çekici myim acaba karizmaik miyim..kendimi soğuk olrak tanımlıyom amagülücük)NE BİLEM İŞTE..

bence cekicisin. açılarına baktım. yukselenin venusle hemde marsla uyumlu acısı var. venusunde cekicilk veren gezegenlerden nasibini almıs. özellkle uranus cekıcılık adına iyi bi çekim alanı olusuturur ama uranus aynı zamanda senin havalı görünmeni saglar..

RE: Çekicilik-Karizma - hilal-e - 08-08-2011 06:24 PM

Banada yorum yapıla bilinirmi acaba?gülücük

Burda önceden yazdım,mı yazmadımmı tam bilemiyecemacaba...neyse...

RE: Çekicilik-Karizma - arzu - 08-10-2011 12:07 AM

(08-08-2011 02:07 AM)venusshine Yazılan:  
(08-08-2011 01:06 AM)arzu Yazılan:  acaba çekici myim acaba karizmaik miyim..kendimi soğuk olrak tanımlıyom amagülücük)NE BİLEM İŞTE..

bence cekicisin. açılarına baktım. yukselenin venusle hemde marsla uyumlu acısı var. venusunde cekicilk veren gezegenlerden nasibini almıs. özellkle uranus cekıcılık adına iyi bi çekim alanı olusuturur ama uranus aynı zamanda senin havalı görünmeni saglar..

teşekkür ederim....bu yorum çok hoşuma gitti:D

RE: Çekicilik-Karizma - hilal-e - 08-11-2011 04:38 PM

Merkury vip olmayı başırdım ama nedense hangi bölüme belki bir yorum alırım umudu ile mesaj atsam bir türlü kimse karşılık yazmıyor (bazen yıldırım abi hariç)... Ya bu forumdaki herkez birbirini iyi tanıdığı için yabancı pek istemiyorlar veya benim şanssızlığımkýrýk kalp:(

Bir çocukmuş gibi tavır yapıyormuşum gibi algılanmasın lütfen...
Buranın düzenini tam kavrıyamadım galiba...neyse

RE: Çekicilik-Karizma - aeon - 08-11-2011 05:06 PM

(08-11-2011 04:38 PM)hilal-e Yazılan:  Merkury vip olmayı başırdım ama nedense hangi bölüme belki bir yorum alırım umudu ile mesaj atsam bir türlü kimse karşılık yazmıyor (bazen yıldırım abi hariç)... Ya bu forumdaki herkez birbirini iyi tanıdığı için yabancı pek istemiyorlar veya benim şanssızlığımkýrýk kalp:(

gülücük
biz yabancıları sevmeyiz :D şaka şaka

yükselenin başak
ay ve mars da ikizlerde kavuşumö yapmış. merküri vip olman normal. başak ve ikizler merkür burçlarıdır. verygood

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 08-12-2011 04:56 AM

(08-11-2011 04:38 PM)hilal-e Yazılan:  Merkury vip olmayı başırdım ama nedense hangi bölüme belki bir yorum alırım umudu ile mesaj atsam bir türlü kimse karşılık yazmıyor (bazen yıldırım abi hariç)... Ya bu forumdaki herkez birbirini iyi tanıdığı için yabancı pek istemiyorlar veya benim şanssızlığımkýrýk kalp:(

hilal imzandaki haritayı astro.com sitesinden çıkartmanı önerebilirim.
geçen gün açamadım çünkü doğum haritanı.

ve tabii laja'nın söylediği gibi yorum yapabilecek aktif arkadaşlar pek yok , birazda Yaz mevsiminin etkisiyle internet başında uzun saatler oturulmuyor sanırım ki bu doğal.

RE: Çekicilik-Karizma - venusshine - 08-12-2011 07:05 AM

(08-10-2011 12:07 AM)arzu Yazılan:  
(08-08-2011 02:07 AM)venusshine Yazılan:  

teşekkür ederim....bu yorum çok hoşuma gitti:D
rica ederim arzu gülücük

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 08-12-2011 08:03 AM

(08-12-2011 07:42 AM)gezegenjupiter Yazılan:  benim aklıma bi şey takıldı..
daha önce de konuşulmuştu ikiz kardeşler konusu.. tanıdğım birisi var, ikizi varmış (burcu da ikizler) ve doğumları arasında 15 sniye filan varmış..
ikiz kardeşi geçen yıl evlendi..arkadaşım bekar..evlenen şu an kanser oldu ve tedavi oluyor..ama arkadşaım sapasağlam..
üstüne benim asıl ilginç bulduğum konu:arkadaşımın evlenen kardeşinin karısını hiç hoş -çekici vs bulmaması , hatta çok çirkin bulması.
evlenen çiftler aralarında bi açı-bağ vs var ki evliler..mesela ay-mars kavuşumu yada venüs-mars kavuşumu, ay-güneş kavuşumu vs...ama nasıl oluyo da ikisinin de açıları aynıyken biri kadından çok hoşlanıp onunla evleniyo ve diğeri de çekici bile bulmuyo hatta hoşlanmıyo?? fikri olan var mı??
benm tek bi düşüncem var, henüz keşfedemediğimiz yada etkilerini bilmediğimiz gezegen-ışıkcisimler var ve saniyeyle etkileri değişiyo koptum.w

ikizlerde bu tür farklılıklar sıklıkla görülebiliyor.

buna yapılacak açıklamalardan biri bence , bilinçaltı / psikolojik türden olmalı.

ikizler çocukluğundan itibaren , diğerinden DAHA FARKLI olma isteğine hatta ihtiyacına yöneliyor olabilirler.
ve ikizlerden biri doğum haritasının bir-iki faktörüne daha çok yönelirken , diğeri doğum haritasının farklı bir kombinasyonuyla daha çok kontak kuruyor olabilir.

örneğin ikizlerden biri venüs terazi potansiyeline odaklanıp ilişkiler konusuna ve uyumlu bir eş ihtiyacına eğilim gösterirken

ikizlerden diğeri aynı doğum haritasında Ay-Mars kavuşumunun işaret ettiği '' daha atletik , daha güçlü , daha seksi '' kadınları cazip bulabilir.

dolayısıyla ay-marsa yönelen kardeş , diğerinin uyumlu ve zarif venüs-terazi eşinden elektrik alamayabilir.