Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Cvp: RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 01-18-2010 09:13 PM

(01-18-2010 07:33 PM)Dark Lord Yazılan:  
(01-18-2010 07:30 PM)Serena Yazılan:  
(01-18-2010 07:28 PM)Dark Lord Yazılan:  
(01-18-2010 07:25 PM)Serena Yazılan:  bu çekiciliğe zerre katkısı olmayan tek planet satürn sanırım :D

tesekkürler :D

rica ederim de niyçün ?

satürna olduğumuzdan mütevellit hiç çekici değiliz :D Hani gerçekleri bir kez daha yüzümüze vurdun, sağ olasın var olasın hehee

(01-18-2010 07:31 PM)aeon Yazılan:  ulen birgün yaşlanınıca çok yakışıklı olucam görürsünüz koptum.w

İşçisin sen , işçi kal koptum.w Yok olm yaş yetmiş, iş bitmiş . Ondan sonra karizma olsan nolcak :D

koptumm:D bu arada bence erkeğe çekicilik ve karizma veren en önemli kıstas zeka ve özgüven.. bunu bir tek görünümde aramak ne kadar doğru bilemedim hımm

Cvp: Çekicilik-Karizma - Terazi - 01-18-2010 09:34 PM

Ne güzel bir konu bu böyle bayıldım :/

Güneş-asc Terazi , Güneş-Venüs kavuşumu, venüs-pluto 45 , venüs-uranüs 90 , Güneş-asc kavuşum.. Açılarımı ve burcumu seviyorum dansy
Birde venüsüm 29:36 başakta olcağına biraz daha sabredip terazide olsaymış çok cizel olcakmış...ah anneee !

Erkeklerde venüs-ay ve venüs-mars açıları çok feci karizma katıyor size canı gönülden katılıyorumm ...

Bir insanın venüsü terazide olsun yeter bence hiç boş çıkmıyor gözkýrpma

RE: Çekicilik-Karizma - Whitecrow - 01-18-2010 09:47 PM

Bir kaç saat sonra doğsaydım bendede venüs ay kavuşumu olucaktı şuan 9 orb aralığında anne biraz daha dişini sıkamadınmı :D:D:D

RE: Çekicilik-Karizma - ginka - 01-18-2010 11:26 PM

venüsüm hem uranüsle hem güneşimle kavuşumda
marsım kavuşum plutoda akrepte bunada şükür :D

RE: Çekicilik-Karizma - aeon - 01-18-2010 11:26 PM

ulen bu başlık çok maneviyatımı sarstı.
bir insanda hiç çekicilik açısı olmaz mı koptum.w
sonra resim koy diyorsunuz .dağ fare doğuracak .benden söylemesi koptum.w
bırakın gizem adamı imajından kurtarayım.

Cvp: RE: Çekicilik-Karizma - Félicé - 01-18-2010 11:29 PM

(01-18-2010 11:26 PM)aeon Yazılan:  ulen bu başlık çok maneviyatımı sarstı.

Olsun sen ekle, zekan ve espritüelliğin yeter. Ben bakışlarından anlarımdil çýkarma
Coolhandsome

Şimdi ben senin yazdıklarından şöyle bir sonuç çıkardım.
Erkeğin çekici bulduğu bayanların marsı güçlü, Bayanların çekici bulduğu erkeklerin venüsü güçlü. Yani toplumsal olarak çekiciliği böyle değerlendirelim diyorsun. Herkesin (ya da belli bir çoğunluğun) gözüne çekici gelenler.. Popüler çekicilik..

Ama benim nasıl erkeklerden hoşlandığım haritamdaki mars ve güneşe bakılarak anlaşılır, bi erkeğin nasıl kadından hoşlandığını anlamak için haritadaki venüs ve aya bakılır. Sen bu konuya nasıl bakıyorsun?

Birde popüler çekicilik için, venüs ve marsın açı şiddeti nedir? yumuşak, orta sert, çok sert açılar...yoksa karışımmı?

RE: Çekicilik-Karizma - NinMeSarRa_ - 01-19-2010 01:24 AM

Herkesin beğendiği ünlüler birbirinden farklı doğal olarak.Ama dönem dönem üzerinde uzlaşılarak en seksi, en yakışıklı seçilen bazı ünlüler vardır bildiğiniz üzere.Ben ergenlik çağına yeni girdiğim dönem üstüste her sene en yakışıklı, en seksi, en güzel erkek seçilen isim Kevin Costner'dı.Sonraları tahtını Brad Pitt'e devretti.Tom Cruise ,Johnny Depp,George Clooney gibi isimler de çok beğenilmelerine rağmen saydığım iki isim kadar popüler olamamışlardır hiç bir zaman.

Kevin Costner: http://www.astrotheme.com/portraits/w8K2jdGRCKLY.htm
Brad Pitt : http://www.astrotheme.com/portraits/p5pPuCcKd7yN.htm
Johnny Depp : http://www.astrotheme.com/portraits/26gfw7u9UH2B.htm
Tom Cruise : http://www.astrotheme.com/celestar/portrait.php?clef=Gk2rBUfYa6zc
George clooney : http://www.astrotheme.com/portraits/t77BtHDc6bV5.htm

Türklere gelirsek en son Kenan İmirzalıoğlunun haritasını eklemiştim.Onun haritasında da Kevin Costner ve Brad Pitt'in de sahip olduğu Ay-Venüs kavuşumu var

Cvp: RE: Çekicilik-Karizma - Félicé - 01-19-2010 01:39 AM

(01-19-2010 01:33 AM)coolhandsome Yazılan:  
(01-18-2010 11:29 PM)Félicé Yazılan:  
(01-18-2010 11:26 PM)aeon Yazılan:  ulen bu başlık çok maneviyatımı sarstı.

Olsun sen ekle, zekan ve espritüelliğin yeter. Ben bakışlarından anlarımdil çýkarma
Coolhandsome

Şimdi ben senin yazdıklarından şöyle bir sonuç çıkardım.
Erkeğin çekici bulduğu bayanların marsı güçlü, Bayanların çekici bulduğu erkeklerin venüsü güçlü. Yani toplumsal olarak çekiciliği böyle değerlendirelim diyorsun. Herkesin (ya da belli bir çoğunluğun) gözüne çekici gelenler.. Popüler çekicilik..

Ama benim nasıl erkeklerden hoşlandığım haritamdaki mars ve güneşe bakılarak anlaşılır, bi erkeğin nasıl kadından hoşlandığını anlamak için haritadaki venüs ve aya bakılır. Sen bu konuya nasıl bakıyorsun?

Birde popüler çekicilik için, venüs ve marsın açı şiddeti nedir? yumuşak, orta sert, çok sert açılar...yoksa karışımmı?

Evet Felice anlatmak istediğimi ender olarak doğru anlayanlardansın..Tabi ki senin nasıl bir erkekten hoşlandığını mars ve güneşin anlatır,hatta içine birazda satürn katabiliriz,ama toplumun bakış açısı farklıdır,salttır ve karışık değildir.Venüs-Mars açılarına gelirsek ay dışında ki gezegenlerle kare ve kavuşum etkili ama ay karşıtlıkları en etkilileri.

Ay satürnü katmayalım nolur:D Ama etkilendiğim heriflerin haritalarında satürn acısı da yok değil.
Açı kısmı biraz karışık olmuş, venüs- mars açıları ay dışındakilere kare ya da kavuşum yapacak, ay karşıtlığı nasıl daha etkin olacakhımm

RE: Çekicilik-Karizma - astrosohbet - 01-19-2010 10:05 PM

Catherine Zeta Jones ve Yıldız Haritası ;

[Resim: catherinezetajones0068.th.jpg]

[Resim: catezetajones.th.png]

---------

Cate Terazi stelyumuna sahip + Venüs-Mars-Satürn TOPRAK üçgenine sahip..

bir Ay Balık olarak aynı zamanda Ay-Neptün SU üçgenine sahip ve hülyalı bakışlarında Neptünü gözlemleyebiliyoruz.
AY aynı zaman 8.ev yöneticisi konumunda ve Plütoyla da bağlantıda.

8.ev yöneticisinin Plüto , Venüs ve Marsla yaptığı dinamik bağlantılarda bir tür CAZİBE aramak yanlış olmayacaktır notunu düşelim.

RE: Çekicilik-Karizma - www - 01-19-2010 11:11 PM

Lauren CONRAD;
Güneş&Venüs kavuşumu (kovada)
Venüs&Uranüs sextilesi var
8. ev yöneticiside Venüsle kavuşumda
belki akrepteki Ay'ın neptünle sextileside sayıabilir?

http://www.astrotheme.com/portraits/tqm3Qj4pz8x5.htm