Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - NinMeSarRa_ - 01-25-2010 03:06 PM

Bugün bir sitede çekicilikle ilgili bir formül okudum.Çekici bulunmanız için haritanızda olması gereken konumlar şöyle:
Güneş Maskülün,Ay feminin,Venüs feminine,Mars maskülün, ASC Maskülin buçlarda olmalıymış.

Yine buna benzer bir formülün kullanıldığı yabancı bir site var: http://www.librarising.com/astrology/astrotable.html
Bu sitede güzel ve çekici diye tanımlanan hemen hemen tüm ünlülerin ASC'leri yada MC'leri Ateş ya da Hava gurubu buçlarda gösterilir.MC'nin insanın çekici ya da güzel olarak tanımlanmasındaki rolü tartışılmaya değer bir konu bana kalırsa.

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 01-26-2010 01:13 AM

abim dehşet yakışıklıdır. kıvanç tatlıtuğ kadar yakışıklıdır. kızlar neredeyse kapısında yatarlar, o kadar diyim gülücük)
venüs ay, venüs mars kavuşumuna sahip. doğru bu formüller bana kalırsa.

Cvp: Çekicilik-Karizma - hilal-e - 01-26-2010 09:40 PM

Ben kendime pek objektiv bakamıyorum...
çoğu genç kız gibi...bazen kendimi pek çekici bulmuyorum
Bazen ise deyişik bir çekiciliyim var gibi hiss ediyorum....ama dediyim gibi...çokta objektiv olamıyorum....

neyse ben konumlarımı yazayımdil çýkarma

Güneş-Boğa
Asc-Başak
Ay-İkizler
Mars-İkizler
Venüs-Koç (iyikidedil çýkarma)
Yönetici-Boğa

aslında ev konumlarınada bakmak gerekmezmi?

Mesela bende 8 ci ev stelliumu var...(ayrıca koç stelliumu olmuş oluyor)
Burç yöneticim jupiter ve N.node ile bu evde kavuşumdalar

Güneşim Pluto ile karşı açıda...yani baya plutonic bir güneş?
Venüs zaten pluton,un evinde
Bakışlarımı çok delici bulur insanlar genelde....sanki içlerini okumaya çalışıyormuşum gibi hiss ederler...bazıları bunu rahatsız edici buluyorsaskin.w

Venüs mars ile 60 lık açıda
neptün ilede bağlantısı var ama karepek anlamadım
pluto ile bağlantısı var ama 'inconj' yani üçkene çok yakın bir açı...
Ayrıca pluto Asc ile 60 lık açıda

Dikkati çeken bir konumda-Ay ve Mars kavuşumu (ikizlerde)
acaba bir çekicilik kata bilirmi?

neyse başka kayda deyer açılarımda yok galiba....

RE: Çekicilik-Karizma - aeon - 07-01-2010 09:15 AM

9 orbluk ay venüs 120 derece
venüs uranüs 120 derece varmış hacı.:D

aslında venüs 12 derece koç, mars 12 derece yay olsaydı , ateş elementinde şans üçgenim olurdu.heyhat boş bir yakarış koptum.w
halamın bıyıkları olsaydı... hehee

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 07-01-2010 03:18 PM

(07-01-2010 04:05 AM)BBMurder Yazılan:  Venüs özellikle etkili olan herhalde.

Alıntı:Venüs Sextil Uranüs
Venüs Sextil Neptün
Venüs Üçgen Pluto

Kabaca bunları buldum. Anlamı tam olarak ne çıkar bilmiyorum ama yani baya çekiciyimdir. Deneyimlerdekilerin söyledikleri falanda böyle...

BBMuurder,
venüs-mars sert temasları doğal bir çekicilik ve cinsel cazibe verir. sizde de kare etkileşimde, gayet vurgulanacaktır.

venüs-plüto üçgeni yine kadınsal kimliğinize iyi yönde bir plüto sosu katacaktır ki bu da farklı bir gizem, çekicilik, ayartıcılık, sezgisel ve cazibeli bir duruş verebilir. aşka yaklaşımınızı ve kadın yönünüzü temsil eden venüsyen konular mars ve plüto etkisiyle cinsel yönden çekici bir elektrik ve karizma yaratır.

aynı zamanda, güneşiniz de plütodan kare açı alıyor. bir parça gizeme bulanan egzantrik kova yanınız farklı bir çekicilik katmış olabilirverygood

e bi fotograf bekliyoruz artık:D

RE: Çekicilik-Karizma - Schatz - 07-01-2010 04:41 PM

Benim bir tek marsım ile açı yapmış venüsüm ile güneşim hiç alakası yok koptum.w

Bu durumu nasıl açıklarsınız serenay hanım utandým

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 07-01-2010 05:45 PM

(07-01-2010 04:41 PM)Schatz Yazılan:  Benim bir tek marsım ile açı yapmış venüsüm ile güneşim hiç alakası yok koptum.w

Bu durumu nasıl açıklarsınız serenay hanım utandým

efenim, siz doğuştan çekicisiniz. mars ne yapsın, güneş ne yapsın. ,))

RE: Çekicilik-Karizma - merkürijüp - 07-02-2010 12:26 AM

Bende çekiciyim.gülücükGüneş-venüs yayda kavuşum.
venüs-uranüs kavuşum,pluto-mars kare,pluto 45 venüs açılarım var.

RE: Çekicilik-Karizma - miyase - 07-02-2010 12:46 AM

Aman allahiiiim, venusu nerdeyse acisiz ve plutosu, uranusu kisisel gezegenlerle dogru durust aci yapmayan, yaptiysada orb yuzunden etkisi cok olmayan tek kisi ben miyim? Bende ancak oglak-kova karisiminin robot durusu, yengecin utangacligi, basagin o nefret ettiren tavri var. hiç halim yok

RE: Çekicilik-Karizma - Terazi - 07-02-2010 01:01 AM

(07-02-2010 12:46 AM)miyase Yazılan:  Aman allahiiiim, venusu nerdeyse acisiz ve plutosu, uranusu kisisel gezegenlerle dogru durust aci yapmayan, yaptiysada orb yuzunden etkisi cok olmayan tek kisi ben miyim? Bende ancak oglak-kova karisiminin robot durusu, yengecin utangacligi, basagin o nefret ettiren tavri var. hiç halim yok

Böyleee düşünmeeee sakın...
Burda sayılan açılara sahibim ama bana bir getirisi yok insan şanslı olmalı güzel,çirkin farketmiyor .
Bir sürü güzel arkadaşım var kaç kere aldatılan hep yüzeysel ilişkiler yaşamak zorunda kalan her insanda eksik olan birşeyler vardır 4-4lük olanı görmedim.
Kendin için böyle karamsar şeyler söyleme lütfen çiçek