Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - NinMeSarRa_ - 07-02-2010 01:05 AM

Daha önceki mesajımda Kenan İmirzalıoğlunda Ay-Venüs birleşimi olduğundan bahsetmiştim çünkü elimdeki dergide Ay burcu Boğa olarak gösterilmişti.Yalnız geçen gün kendisinin haritasını tekrar çıkartınca Ayının Boğada değil İkizlerde olduğunu farkettim.Bendeki dergide doğum tarihi 17 haziran olarak verilmiş halbuki 18 haziran doğumluymuş dolayısıyla böyle bir açısı yok Kenan İmizalıoğlunun

Edit:Şimdi yeniden baktım 2 derece İkizlerdeki Ayıyla 21 derece Boğadaki Venüsü yine de birleşiyor sayılır.

---------------------------------------------

Benim çocukluğumda güzellik ölçüsü olarak kullanılan kişi Brooke Shields idi.Güzel kadınlar ona benzetilirdi.Haritası : http://www.astro.com/astro-databank/Shields,_Brooke

Bir zamanlar Amerikada yapılan anketlerde en güzel seçilen bir isim vardı.Anket sonuçlarını görene kadar hiç ilgimi çekmemiş bir isimdi.Meğer kadının adı yüzünün güzelliği ve özelliğinden ötürü ''The Face''e çıkmış.Michelle Pfeiffer'ın haritası: http://www.astro.com/astro-databank/Pfeiffer,_Michelle

Bu da Italyanların en güzeli Ornella Muti'nin haritası: http://www.astro.com/astro-databank/Muti,_Ornella

RE: Çekicilik-Karizma - Daily - 07-02-2010 01:21 AM

Yıldırım demiş ki;
çekicilik göstergesi olabilecek bir kaç kombinasyon saymak gerekirse ,
- Güneş-Venüs kavuşumu
- Venüs-Mars bağlantıları
- Ay-Venüs üçgeni ve kavuşumu
- Venüs-Uranüs bağlantıları
- Venüs-Plüto bağlantıları
- Venüs-Neptün bağlantıları
.....................................

oo my god!!! çok mu çekiciyim ne?????? koptum.w

RE: Çekicilik-Karizma - vuslat - 07-09-2010 03:36 PM

benim güneş venüs kavuşum

merkür venüskavuşum

mars venüs kare

jüpiter 135 venüs

neptün venüs kare

pluto venüs 30

şironla üçgen

mc 30 açılarım var
baya bi kariz mayım ha :D

RE: Çekicilik-Karizma - ariess - 07-17-2010 04:11 PM

gunes venus kavusum var bıtek suna-bak cekıcı olmak ıstıyorummm açı verin bana gülücük)

RE: Çekicilik-Karizma - Serena - 07-18-2010 05:01 PM

(07-17-2010 04:11 PM)ariess Yazılan:  gunes venus kavusum var bıtek suna-bak cekıcı olmak ıstıyorummm açı verin bana gülücük)

sen de çekici değilsen başkaları ne yapsın:D

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-18-2010 06:02 PM

(07-17-2010 04:11 PM)ariess Yazılan:  gunes venus kavusum var bıtek suna-bak cekıcı olmak ıstıyorummm açı verin bana gülücük)

İstediğin açı olsun tr ler bunu senin için yapmışlar gibi görünüyor..:D:D
Açı derken acı isteme de duanın isteme tarzı, kelimeleri ile bile önemli olabiliyor bazen...gözkýrpma
Kadının biri yağmur yağarken duaların kabul olduğunu duymuş ve gayet saf bir şekilde yağmur yağarken ona o an için lazım olan sirkeyi Allah tan dilemiş, sonuç olarak bolbol sirkesi olmuş... Ama kafada...koptum.w koptum.w

RE: Çekicilik-Karizma - asena - 07-25-2010 08:27 PM

arkadaşlar benimde
mars 1.evde başakta
satürn ile 180
mc ile 120
uranüs ile 135
neptün ile 135
ay düğümü ile 90 derece açı yapmış

venüs ay ile 45 derecelik açı

soruyorum haritaya göre çekicimiyim nasıl oluo şimdi çözemedim

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-25-2010 08:33 PM

(07-25-2010 08:27 PM)asena Yazılan:  arkadaşlar benimde
mars 1.evde başakta
satürn ile 180
mc ile 120
uranüs ile 135
neptün ile 135

Haritanı eklemen yorumlar açısından daha sağlıklı sonuçlar almanı sağlar..verygood Yine de marsın ay ve venüse yarım karesi, neptün ile 135 derecelik açısı, çekici biri olabileceğini gösteriyor, Galiba aynı zamanda, karşı cinsle anlaşamama durumunda söz konusu...gülücük
Marsının uranüsle olan açısıda sinirli bir yapı verebilir, agresif tutumlara dikkat etmende fayda var..verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Tuğçe - 07-25-2010 08:33 PM

(07-25-2010 08:27 PM)asena Yazılan:  arkadaşlar benimde
mars 1.evde başakta
satürn ile 180
mc ile 120
uranüs ile 135
neptün ile 135

mars 1.ev başak mutlaka sana çekicilik katmıştır,insanlar arasında farkedilirsin ancak mars-satürn 180 lik açı+neptün 135 liği nedeniyle kendini insanlara yansıtmakta sıkıntılar çekebilirsin anlaşılamadığını seni anlamadıklarını düşünürsün,venüs-ay duyguların ve sevme şeklin arasında biraz gerilim yaşayabilirsin

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-26-2010 12:40 AM

Evet Asena hatritanda ki açılara genel olarak bakınca, zaten yazmış olduğun bilgilerde de var olan mars 1. evde başakta ve venüsün 10 evde ikizlerde, bu iki planet arasında ki kare açı çekici ve güzel biri olduğunu gösteriyor, terazide ki Jüpiterle venüs arasındaki trine güzelliğini arttırır, aynı zamanda havalı bir duruşun olduğunuda düşünüyorum, aslında belki de dış dünyadan seni yakından tanımayan kişilere tabiri caizse ukala biri olarak algı uyandırabilirsin, yine de beğenilerini kazanacağın kesin..gözkýrpma
Venüs ve oğlaktaki Uranüsün arasında ki trine de bu oluşumu desteklemekte, farklı sıradışı bir hatun olsan gerek..gülücük Üstelik mars ve uranüs arasında da 135 derece olan açın, göz önünde olmana katkı sağlar, bu gergin açı aynı zamanda sinirsel etkiye sebep olabilir.. Daha önceden de bahsettiğim gibi, olaylar karşısında mantıklı olmaya çalışsan da bu sinirini sadee bastırdığını gösterir, ama tepkini dışa yansıttığında oldukça eleştiri dozu yüksek yargıların olabilir, kırıcı söylemlerinin telafisi zor olacağa benziyor, öfkene hakim olmanda fayda var...verygood
Aynı zamanda ay ve güneş arasında da quinkuks açı mevcut buda karşı cinse etkileşimi arttırır, ancak yine anlaşamama durumuda söz konusu olabilir... Venüsün ve akrepteki plüto arasında var olan opozisyon da sana esktra çekici bir büyüleyicilik katacaktır...gülücük