Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Çekicilik-Karizma - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Special (/forumdisplay.php?fid=264)
+---- Konu: Çekicilik-Karizma (/showthread.php?tid=3544)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-26-2010 01:58 AM

(07-26-2010 01:39 AM)Moda Yazılan:  Venüs_ bende bir yorum alabilir miyim?

Tabiki Moda, senin de haritanı açar açmaz, direkt şu aklıma geldi, her nedense bizim forumun bayanları çok hoş, çekici bayanlar, hemen herkesin haritasında bunu destekleyen potansiyeller mevcut...gülücük
Evet bu potansiyellerden biri de sizsiniz Moda.. İlk olarak asc ve ay aslan burcunda yerleşmişler, bu gayet hoş bir etki verir sana, aslanın kraliçe edasını bol bol taşıyorsundur..gülücük Venüs ve jüpiterin 9. evde koç burcunda kavuşumdalar, büyük bir ihtimalle güzelliğinizle ön planda olmayı tercih ediyorsunuzdur.. Yine bu kavuşumun, asc ve ayınıza trine açısı mevcut, haliyle bu etkileşim artmakta.. Venüs-jüpiter kavuşumunuzun, 11. evde ikizlerde konumlanan Mars ile yapmış olduğu sextil açı hem karşı cinsle rahat anlaştığınızı, hatta arkadaşlarınız arasında beylerin çokluğunun dikkati çektiğini bile söyleyebiliriz, hem de çekiciliğinizi bu açısal oluşumun arttırdığınıda ifade edebilirim.. Venüs-jüpiter kavuşumunuz, yaydaki uranüs-satürn kavuşumuna trine yapmış, bu açı sizin kendini beğenmiş algılanmanıza sebep olacağı gibi, hayranlıkla bakılan biri olmanızıda sağlayacaktır ki, uranüs-satürn kavuşumuna mars ınızın yaptığı opozisyonda agresif ama çekici bir yönünüz olduğunun belirteci olabilir..verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-28-2010 07:27 AM

(07-26-2010 01:48 AM)anaksunamu Yazılan:  Bende istiyorum yorum ama sen şimdi kesin beni es geçersin venüs hanım :D
Anaksunamu hanım sizi es geçmek ne demek efendim, buyrun analiziniz..:D
Yükselen akrep olamanın dışında 1. evde yerleşen Uranüs sana farklı bir büyüleyici etki getirir, lilith de 1. evde Uranüsle birleşmiş tehlikeli cazibesin vesselam..gözkýrpma
Venüs yine akrepte ve whole sign ev sistemine göre 10. eve denk gelen aslan burcunda ki marsınla kare açı yapmış, karşı cinsle atışma sebebi olsada çekimi arttıran bir açıdır..
Ay burcun balıkta ve venüsle çok güzel bir açısı var, ay ve venüs arasında oluşan trine yani üçgen açı ise dişi potansiyelini çok güzel etkiler, güzelliğine güzellik katar, tabii aynı zamanda bayanlarla iletişiminide kuvvetlendirir bu açı..gülücük verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-28-2010 07:39 AM

(07-26-2010 11:02 AM)ariess Yazılan:  bende ısterım venus_çiçek
Sevgili ariess, güneş ve venüsünüz koç burcunda kavuşum yapmışlar, öncelikle bu kavuşum zaten, güzelliğe önem verdiğinizin göstergesi, ayrıca bu kavuşum zaten güzel bir bayan olduğunuzu vurguluyor, güneş-venüs kavuşumunuz yay burcunda yerleşmiş olan uranüsle trine yapmış, bu açı oluşumu ile sizin ateşli, hiçte sıradan olmayan özgürlüğüne düşkün karizmatik bir güzel olduğunuzu vurgular..gözkýrpma
Ay burcunuz akrepte yerleşmiş ve boğadaki marsla opozisyon yapmış, bu açı oluşumu karşı cinsle sorunlar yaşamanıza sebep olabilir ama aynı zamanda zıt etki çekimin de artmasını sağlayacaktır. Cinselliğe önem veriyor olmalısınız..gülücük verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-28-2010 07:53 AM

(07-26-2010 03:45 PM)vuslat Yazılan:  venüs bende yorum isteyebilirmiyim

Sevgili Vuslat, eğer doğum saatiniz de bir hata yoksa, yükseleniniz terazi, yükselen terazi kişiye doğuştan şans getirisi olarak çekici bir güzellik verir zaten, ayrıca sizin Uranüsünüz de asc ile kavuşumda ve siz de farklı bir karizmaya sahipsinizdir bu kavuşumun getirisi olarak..
Venüsünüz retro ve başak burcunda yerleşmiş, retro venüs güzellik konusunda sizi güvensiz hale getirebilir ama yine de başak etkisiyle mantığınızı kullanarak kendinizin farkında olmanız olasıdır, arada oluşan şüphelerinizi mantığınızla yeniyorsunuzdur.. Venüs ve ikizlerde ki marsınız arasında kare açı mevcut, evet sizde karşı cinsle anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz, ama, her zaman denildiği gibi, bu tip zorlayıcı açılar çekimi daha fazla arttıran açılardır..
Üstelik güneşinizin aslanda olması ve uzak bir orbla da olsa venüsle birleşmesi, sizin güzelliğine önem veren ve bir o kadar da çekici bir bayan olduğunuzun göstergesidir..gülücük verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-28-2010 08:10 AM

(07-26-2010 02:12 AM)shakti Yazılan:  [Resim: astro2sa201avhp83505574.th.gif]

benimkini de yorumlayabilir misiniz?
venüs ve özellikle plüton akrep burcunda olduğundan dolayı anlaşılmaz,büyülü bir çekicilik verdiği yazıyor burda.

Evet shakti, okudukların doğru, Venüsün akrepte olması dişi potansiyeline büyülü bir etki verir, ama plüto için aynı şeyi söylemem yersiz olur, çünkü, senin kuşağında ki kişilerin plütosu zaten akrep burcunda yerleşmiştir..gülücük
Yükselen burcun aslan olduğundan gösterişe önem verirsin, güzelliğin ve bakımın daima ön plandadır.. Ay burcunda terazi olduğuna göre hassas bir iç dünyan olsa gerek, hem güzellik hem adalet değerlerin arasındadır..
Mars ve ay burcun arasında oluşan kare açıda karşı cinse etkini arttıran bir faktördür..
Ama açılarına şöyle genel bir baktığımda marsının kuvvetli olduğunu ve marsın gergin enerjisini oldukça yoğun taşıdığını farkettim, tabii bunun konuyla ilgisi yok.. Sadece bir anektod düşmek açısından yazıyorum, yine de mars burcunun başakta yerleşmesi seni geren olaylara mantık çerçevesinde bakmana yardımcı oluyordur..:)verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-28-2010 09:15 PM

(07-28-2010 04:49 PM)ateskızı Yazılan:  ben de yorum alabilir miyim?gerçi kendimi biliyorum ama objektif olması açısından bir başkasının fikrini almak isterimgülücük

Sevgili ateşkızı, madem bu konuya ben el atmış bulunuyorum senin isteğine de ben cevap vereyim o halde...gülücük
Venüs terazisisin, venüsün en rahat olduğu burçlardan ve yöneticisi olduğu burç olduğuna göre güzelliğini en iyi ifade eden konum bu olsa gerek..Venüs burcun 7 derecelik bir orbla başaktaki güneşinle kavuşum yapmış, bu kavuşum güzelliğini ve çekiciliğini çok güzel etkiler, hijyene önem veren dişil özelliklerinde artmış olsa gerek...:)Ayrıca güneşin yine başak burcunda marsla kavuşuyor, enerjik bir 8. ev elektiriğine sahipsin diyebiliriz senin için.. Eleştiri dozunu törpülediğin müddetçe, karizman ve çekiciliğin daha yoğun olabilir ateşkızı..
Güzelliğine önem veren enerjik ve çekici bir tabiat verir bu üçlü oluşum..
Ay burcun aslanda yine içsel dünyanda da güzelliğin ve gösterişin önemini tetikleyen bir konum..venüsle olan sextil açısı çekici ve alımlı ifadeni bir kez daha yinelememi sağlıyor.. Diğer açılarınla birlikte verdiğin imaj biraz bencil ve ukala görünmene sebep olabilir, kendini beğenmiş bir algı oluşumu seni zorda bırakabilir, daha mütevazi bir yaklaşım senin açından faydalı olacaktır.. Gayet karizmatik, güzel ve çekici olduğun haritanda çok net...:)verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-29-2010 01:47 AM

Sevgili Nuray esen, ilk etapta venüsünüzden başlayalım, venüs burcunuz koç ve balıkta ki jüpiterle kavuşumu var, arkadaşlarında bahsettiği gibi bu kavuşum çok hoş bir etki verir, jüpiter balıkta çok şans getirir kişiye, siz duygusal bir ateşe sahipsiniz..gözkýrpma Ancak bu kadar hafifletebildim.. her ne ise, bu kavuşumun etkisiyle çok hoş ve yaşını göstermeyen bir bayan olmalısınız, ama kilo problemlerine dikkat etmelisiniz.. Venüsünüzün terazide ki plütoya yaptığı opozisyon, size büyüleyici bir etki verebilir, çekiciliğiniz bu gergin açıyla artacaktır.. Ayrıca Uranüsle de quinkuks açısı var venüsün akrepte ki uranüs le bu etki karizmatik bir etkiyi de beraberinde getirmiştir..
Ay burcunuz aslanda güzelliğiniz ve bunu dışa sunumunuz önemli olsa gerek, ay burcunuz yaydaki neptünle trine yapmış, bu açının getirisi, sizin duygusal ateşli etkinizi canlandıracaktır, ay ve balıkta ki güneşiniz arasında ise yine quinkuks açı mevcut, karşı cinse olan etkileşiminiz siz farketmeden bu açı ile gerçekleşecektir, Güneş burcunuzun balık olması zaten sizin güzelliğinize, asc kovanız ise karizmatik etkinize işaret eden noktalardır.. Satürn yengeçte konumlanmış, sizin güveninizi test eden bu konum, Şans üçgeniniz sayesinde daha az zorlayıcı hale gelmiş olmalı.. Güneş ve uranüs arasında ki trine karizmatik, sıradan olmayan güzel ve çekici bir bayanı göstermekte...verygood

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-29-2010 02:26 AM

Sevgili İntrinsic, rumuzunda amma zor yazılıyor..Neyse, haritana ilk bakışta güneş başak, ay kova-jüpiter kova kavuşumu ve venüs, mars aslan etkisi, gösterişi seven soğuk ama bir o kadar havalı birini düşündürdü bana.. Şimdiye kadar baktığım haritalardan daha farklı etkiler taşıyorsun yani.. Güzellik ve dış duruş önemli, aslandaki venüs, akrepteki plüto ile kare açıya sahip, cinsellikte önemli sizin açınızdan, ayrıca bu açı sayesinde etkileyici, büyülü bir çekiciliğiniz olabilir..Mars ve akrepte konumlanmış satürn arasında da kare açı var, kendinden emin, ketum bir gizeminiz var gibi.. Venüs ve oğlakta ki retro neptün arasında quinkuks açı oluşumu güven problemi ve içten içe bunu bastırma güdüsünün getirisi gibi, ideal aşk arayışı ve bunun bir yandanda asla olmayacağı fikri, ruhsal anlamda sıkıntı oluşturabilir.. Yine de bu açı melankolik bir duyarlılık sahibi olmanızı sağlamışta olabilir, bunun getirisi olarakta karşı cins etkileşiminiz artmış olacaktır..
Başak güneşiniz ve akrepteki plütonuz sextil açıda.. Yine ikilemli ama uyumlu bir açı, bir yandan eleştirici ve yargılayıcı aynı zamanda soğuk ve mantıklı güneşiniz, gizemli, derin, analizci ve çekiciliği arttıran 5. ev akrep plütosu.. Gayet egzantirik ve etkisi büyülü bir açı..
Asc yengeç duygusal bir etki verir ve yengeç kadını olsun erkeği olsun şirin ve melankolik hoş bir yapıya sahiptirler.. verygood

RE: Çekicilik-Karizma - intrinsic - 07-29-2010 02:42 AM

haritana ilk bakışta güneş başak, ay kova-jüpiter kova kavuşumu ve venüs, mars aslan etkisi, gösterişi seven soğuk ama bir o kadar havalı birini düşündürdü bana..

hiç bunun için çabalamasam da insanlar ilk bakışta soğuk ve havalı olduğumu düşünüyorlar... ve en çok da beni rahatsız eden topluluk içinde insanların sanki benim varlığımdan rahatsız olur gibi karşımda kendilerini güçlü göstermeye çalışan yapmacık tavırlar içine girmeleri. durduk yere o kadar çok oluyor ki... Kendimi çok tepeden bakan gibi mi gözüküyorum die üzüyorum sırf bunun için.

büyülü bir çekicilik falan koptum.w o büyülü bir iticilik olmasın gülücük ama hep akrepleri çekiyorum bu da bir gerçek, bir çok yerde de tekrarlamışımdır venus akrep derdimi bu forumda ...

Ketumluk evet beni anlatan kelime gülücük

plütom 5 de değil 4.evde aslında ..

Çok teşekkür ederim venus, kırmadın ... Allah razı olsun.
Emeğine sağlık..

RE: Çekicilik-Karizma - Venüs - 07-29-2010 04:43 AM

(07-29-2010 02:42 AM)intrinsic Yazılan:  haritana ilk bakışta güneş başak, ay kova-jüpiter kova kavuşumu ve venüs, mars aslan etkisi, gösterişi seven soğuk ama bir o kadar havalı birini düşündürdü bana..

hiç bunun için çabalamasam da insanlar ilk bakışta soğuk ve havalı olduğumu düşünüyorlar... ve en çok da beni rahatsız eden topluluk içinde insanların sanki benim varlığımdan rahatsız olur gibi karşımda kendilerini güçlü göstermeye çalışan yapmacık tavırlar içine girmeleri. durduk yere o kadar çok oluyor ki... Kendimi çok tepeden bakan gibi mi gözüküyorum die üzüyorum sırf bunun için.

büyülü bir çekicilik falan koptum.w o büyülü bir iticilik olmasın gülücük ama hep akrepleri çekiyorum bu da bir gerçek, bir çok yerde de tekrarlamışımdır venus akrep derdimi bu forumda ...

Ketumluk evet beni anlatan kelime gülücük

plütom 5 de değil 4.evde aslında ..

Çok teşekkür ederim venus, kırmadın ... Allah razı olsun.
Emeğine sağlık..
Rica ederim..gülücük plütonun 5. evde olduğunu söyleme sebebim whole sign ev sistemi kullanmamdan kaynaklanıyor, bu durum venüs akrepleri kendine çekmeni açıklar heralde, 5. ev aşk evi sonuçta..gözkýrpma