Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Merkür Açıları (/forumdisplay.php?fid=195)
+---- Konu: Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) (/showthread.php?tid=3663)

1 2 3 4 5 6 7

RE: Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) - Jackal - 03-21-2012 08:42 PM

merkür-venüs 60'lığı var da çok güzel bir sesim olduğu söylenemez.Yine de çok kötü de değil.Orta diyelim gülücük

RE: Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) - amethyst23 - 05-09-2012 06:43 AM

Benim de merkür - venüs kavuşumum Akrep'te ama sesi güzel olmayanlardanım gülücük

RE: Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) - Feslegen - 05-28-2018 06:18 AM

Aslanda kavuşumdalar lakin retrolar ikisi de gülücük
Sanatla uğraşma isteğim var, zamanında güzel sanatlar lisesine gidecektim olamadı, ortaokul müzik dersinde notalara bakarak flüt çalma ötesine de geçemedim ve tek hırs yaptığım dersti okul hayatımda heralde. Zaten ne olduysa hayatımda liseye geçişte oldu ya da belirginleşti.
Ses konusunda iyi olduğumu düşünmüyorum, zaten çekingen bir yapım da var ders alsam farklı olur mu bilmem, şarkı söyleme konusunda çok meraklı değilim şuan ama bir enstrüman çalmak, sanatın, müziğin ucundan bir yerden tutmak istiyorum bir gün kendi çapımda, ruhuma iyi geleceğini hissediyorum, bazen bu isteğin baskısı artıyor üzerimde.
Biraz da iç dökmüş gibi oldum sanırım.. gülücük

RE: Merkür & Venüs Kavuşumu ( Güzel Ses ) - BayanKararsız - 12-13-2018 06:47 PM

Merkür-Venüs 30'luğum var,sesimi genelde beğenirler, burnumu kırmadan önce gerçekten şarkıları da güzel söylerdim,müzik kulağım olduğunu düşünüyorum,hayalim burun ameliyatımı olduktan sonra şan eğitimi almak ve yan flüt çalmayı öğrenmek gülücük Blok flütte de iyiydim bak :D