Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Aşık Olunca Açılar - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Aşık Olunca Açılar (/showthread.php?tid=3874)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: aşık olunca açılar - Moda - 07-16-2010 07:26 PM

(07-16-2010 07:09 PM)venüs_ Yazılan:  
(07-16-2010 07:04 PM)Serena Yazılan:  sevgili Venüs ve Vena, cevaplarınız için çok teşekkür ederim çiçek
vena, diğer transit etkisi de şu ki çok hoş ; :D
venüslere transit plüto kare bakmakta, ya da bakacak tam inceleyemedim ama sonuçta venüs koçlara göz dikmiş bir transit plüto oğlak var hehee

Dert etme Serena, olsun çekim artar ve birbirinizin dibini bucağını kurcalarsınız, Galiba biraz da ben yarışı olacak gibi aranızda..gözkýrpma

Benim venuste koç burcunda ve gecen gun başima geldi dibini bucağını kurcalama durumu halbuki bizim yakında 5.yılımız doluyor nerden cıktıysa bu konular suna-bak

RE: aşık olunca açılar - Venüs - 07-16-2010 07:28 PM

(07-16-2010 04:15 PM)Nar_Rengi Yazılan:  anladım, örnek vermek gerekirse 2 evinde güneş venüs mars kavuşumu akrepte olan biri ile borsa vasıtası ile tanıştım, açıkçası beni biraz cesaretlendirdi , ve epey de bilgi sahibi olmamı sağladı.o gün bugün borsayla ilgileniyorum gülücük
ama mesela bu kişinin kombinasyonları 12.evde olsaydı farkı ne olurdu açıklyabilir misin ? bana etkisi açısından sonuçta benim 2.evimi etkilemiş oluyo..

Gizli saklı işler söz konusu olabilirdi,Nar Rengi 12. evin anlamını biliyorsun, her ne kadar 2. evine sinastrik olarak birebir dokunsa da, onun 12. evde yerleşen planetleri,akrep burcunun getirisi olarak çok açık bir şekilde elindekileri sana sunmayacağının göstergesi olurdu.. Tabii genellemek istemiyorum, sadece olasılık olarak bakabiliriz, desem daha iyi olur...

RE: aşık olunca açılar - astrosohbet - 07-16-2010 07:31 PM

bu arada madem senin ve onun Venüs Koç ;)

ilişkiye ve aşka yaklaşımınız ve beklentileriniz uyumlu olacaktır. Koç burcu yaklaşımı her ne kadar bazı pürüzlere işaret etsede ( sabırsızlık , sahiplenme , önce BEN dürtüsü vb. ) olası pek çok problemi birlikte aşma özgüvenine de sahip olursunuz. Koç için küçük dertler çözülebilir verygood

venüs yorum borcum vardı , şimdilik bununla idare et gülücük

RE: aşık olunca açılar - Nâr - 07-16-2010 07:31 PM

anladım, zaten böyle bir örnek yok, sinastride evlerin önemine dair pek düşünmemiştim doğrusu sadece gezegenler olarak bakıyordum, ben daha iyi anlayabilmek için sordum çok teşekür ederim

RE: aşık olunca açılar - Venüs - 07-16-2010 07:32 PM

(07-16-2010 07:24 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-16-2010 07:04 PM)Serena Yazılan:  sevgili Venüs ve Vena, cevaplarınız için çok teşekkür ederim çiçek
vena, diğer transit etkisi de şu ki çok hoş ; :D
venüslere transit plüto kare bakmakta, ya da bakacak tam inceleyemedim ama sonuçta venüs koçlara göz dikmiş bir transit plüto oğlak var hehee

eğer istihbaratın söylediği venüs koçsa gülücük plütonun size bakmasına daha yıllar var =)

hýmmm

RE: aşık olunca açılar - Venüs - 07-16-2010 07:34 PM

(07-16-2010 07:31 PM)Nar_Rengi Yazılan:  anladım, zaten böyle bir örnek yok, sinastride evlerin önemine dair pek düşünmemiştim doğrusu sadece gezegenler olarak bakıyordum, ben daha iyi anlayabilmek için sordum çok teşekür ederim

Rica ederim, canım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...gülücük

RE: aşık olunca açılar - merkürijüp - 07-16-2010 07:44 PM

(07-16-2010 11:34 AM)venüs_ Yazılan:  Uranüs transitleri aniden gelişen, hatta yıldırım aşklarına sebep olabiliyor, yalnız her uranüs transiti aynı etkiyi gösterirmi bilemiyorum da, söyleyebileceğim, aşkta ve evlilikte uranüs transit etkisi ile başlayan birlikteliklerin genelde bitişinin de aynı hızla olduğudur.. Hatta Uranüsün etkileşiminde sinastri haritasında bile aynı sonuçların gözlemlendiği çok olmuştur..

Doğru katılıyorum buna uranüs 7. evimden çıksa artık gitsin istiyorum.Daha 4 yıldan fazla var:(

RE: aşık olunca açılar - ibd18 - 07-16-2010 07:55 PM

aşk açı alır, acı verir...
saçını savurur gider, tacı geri verir...
kanka olalım bari dersin uzak durmayalım yeter ki,
o zamanda dünya ahiret bir bacı verir...

:D

RE: aşık olunca açılar - merkürijüp - 07-16-2010 08:12 PM

Transit değil ama natalda onun merkür,venüs,plutosu(yönetici gezegeni) 2. evimde.Mars kova 5. evimde,jüpiter balık 13 derece(6 evimde), benim dc çizgim 21 balıktan başlıyor az da etkilidir sanırım.kuzey ay düğümü 8. evimde.İlişki yürütmek için etkili konumlar gibi duruyor.

RE: aşık olunca açılar - misnur - 07-16-2010 08:29 PM

Nefretle biten tutkulu aşklar da pluton etkisi dışında neyden bahsedebiliriz?