Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Aşık Olunca Açılar - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Aşık Olunca Açılar (/showthread.php?tid=3874)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Aşık Olunca Açılar - Venüs - 07-28-2010 05:24 AM

(07-27-2010 09:22 PM)Scorpion Yazılan:  
(07-25-2010 10:48 PM)Garavu Yazılan:  
(07-25-2010 08:23 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-25-2010 08:14 PM)Garavu Yazılan:  bana ne etkiler olur kuzen..

kuzen senin Ay Koç ile Venüs Yengeç ikilisi , Transit Uranüsten etkilenecek ama daha vakit var ( en az 2 sene )

2 seneden sonra Uranüs senin hayatında mutlu olduğun şeyleri değiştirecek sürprizler getirebilir hayatına. seni mutlu eden şeyler hızlıca değişebilir o dönemde , parasal açıdan yada hayatındaki kadınlardan ( eş yada anne vb.) biriyle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.
dediğim gibi bu etkiler hemen değil , 3-5 sene sonra sözkonusu.

hımm.. beklenmedik gelişme derken, sanki tehlikeli şeyler olabilirmişte sen bu kısmın üzerinde pek durmadın gibi geldi bana, dediklerinden tedirgin oldum biraz.. bu sanırım ucu açık bir mevzu, sürprizzz

annemden kan bağı dolayısıyla uzaklaşma imkanım yok ama faydası olacaksa transit uranüste benim karıyı boşayayım benle alakası kalmayınca kurtarır paçayı, sonra yine alırım :D

tehlikeyi %50 ye indirgemiş olurum..

ne diyorum ben ya :D

---------------

yorum için teşekkürler kuzen..

vayy 1 hafta boş bıraktık düşünceler dilemi gelmiş

peki gelmiyorum 3 sene tehlike geçsin ozaman düşünürüz :D

koptum.w koptum.w

RE: Aşık Olunca Açılar - hilal-e - 08-02-2010 04:36 PM

Arkadaşlar...bu topik tam bana göre ve 19 sayfayı okumak gerçekten çok zevkli oldu...gülücük....ama ben tam anlayamdım...
Natal haritadaki transitlerden mi bahs ediyoruz? yoksa...synastrimi?
yoksa..'ilk tanışma haritasımı?' hýmmm kafam karıştı mağzur görün lütfen...

RE: Aşık Olunca Açılar - ateskızı - 08-04-2010 03:37 PM

progres mars 8. evimdeki venüsümle 0 orbla kavuşumda, aşık olmalıyımgülücük
gerçi progres k.a.d zıt venüs, progresyonlarda k.a.d aşırı yavaş ilerliyor olmalı,nerdeyse hiç değişmemiş yeri.o zman kötü bir etkisi de olmamalı.

RE: Aşık Olunca Açılar - aeon - 08-04-2010 03:42 PM

(08-04-2010 03:37 PM)ateskızı Yazılan:  progres mars 8. evimdeki venüsümle 0 orbla kavuşumda, aşık olmalıyımgülücük
gerçi progres k.a.d zıt venüs, progresyonlarda k.a.d aşırı yavaş ilerliyor olmalı,nerdeyse hiç değişmemiş yeri.o zman kötü bir etkisi de olmamalı.

bence aşık olmaktan çok , cinsel dürtüler artmış olabilir :D

RE: Aşık Olunca Açılar - ateskızı - 08-04-2010 03:46 PM

(08-04-2010 03:42 PM)aeon Yazılan:  
(08-04-2010 03:37 PM)ateskızı Yazılan:  progres mars 8. evimdeki venüsümle 0 orbla kavuşumda, aşık olmalıyımgülücük

işte o yüzden aşık olmam lazım:D

RE: Aşık Olunca Açılar - aeon - 08-04-2010 04:08 PM

(08-04-2010 03:46 PM)ateskızı Yazılan:  
(08-04-2010 03:42 PM)aeon Yazılan:  

işte o yüzden aşık olmam lazım:D

:D

RE: Aşık Olunca Açılar - Terazi - 08-05-2010 08:23 PM

Bence transitle alakalı değil bu iş.

Örn = ben .
Transiti 19.buçuk yıl süren bir gezegen tanıyor musunuz mesela ? :D

RE: Aşık Olunca Açılar - Terazi - 08-06-2010 02:01 AM

(08-06-2010 01:52 AM)Sniper Yazılan:  
(08-05-2010 08:23 PM)Terazi Yazılan:  Bence transitle alakalı değil bu iş.

Örn = ben .
Transiti 19.buçuk yıl süren bir gezegen tanıyor musunuz mesela ? :D

tam olarak ne demek istediğini anlıyamadım..ama mesela aşk bi transitte başlıyabilir..daha farklı bi transitte daha farklı bi aşamaya ulaşabilir vs. ya da demek istediğin transitlerin uzun sürdüğüyse, zaten ağır transitleri tetikleyen bi hızlı gezegen olmadığı sürece o kadar da kolay hissedilmiyo etkileri..ki bi Neptün tranasitinde, aşık olup sonra da ayrılabilir daha sonra manevi uğraşlara kendini adıyabilisin vs. tetikleyicilere ve senin seçimlerine bağlı olarak tabiki...

Canım , 19 buçuk derken kendi yaşımdan bahsettim ben hiç kalbimin boş olduğu bir dönem olmadı manasında bir espriydi gülücük

RE: Aşık Olunca Açılar - Mavisahram - 08-06-2010 03:59 AM

Haritami yeniden yükledim sniper.. umarim bu sefer acilir... simdiden tskler... yalniz dedigim gibi, o tarihlerdeki transitler haritamda ne durumdmaydi onu bilmiyorum... o tarihle bakilmasi gerek, ve sayet o transit bir daha ne zaman gelir cok merak ediyorum..artik transitse... ask da birdefa yasandigina göre diye düsünüyorum bilmiyorum, hani ümitsizde olmak istemiyorum, ask bu... belki de bir daha gecmez... aslinda bilmemek en güzeli... suan tek istegim esime asik olim.. bilmiyorum nasil olacaksam da iste... bakalim hayirlisi...

RE: Aşık Olunca Açılar - Félicé - 08-06-2010 11:53 AM

(08-06-2010 05:05 AM)Sniper Yazılan:  bu arada bunları yazarken, bi yandan da kendimi düşündüm. benzer transit etkileri altındayım ve tr.Plüton, Venüs-Neptün-Uranüs kavuşumumun üzerine henüz gelmedi sürprizzz 2011-2012'de Venüsüme yeterince yaklaşamadan bi ileri bi geri gidip gelip durucak..belki etkisini hafiften hissedicem..ancak 2013 ve özellikle 2014'den 2017'ye kadar Pütoyu iliklerime kadar hissedebilirim aðla... bi kaç yıl dinlenmeme izin vericek sonra (2021 itibariyle, ben bi yandan Satürn döngüsüyle cebelleşirken) Marsıma musallat olucak.. ne kötü =((( geleceği düşünüyorum ama, hayatımın gerisi Plütonlu Satürnlü geçicekse en rahat dönemlerindeymişim hayatımın gülücük

Oğlak potansiyelleri olanlar için derece derece 16 yıl kökten değişim, dönüşüm, biraz zorlayıcı deneyimler olacağı kesin..Baltalayacak bizi plutohehee gömdüklerimiz varsa baştan daha bi gömeceğiz, sonra hortlayacak..Zaten kollektif transitlere biraz kaderci yaklaşıyorum ben, ne yaparsak yapalım, sürükleniyoruz..Elden fazla birşey gelmiyor sanki:(