Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? (/showthread.php?tid=4205)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - capri - 09-26-2016 12:23 AM

(09-25-2016 09:05 PM)vilma Yazılan:  [quote='Libra' pid='197164' dateline='1474810689']

İşte benimde 5 dakikalık değişim gezegenlerin bulunduğu ev yerleşimlerini değiştiriyor, o yüzden netlik şart :D

Yerleşimlerin nasıl? Transitlere ve karakter yapısına göre belli olabilir o.

RE: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - capri - 09-26-2016 12:47 AM

En kötü durum bu. Aslında yükselen burda yardımcı olabilir. Tam doğum tarihin saatin hangi aralıkta? Sabah ezanı deyince yarım saat arası gibi oluyor aralık. Güneş 1. ya da 2. evde demektir. Venüs ikinci evdeyse kibar, nazik davranışlar akla geliyor. Maddi değerler ön planda olabilir eğer toprak yerleşimi varsa. Ay içinse bi gezegen ev sonundaysa sonraki evde sayılabilir. Jüpiter 9. evde yüksek öğrenimi destekler. Çok basit bi yorum ancak üniversite eğitimi iyi, ilk- orta okul eğitimi sıkıntılı gibi.

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - Libra - 09-26-2016 09:12 AM

(09-25-2016 09:05 PM)vilma Yazılan:  
(09-25-2016 05:38 PM)Libra Yazılan:  Sayfa 1deki yöntem ile sayfa 16daki yöntemi birleştirince 23.50 doğru gibi geldi Nokta atışı olmadı ama olsun gülücük
Yinede sıkıntı var eğer 5 dk önce doğmuşsam 4. evimde stelyum oluyor Annem saat vardı 23.50ydi ama doğum yapmak zor iş tam bilemeyeceğim diyor

İşte benimde 5 dakikalık değişim gezegenlerin bulunduğu ev yerleşimlerini değiştiriyor, o yüzden netlik şart :D
Benimki 45-46 geçe olmaz onu anladım çünkü merkür 4.eve geçince eğitimde ve iletişimde olağanüstü başarılı olmam lazımdı yok öyle bir şey :D
Umarım tam doğum saatini bulursun gülücük

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - rebelheart - 10-02-2016 11:09 PM

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum şunu çok merak ediyorum bana yardım eder misiniz ? Doğumumdan bir gün önce dolunay gerçekleşmiş 26 02 1994 03.15 Kastamonu bilgilerine göre haritayı çıkardım.7 derece Başak burcu için almuten hesabı yapmaya gerek yok zaten Merkür değil mi? Merkur ortalama olarak çıkardığım haritada 24 derece MC 3 derece dolayısıyla MC olamaz burada tıkanıyorum aðla... Asc 29 derece mi olmalı ?

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - rebelheart - 10-02-2016 11:13 PM

Ek olarak ortama haritada Asc 22 derece yani ASC 19 derece de olamaz..

RE: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - Libra - 10-02-2016 11:24 PM

(10-02-2016 11:09 PM)rebelheart Yazılan:  Arkadaşlar siteye yeni üye oldum şunu çok merak ediyorum bana yardım eder misiniz ? Doğumumdan bir gün önce dolunay gerçekleşmiş 26 02 1994 03.15 Kastamonu bilgilerine göre haritayı çıkardım.7 derece Başak burcu için almuten hesabı yapmaya gerek yok zaten Merkür değil mi? Merkur ortalama olarak çıkardığım haritada 24 derece MC 3 derece dolayısıyla MC olamaz burada tıkanıyorum aðla... Asc 29 derece mi olmalı ?
(10-02-2016 11:13 PM)rebelheart Yazılan:  Ek olarak ortama haritada Asc 22 derece yani ASC 19 derece de olamaz..
Yazdıklarından anladığım yükselenin 24 derece olması gerektiği
Yalnız şunu not edeyim Astrologlar bu yöntemi kullanmıyor Senin için önemli olan tarihlerden yola çıkarak hesap yapıyorlar

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - rebelheart - 10-02-2016 11:34 PM

Yanıt verdiğin için teşekkür ederim. Evet onlar transitlerden gidiyorlar sanırım kafamda belli tarihler var ama daha transitlerden anlamıyorum. Asc Yengeçmişim meğersem aðla...

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - Libra - 10-02-2016 11:39 PM

(10-02-2016 11:34 PM)rebelheart Yazılan:  Yanıt verdiğin için teşekkür ederim. Evet onlar transitlerden gidiyorlar sanırım kafamda belli tarihler var ama daha transitlerden anlamıyorum. Asc Yengeçmişim meğersem aðla...
Baktın olmuyor gezegenlerin burçları değil de evleri değişir Evlerdeki etkilerine göre karar ver gülücük Yükselen yengecin neyini beğenmiyorsun Ağlak oluyoruz da kötü değil o kadar da Ne de olsa öncü burç lider yani Hatta korkmak lazım en çok seri katil yengeçten çıkıyor :D

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - rebelheart - 10-03-2016 12:38 AM

(10-02-2016 11:39 PM)Libra Yazılan:  
(10-02-2016 11:34 PM)rebelheart Yazılan:  Yanıt verdiğin için teşekkür ederim. Evet onlar transitlerden gidiyorlar sanırım kafamda belli tarihler var ama daha transitlerden anlamıyorum. Asc Yengeçmişim meğersem aðla...
Baktın olmuyor gezegenlerin burçları değil de evleri değişir Evlerdeki etkilerine göre karar ver gülücük Yükselen yengecin neyini beğenmiyorsun Ağlak oluyoruz da kötü değil o kadar da Ne de olsa öncü burç lider yani Hatta korkmak lazım en çok seri katil yengeçten çıkıyor :D

gülücük Asc Yengece lafım yok insanın burcu Balık yükseleni Yengeç olunca pek hoşnut olası gelmiyor.Öncü olmasının yanında iyi bir hafıza veriyor bu da bir artı.Haritamda hiç ateş enerjisi yok hem ne bileyim Asc Aslan belki daha iyi olurdu.dansy.Evet seri katil olayina bende cok şaşırmıştım İkizler bile sonlardaydı o.ne..Benim harita olay zaten 8.evdeki stelyum korkutuyor açıkçası..

Cvp: Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? - Libra - 10-03-2016 12:45 AM

(10-03-2016 12:38 AM)rebelheart Yazılan:  gülücük Asc Yengece lafım yok insanın burcu Balık yükseleni Yengeç olunca pek hoşnut olası gelmiyor.Öncü olmasının yanında iyi bir hafıza veriyor bu da bir artı.Haritamda hiç ateş enerjisi yok hem ne bileyim Asc Aslan belki daha iyi olurdu.dansy.Evet seri katil olayina bende cok şaşırmıştım İkizler bile sonlardaydı o.ne..Benim harita olay zaten 8.evdeki stelyum korkutuyor açıkçası..

Bilgilerini versene merak ettim gülücük