Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Mars İkizler burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Mars (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Konu: Mars İkizler burcunda (/showthread.php?tid=4326)

1 2 3

Mars İkizler burcunda - astrosohbet - 12-02-2010 07:39 PM

* Enerji zihinsel aktiviteye , iletişim alanına yönelmiştir. Kelimelerini bir silah gibi kullanabilir. Ellerinin de güçlü olabileceğini söyleyebiliriz.

* Kardeşleriyle , komşu ve akrabalarıyla gerilimler yaşama ihtimalini ekleyebiliriz.

RE: Mars İkizler burcunda - Mavisahram - 08-20-2011 07:14 PM

Mars Ikizleri taniyorum hic bir sekilde kendini savunamiyor.. daha dogrusu disarida masallah ama bana karsi bir türlü bir sey savunamiyor Mars Akrebim onu korkutuoyr mu acaba, bu beni cok üzüyor... Bana da kendisini savunmasini istiyorum...

RE: Mars İkizler burcunda - Mahinur - 08-20-2011 08:55 PM

Bir Mars İkizler ünlüsü;

Barbra Streisand

Alıntı:* Enerji zihinsel aktiviteye , iletişim alanına yönelmiştir. Kelimelerini bir silah gibi kullanabilir. Ellerinin de güçlü olabileceğini söyleyebiliriz.

* Kardeşleriyle , komşu ve akrabalarıyla gerilimler yaşama ihtimalini ekleyebiliriz.

Üstelik Mars İkizler doğal evinde. 3.evde.
O zaman Mars'ın yaptığı açıları saymazsak birebir doğru.acaba

RE: Mars İkizler burcunda - Mavisahram - 08-20-2011 09:05 PM

Aslinda mars Ikizler olmak zor ya :( Ablamin marsi ikizlerdir, tüm kardesleriyle sorunlar yasamistir, üzerine cok gidilmistir , suan saglik sorunlari zaten var tabi sinirsel birde :( Allah'im yardimcisi olsun diyorum hekesin...

RE: Mars İkizler burcunda - hilal-e - 08-21-2011 04:28 PM

Genelleme yapmayalımgözkýrpma...

İkizler marsının dilleri pabuç gibi olurdil çýkarma.
Eleştirye uğradığında, haksızlığa uğradığında vs kendini tehdid altında hiss ettiklerinde ve sinirlendiğinde sinirini kesinlikle yutamaz. Karşındaki kim olursa olsun mutlaka ağzını açıp dilini bir hançer veya kılıç gibi kullanır ve sözleri ile karşındakine sinirlendiğini hiss ettirir:D.

Ayrıca aç susuz ve yorgun iseler acaip enerjileri düşer (ikizler etkisi) ve huysuz olurlar. Tüm huysuzluklarıda dillerine vurur malesefdil çýkarma.

Eğer onu çekingen yapan açılar varsa tabi başka. O halde o sivri dilini sadece ev sakinleri çekmek zorunda kalırlarsürprizzz.

Ayrıca mars ikizlerde olunca ellere çok dikkat etmeli.
Mars etkisi ellere yanık ve kesik içeren kazalara yol açabilir.

Ben sık sık ellerimi ütüde kaza ile yakarım, ve küçük kesiklere hep dikkat etmeliyim.

Benim Marsım ikizler Mc ile ve Chiron ve Ay ile kavuumdalar.
Uranus ve Saturn ile karşı açıda.

RE: Mars İkizler burcunda - vuslat - 08-21-2011 06:25 PM

İkizler marsının dilleri pabuç gibi olur.
Eleştirye uğradığında, haksızlığa uğradığında vs kendini tehdid altında hiss ettiklerinde ve sinirlendiğinde sinirini kesinlikle yutamaz. Karşındaki kim olursa olsun mutlaka ağzını açıp dilini bir hançer veya kılıç gibi kullanır ve sözleri ile karşındakine sinirlendiğini hiss ettirir.

Ayrıca aç susuz ve yorgun iseler acaip enerjileri düşer (ikizler etkisi) ve huysuz olurlar. Tüm huysuzluklarıda dillerine vurur malesef.

Eğer onu çekingen yapan açılar varsa tabi başka. O halde o sivri dilini sadece evde sakinleri çekmek zorunda kalırlar.

Ben sık sık ellerimi ütüde kaza ile yakarım, ve küçük kesiklere hep dikkat etmeliyim.

sanki beni anlatmış koptum.w

RE: Mars İkizler burcunda - nisan15 - 09-05-2011 06:48 PM

Demek kızınca söylemiyeyim deyip te cenemi tutamamamın sebebi ikizlerdeki marsmış gülücük Hiç bişi yapmasam kendi kendime söyleniyorum zaten gülücük)) Yanıbasındaki satürn ne diye frenlemiyorsa her seyi kısıtlarrken marsımı neden susturamıyor acaba gülücük)

RE: Mars İkizler burcunda - Kaktüs - 12-26-2011 09:45 PM

(08-21-2011 04:28 PM)hilal-e Yazılan:  Genelleme yapmayalımgözkýrpma...

İkizler marsının dilleri pabuç gibi olurdil çýkarma.
Eleştirye uğradığında, haksızlığa uğradığında vs kendini tehdid altında hiss ettiklerinde ve sinirlendiğinde sinirini kesinlikle yutamaz. Karşındaki kim olursa olsun mutlaka ağzını açıp dilini bir hançer veya kılıç gibi kullanır ve sözleri ile karşındakine sinirlendiğini hiss ettirir:D.

Ayrıca aç susuz ve yorgun iseler acaip enerjileri düşer (ikizler etkisi) ve huysuz olurlar. Tüm huysuzluklarıda dillerine vurur malesefdil çýkarma.

Eğer onu çekingen yapan açılar varsa tabi başka. O halde o sivri dilini sadece ev sakinleri çekmek zorunda kalırlarsürprizzz.

Benim Marsım ikizler Mc ile ve Chiron ve Ay ile kavuumdalar.
Uranus ve Saturn ile karşı açıda.

Çok güzel tesbit verygood
Sağ elimin bilek kısmında siyah bir doğum lekesi var. Aksilikte var tabi İki elimde kesik ve dikiş izleriyle dolu, serçe parmağı kırığını saymıyorumgülücük

RE: Mars İkizler burcunda - eylülmavi - 12-26-2011 09:51 PM

hımm, marsım merkürle kavuşum halinde olduğundanmıdır acaba? ellerimde ve 2 ayağımda yanık izi var.. yine elleirmde, cam ve teneke kesiklerinden oluşmuş izler var..

RE: Mars İkizler burcunda - Mavisahram - 02-28-2012 07:50 AM

Bir mars ikizler örnegi de ben verim... kan kardesi olmak isterken cam ile kolunu bastan sona kadar yarivermis olan esimin kolu dikisli... kücük yaslarda tabi, ayrica elinde de bi iz var o neden olmustu unuttum gülücük