Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Mars Terazi burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Mars (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Konu: Mars Terazi burcunda (/showthread.php?tid=4330)

1 2

Mars Terazi burcunda - astrosohbet - 12-02-2010 07:54 PM

* Haksızlık karşısında öfkelenme potansiyeli vardır , adalet için mücadele etme eğiliminden söz edebiliriz.

* İlişkilerinde gerilim yaşama , karşı tarafı rakip gibi görme yaklaşımına dikkat çekelim.

RE: Mars Terazi burcunda - NinMeSarRa_ - 12-06-2010 02:47 PM

Mars Terazileri enerjilerini keyif veren şeyler için kullanmaya eğilimliler.Cinsellikte bu keyif veren şeylerin başında geliyor.

Tembel de diyebiliriz bu insanlara.

RE: Mars Terazi burcunda - aeon - 08-20-2011 11:27 AM

Alıntı:* Haksızlık karşısında öfkelenme potansiyeli vardır , adalet için mücadele etme eğiliminden söz edebiliriz.

* İlişkilerinde gerilim yaşama , karşı tarafı rakip gibi görme yaklaşımına dikkat çekelim.

ne kadar ilginç marsın bu burçta rahat edemediği ve düştüğünü biliyoruz. çnkü özelliklerini ortaya koyamıyor.

mesela mars , sadece haksızlığa uğradığında mücadele edip öfkelenmez ; genel olarak öfkelidir ve kendisi haksızken de mücadle eder. marsın yapısında adalet yoktur. mars ister ve alır , ister ve yapar; bunun için adil olmak gibi , kendisini sınırlandıran kriterlere dikkat etmez. çünkü bir savaşçı nefsini dinler ; adalet , savaşçıyı sınırlayan bir bağdır.
bu yüzden çokcuk ruhlu koçta , rahat ediyor; isterim ve yaparım. ; hatta s.karım adaletine tam bir mars koçu lafı :D

ve şu var ; marsın olduğu burç ve ev enerjimizi yönlendirdiğimiz alanları gösteriyor . mars terazideyken hedef noktası ilişkiler oluyor ve sorun oluyor . marsı terazide olan kişilerin partnerleriyl sürekli bir mücadele halinde olduklarını gözlemledim.

RE: Mars Terazi burcunda - Nâr - 08-20-2011 11:46 AM

(08-20-2011 11:27 AM)aeon Yazılan:  
Alıntı:* Haksızlık karşısında öfkelenme potansiyeli vardır , adalet için mücadele etme eğiliminden söz edebiliriz.

ne kadar ilginç marsın bu burçta rahat edemediği ve düştüğünü biliyoruz. çnkü özelliklerini ortaya koyamıyor.

mesela mars , sadece haksızlığa uğradığında mücadele edip öfkelenmez ; genel olarak öfkelidir ve kendisi haksızken de mücadle eder. marsın yapısında adalet yoktur. mars ister ve alır , ister ve yapar; bunun için adil olmak gibi , kendisini sınırlandıran kriterlere dikkat etmez. çünkü bir savaşçı nefsini dinler ; adalet , savaşçıyı sınırlayan bir bağdır.
bu yüzden çokcuk ruhlu koçta , rahat ediyor; isterim ve yaparım. ; hatta s.karım adaletine tam bir mars koçu lafı :D

ve şu var ; marsın olduğu burç ve ev enerjimizi yönlendirdiğimiz alanları gösteriyor . mars terazideyken hedef noktası ilişkiler oluyor ve sorun oluyor . marsı terazide olan kişilerin partnerleriyl sürekli bir mücadele halinde olduklarını gözlemledim.

benim marsım akrepte ama ilişkilerimde hep mücadele eder gibi bir durumum var ve çok sıkıldım bundan , her istediğimi , haklı olduğum şeylerde bile mücadele ederek hakkımı almak vs gibi.. alamamakta cabası..ve de bir tanıdığım var mars terazide benim uğruan mücadele ettiğim şeyler ona kendliğinden sunuluyor :(

RE: Mars Terazi burcunda - aeon - 08-20-2011 12:31 PM

, mars ve uranüsün akrepteydi ve venüs aslanına kare yapıyordu , bence huzursuzluğun kaynağı bu olabilir,

venüs mars açıları , aslan ,kova , boğa , akrep veya koç terazi ; arasında yaşanırsa ,tutku ve biraz problemler verebilir.

7.evini koç kesiyor ; yönetici mars akrepte ve uranüsle kavuşum , ilişkilerde çatışma havası olabilir.

7.evinde yoğun mars ve uranüs etkileri var. sebep bu olabilir. verygood

RE: Mars Terazi burcunda - Nâr - 08-20-2011 12:41 PM

(08-20-2011 12:31 PM)aeon Yazılan:  , mars ve uranüsün akrepteydi ve venüs aslanına kare yapıyordu , bence huzursuzluğun kaynağı bu olabilir,

venüs mars açıları , aslan ,kova , boğa , akrep veya koç terazi ; arasında yaşanırsa ,tutku ve biraz problemler verebilir.

7.evini koç kesiyor ; yönetici mars akrepte ve uranüsle kavuşum , ilişkilerde çatışma havası olabilir.

7.evinde yoğun mars ve uranüs etkileri var. sebep bu olabilir. verygood

evet bende aynen böyle düşündüm gülücük partnerler değişse bile benim harita değişmedikten sonra hep böyle olucak demektir..
teşekürler

RE: Mars Terazi burcunda - picachu - 08-20-2011 05:27 PM

ufff tembelim tembelim :D

RE: Mars Terazi burcunda - lacrimosa - 02-24-2012 02:16 AM

ilk evlilikte mars ve 11 ev yoneticisi evlenecegin kısının bilgisini veriyormuş . benm marsım terazi de ve 11 evim kocta yonetici de terazı de ben terazileri hiç cekici bulmam meselaa.. genelde başaklara tutulurum gülücük

RE: Mars Terazi burcunda - Mavisahram - 02-28-2012 07:40 AM

Nasil yani ilk evlilikte mars evlenecegin kisiyi gösteriyor, acaba ... bayan da cekim duyacagi es icin günes ve mars gezegenlerine bakmak mi demek istediniz acaba?

Ve 11. ev derken... 7. evden bakildiginda 11. ev esin 5. evi oldugundan mi bu acidan mi degerlendirdiniz lacrimosa...

RE: Mars Terazi burcunda - eylülmavi - 08-21-2012 11:23 PM

acaba diyorum benim marsımın burcu terazi olduğu için mi; her daldan bir çok ünlünün marsı terazde gibime geliyor gülücük