Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Mars Kova burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Mars (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Konu: Mars Kova burcunda (/showthread.php?tid=4334)

1 2

RE: Mars Kova burcunda - salmakis - 08-22-2011 02:15 AM

Yürüyen kova gülücük Evet Axl Rose'un neredeyse bütün gezegenleri ve geçmiş yaşamlarından getirdiği bilgiyi simgeleyen güney ay düğümü de kova da.... Bütün kova özelliklerini toparlayıp Kuzey Ay düğümü aslanla ortaya koyması gerekiyormuş,yapmışta. Zaten Aslan'da muhtemelen 5. evine düşüyor. Haritasının gereklerini yerine getirmiş. Bu da sıklıkla sorduğum sorulardan birisidir. Horoskobun verdiği ödevleri yerine getirebiliyor muyum? İnsan kendi haritası söz konusu olunca bunun cevabını biraz zor veriyor. Arkadaşlarımın haritasına baktığımda daha kolay çıkarsamalar yapabiliyorum....

RE: Mars Kova burcunda - Mavisahram - 08-26-2011 03:57 AM

Mars kovalarini seviyorum.. her ne kadar ayima kavusum yapsalarda... sanirim tanidigim mars kovalarinin, aylari da benim marsima kavustugu icin bi kirginlik olmuyor gibi...

RE: Mars Kova burcunda - eylülmavi - 08-17-2012 11:23 AM

yaa seviyorum ben bu mars-kovaları..gülücük

bakınız, babam ve balığım gülücük

en güzel yanı, ikiisninde ukalaca laflarına ukalaca cevaplar vermek, tabiri caizse onları oturtmakgülücük

RE: Mars Kova burcunda - deniz kaya - 09-13-2012 02:48 PM

Benim sormak istediğim bir konu var. Benim mars kovam yok ama. mars uranüs kavuşumum var bir anlamda aynı anlama gelmiyormu?

RE: Mars Kova burcunda - astrosohbet - 09-13-2012 02:54 PM

(09-13-2012 02:48 PM)deniz kaya Yazılan:  Benim sormak istediğim bir konu var. Benim mars kovam yok ama. mars uranüs kavuşumum var bir anlamda aynı anlama gelmiyormu?

Mars-Uranüs kavuşumu, mars-kova kombinasyonu ile benzer etkiler taşıyabiliyor evet.