Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Kompozit Güneş & Kompozit Ay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Kompozit Güneş & Kompozit Ay (/showthread.php?tid=4386)

1 2 3 4 5 6 7

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - astrosohbet - 12-17-2010 03:44 AM

(12-17-2010 03:24 AM)Yıldırım Yazılan:  * Kompozit Ay = İlişkinin TEMEL ihtiyaçlarına , ilişkinin duygusal boyutuna işaret ediyor.

Kompozit Ay açıları hakkında bir şeyler karalayalım.

Kompozit Ay & Kompozit Merkürle dinamik açı yaptığında ; iletişim ihtiyacı , zihinsel uyum ve fikir tartışmaları ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Venüsle dinamik açı yaptığında ; hoşgörü ve hatalara karşı tolerans ihtiyacı , romantizm ihtiyacı ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Marsla dinamik açı yaptığında ; tutkuların ifade edilmesine , biraz harekete , birazda gerilime duyulan ihtiyaç ön plana çıkabilir.

Kompozit Ay & Kompozit Uranüsle dinamik açı yaptığında ; mesafe ihtiyacı , farklılık ihtiyacı , kurallara başkaldırma ihtiyacı , huzursuz bir duygusal alt yapıdan söz edebiliriz.

Kompozit Ay & Kompozit Plütoyla dinamik açı yaptığında ; gizlilik ihtiyacı , derinlik ve yoğunluk ihtiyacı , güçlü olma ihtiyacı ön plana çıkabilir.

vb..

Nafiz ( Sweatdroo ) ile astrosohbet arasındaki ilişkinin kompozit Ay burcunun Yengeç olduğunu görüyoruz.

Yani bu ilişkide çok güçlü bir duygusal alt yapı , koruma-kollama dürtüleri , ailenin parçası gibi / yuva gibi hissetme durumlarından söz edebiliyoruz.

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - astrosohbet - 12-17-2010 03:45 AM

(12-17-2010 03:42 AM)Moda Yazılan:  Kompozit ay'in hiç açısı yoksa tek açısı guneşle semi-sextile ise bu ilişki ihtiyacı olan herşeye sahiptir diyebilir miyiz?

Hayır niye öyle bir yorum çıkardın anlayamadım.

Ben olsam Ay'ın burcuna odaklanırdım o durumda.

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - Moda - 12-17-2010 03:51 AM

(12-17-2010 03:45 AM)Yıldırım Yazılan:  
(12-17-2010 03:42 AM)Moda Yazılan:  Kompozit ay'in hiç açısı yoksa tek açısı guneşle semi-sextile ise bu ilişki ihtiyacı olan herşeye sahiptir diyebilir miyiz?

Hayır niye öyle bir yorum çıkardın anlayamadım.

Ben olsam Ay'ın burcuna odaklanırdım o durumda.

Bende bilmiyorum,birden yukardaki msjında gezegenler ile bağlantılardaki ihtiyacları okuyunca bağlantı yoksa ihtiyacda yoktur gibi duz bir mantık kullandım.(hemen bu saçma düşünmemi merkur retrosuna bağlayayım:P)

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - Nâr - 12-17-2010 02:49 PM

eşimle kompozit güneşimiz aslanda, açısız ve yakıtımızın bunlar olduğunu düşünmüyorum ... hatta nerdeeee diyebilrim..

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - Nâr - 12-17-2010 03:02 PM

kompozit ay jüpiter ve neptünle zıt açı yaparsa ihtiyaçlar nasıl tanımlanır ?

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - astrosohbet - 12-17-2010 04:21 PM

(12-17-2010 02:49 PM)Nâr Yazılan:  eşimle kompozit güneşimiz aslanda, açısız ve yakıtımızın bunlar olduğunu düşünmüyorum ... hatta nerdeeee diyebilrim..

yakıtı kullandınız da işe yaramadımı yoksa yakıtı kullanmıyor olabilirmisiniz ?

belkide problem , yanlış yakıt kullanmanızla ilgilidir. Aslan petrollerini deneyin bakalım nolacak gülücük

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - Nâr - 12-17-2010 04:28 PM

bu yakıta ihtiyaç olduğunu partnere nasıl düşündürtürüz buda gözüküyo mu kompozitte :D

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - astrosohbet - 12-18-2010 01:14 AM

(12-17-2010 04:28 PM)Nâr Yazılan:  bu yakıta ihtiyaç olduğunu partnere nasıl düşündürtürüz buda gözüküyo mu kompozitte :D

o kısmını bilmiyorum ama gözden kaçırılmaması gereken bir Satürn etkisi var eşinle olan kompozit harita da.

satürn güneşle 45 derece ve Ay ile 180 derece açılar yapıyor.

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - astrosohbet - 12-20-2010 01:12 PM

[Resim: 95052315.jpg]

Sadece çizgi film kahramanlarının ilişki uyum analizine ihtiyacı yoktur makara

RE: Kompozit Güneş & Kompozit Ay - ariess - 02-10-2011 07:59 PM

ayın 12. evde olması duygusallığın tam yansıtılmaması olabılırmı?

ve mars 7.evde kavga dolu ?